צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

איך מחדשים ויזה לארה"ב?

אם פג תוקפה של הויזה שלכם לארצות הברית או שמא התוקף עומד לפוג ואתם מעוניינים לחדש אותה, חשוב שתדעו שתהליך חידוש ויזה לארצות הברית שווה להליך הנפקתה של ויזה חדשה לאמריקה. אם עד היום הייתם סבורים שחידוש ויזה הינו תהליך אוטומטי הדומה לתהליך חידוש רישיון, טעיתם! במאמר נגולל בפניכם מתי יש לחדש ויזה וכיצד מתבצע תהליך חידוש ויזה לארה"ב.

הליך חידוש ויזה לארצות הברית

נכון לעכשיו, ישנם שני מסלולים של חידוש ויזה לארה"ב:

  • מסלול חידוש רגיל – עליכם להגיש בקשה לחידוש הויזה ולהמתין עד שיקבע לכם ראיון אישי לקבלת הויזה. כיוון שתהליך זה מצריך מילוי טופס באנגלית והגשת מסמכים, תהליך שרבים מתארים כ- "סיזיפי". אנשים רבים בוחרים להיעזר בחברה המומחית במילוי טפסים הנדרשים לחידושה של הויזה לארה"ב וכזו המעסיקה מומחים בתחום.
  • מסלול חידוש ללא ראיון – מסלול המותאם לאנשים שהונפקה להם ויזה משנת 2008 (והיו בני 14 ויותר). מסלול חידוש זה אינו כולל ראיון אישי בשגרירות או בקונסוליה וכל התהליך מתבצע בשני שלבים. השלב הראשון יהיה ביצוע תהליכים נדרשים לאישור הויזה באמצעות המייל. השני יהיה מסירת הדרכון לשגרירות ארה"ב אם באמצעות דואר ישראל ואם באמצעות הגעה לשגרירות על מנת להחתים את הדרכון.

מצבים בהם יש לחדש/לא לחדש ויזה לארה"ב – פג תוקף הדרכון

אם פג תוקפו של הדרכון שלכם, אך לא פג התוקף של אותה ויזה לארה"ב המוטבעת בו , תצטרכו לפנות אל משרד הפנים וזאת במטרה להנפיק דרכון חדש. למרות הנפקתו של הדרכון החדש תצטרכו לשמור על הדרכון הישן בו קיימת הויזה שבתוקף. כאשר תבחרו לטוס אל ארצות הברית תצטרכו להציג את הדרכון החדש והדרכון החדש. אכן יש אפשרות להנפיק דרכון חדש ולאחר מכן להנפיק ויזה חדשה באותו דרכון, אך הוצאה זו ובזבוז אנרגיה אינה  כדאי אך ורק בשם הנוחות. באם פג תוקפה של הדרכון שלכם ושל הויזה שלכם תצטרכו להנפיק דרכון חדש במשרד הפנים ולבצע חידוש ויזה לארה"ב בשגרירות ארה"ב.

נגנב אבד הושחת – האם מחדשים ויזה?

  • דרכון בו הויזה הושחתה – הויזה רלוונטית כל עוד היא אינה פגומה. במקרה ובו הנפיקו לכם דרכון חדש וגזרו את הקצוות של הדרכון הישן ובכך פגמו גם בטופס הויזה לארה"ב המודבק לכם בדרכון הישן, תצטרכו להתחיל תהליך של חידוש הויזה, שכן הויזה שהושחתה אינה תקפה.
  • דרכון שאבד או נגנב – אם הדרכון שלכם אבד או נגנב ואינכם מעוניינים להתחיל תהליך חידוש ויזה לארה"ב, תצטרכו למלא טופס ובו הצהרה על כך שהדרכון והויזה נגנבו או אבדו. חובה להחתים את המשטרה על הטופס ולאחר מכן יש להגיש את הטופס החתום ידנית לשגרירות ארצות הברית. בהתאם, השגרירות תחליט אם להנפיק לכם ויזה חדשה לארה"ב.
  • ויזה לזמן שאינו מוגבל – בעבר שגרירות ארה"ב הנפיקה גם ויזות לתקופה שאינה מוגבלת. בעקבות אירועי 9/11 הדברים השתנו וכיום ויזה זו מבוטלת. אם הויזה שלכם הינה מבוטלת, חובה עליכם לפעול על פי ההליך המוכר של חידוש ויזה לארה"ב.
  • חידוש ויזה בארה"ב – אם קורה ואתם שוהים בארצות הברית ופג תוקפה של הויזה שלכם, חשוב שתהיו מודעים שמדובר על עבירה פלילית וחובה עליכם לפנות אל רשויות ההגירה בארצות הברית בבקשה להארכת השהייה בארצות הברית.

בהצלחה!

רוצה ויזה לארה"ב?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!