רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה
צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

הקדמת תורים לויזה לארה”ב

נכון לעכשיו, משך הזמן הממוצע מהרגע שבו תושב ישראל מתחיל בתהליך הוצאת ויזת כניסה לארצות הברית ועד לרגע שהוא מקבל אותה נע בין 3 ל-5 שבועות. אלא שישנם מקרים בהם אדם לא יכול להמתין זמן כה רב. אם זה מסיבות רפואיות כאלו ואחרות (למשל – קרוב משפחה מדרגה ראשונה המתגורר בארה"ב ונמצא על ערש דווי; או אדם שזקוק לעבור ניתוח מציל חיים אשר ניתן עתיד להתבצע בארצות הברית), סיבות משמחות (הולדת נכד בכור, למשל! חייבים להספיק להגיע לברית…) או כל סיבה אחרת שמחייבת אדם להגיע למדינה בתוך ימים אחדים. בדיוק בשביל המקרים הללו נוצרה האפשרות של הוצאה ויזה דחופה לארה"ב.

 ויזה רגילה לארה"ב – כיצד זה מתבצע?

בניגוד לעבר, כיום מורכב תהליך הוצאת ויזה לארה"ב משני שלבים ותו לא. הראשון, מילוי טופס אינטרנטי המכונה DS-160 ושליחתו. הטופס, המופיע באתר השגרירות האמריקאית, הינו באנגלית, בתשלום ודורש מילוי מדוקדק של פרטים רבים. יש גם לצרף מסמכים נלווים, כגון תמונה, אישורי לימודים ותעסוקה, אישור נישואים והורות, כרטיס טיסה חזרה מארה"ב וכדומה. בשלב השני, נקבע ראיון לאדם אשר הגיש את הטופס בהצלחה, אשר נערך בשגרירות ארה"ב בת"א או ירושלים. אם אותו אדם עבר את הריאיון בהצלחה, הויזה בדרך אליו.

איך להקדים תור לויזה לארה"ב? – הטופס שעושה את ההבדל

הוצאת ויזה דחופה לארה"ב דומה להוצאת ויזה רגילה, למעט הצורך במילוי טופס נוסף, בו מסביר המבקש באופן מפורט (באנגלית, כמובן), מדוע עליו להגיע למדינה בדחיפות המרבית, יחד עם הוכחה לפיה הוא מתכנן לשוב לישראל עם סיום הביקור. באמצעות טופס זה, תוכלו לזכות בראיון הנכסף בתוך פרק זמן של 24 שעות (במקרה הטוב) עד מספר ימים. זאת לעומת 3-4 שבועות בממוצע בהוצאה רגילה של ויזה לארצות הברית. מה הסיכויים שבקשתכם תתקבל? ובכן, הדבר תלוי בראש ובראשונה בסיבה עליה הצהרתם, יחד עם העבר שלכם בנושא הביקורים בארה"ב (אם, למשל, שהיתם במדינה באופן לא חוקי, הדבר עלול להכשיל אתכם), המצב המשפחתי והתעסוקתי שלכם וכו'.

הקדמת תורים לויזה לארה"ב - להגדיל את הסיכויים בזכות המומחים

ניתן להגיש את הבקשה להוצאת ויזה לארצות הברית באופן עצמאי. אך אם אתם רוצים לעשות זאת כמו שצריך, מוטב להיעזר בחברה מקצועית המכירה את התחום כמו 'מאסטר ויזה'. החבר'ה המנוסים של החברה יודעים בדיוק מה כדאי לכתוב, אילו מסמכים לצרף ומה להגיד בראיון קבלה. אמנם אין התחייבות להצלחה בקביעת ראיון מהיר (במידה והדבר לא יקרה, לא תידרשו לשלם את תוספת התשלום הכרוכה בשירות "ויזה דחופה"), אך סיכויי ההצלחה גבוהים משמעותית מאשר אם תעשו זאת לבדכם. השיטה בה פועלים בחברה היא קודם כל, קביעת ראיון רגיל, ורק אחר כך, הפעלת כל האמצעים הכשרים על מנת להקדים אותו כמה שניתן.

אנחנו יכולים להוציא עבורך ויזה לארה"ב תוך מספר ימים ולהקדים את התור!

צור קשר כעת ונתקשר אלייך מייד!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!