צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזה לאמריקה

אנשים רבים מייחלים לויזה לארצות הברית של אמריקה, הרפובליקה הנשיאותית פדרלית המאגדת אינספור אפשרויות בכל הקשור אל התעשרות מהירה. ארה"ב ידועה בשל כלכלתה החזקה, תרבותה הענפה, הקולינאריה המוכרת בכל רחבי העולם, הקידמה הטכנולוגית ועוד. מעוניינים בויזה לארצות הברית? שמעתם שניתן לבקש ויזה לאמריקה לתקופה של עשר שנים? מעוניינים לדעת מה נכון ומה לא נכון וכיצד ניתן לבצע את התהליך? התחילו לקרוא!

ויזה לארה"ב חובה

נכון לדצמבר של שנת 2018 כל ישראלי שמעוניין להיכנס לארצות הברית ואינו אזרח ארצות הברית, חייב בויזה. בעבר, הייתה סברה שבקרוב ישראל תיכנס לרשימת המדינות שאינן מחוייבות בויזה לארצות הברית, אך הדבר לא קרה ואין תחזית שמא הדבר יקרה בקרוב. נכון להיום כניסה לארה"ב מצריכה ויזה לאמריקה אותה יש להוציא בשגרירות ארצות הברית בישראל. טרם העלייה למטוס לארה"ב תתבקשו להראות את הויזה שלכם לארה"ב. באם יש לכם אזרחות נוספת ואתם מחזיקים בדרכון של מדינה שפטורה מויזה לארה"ב, אינכם זקוקים לויזה לארצות הברית של אמריקה.

ויזה לאמריקה – רישום

השלב הראשון של התהליך יהיה שלב הרישום. כאן תצטרכו למלא באנגלית טופס באינטרנט הנקרא 160-DS. יש לקחת בחשבון שמדובר בטופס ארוך, הכולל שאלות רבות עליהן יש לענות באופן מדויק ושדות רבים אותם יש למלא באופן מדויק. אי מילוי טופס ויזה לארה"ב באופן מדוייק יכול להוביל לפסילת הבקשה לויזה ובזבוז זמן וכסף. השדות אותם יש למלא בטופס הרישום כוללים שם מלא, מצב משפחתי, נתונים מלאים על ההורים, כתובת מגורים מלאה, פרטים מלאים של הבן/בת זוג, פרטים על קרובי משפחה באמריקה, משך השהות המתוכננת הארה"ב, פרטים על איש הקשר, האנשים הנוסעים אתכם, הכתובת בה תשהו ועוד. מילוי הטופס יעשה באופן מקוון באתר של שגרירות ארצות הברית.

תשלום וראיון – ויזה לארה"ב

רק לאחר שליחת הטופס וקבלת אישור שהוא אכן התקבל (מסמך אישור  עם מספר אישור, ברקוד והוראות הנשלח למייל ), תוכלו להמשיך לשלב הבא ולשלם את אגרת הויזה. לאחר תשלום על הויזה תישלח אליכם קבלה ולאחריה יפתח לכם היומן לקביעת תור לראיון בשגרירות ארצות הברית למטרת קבלת ויזה לאמריקה. חשוב לקחת בחשבון שאם אתם מתחת לגיל 14 אינכם צריכים לעבור ראיון. הדבר תקף גם לאנשים בני שמונים ומעלה. בנוסף, חשוב לדעת שכיום לא כולם צריכים לעבור את הראיון לויזה. אם הייתה לכם בעבר ויזה לארה"ב שהוצאה לאחר שנת 2008, אם הויזה שלכם עדיין בתוקף או שהיא פגה בשנה האחרונה, אם אתם מתכננים להוציא את הויזה באותו מקום בו הוצאתם את הויזה בפעם שעברה, אם הייתם מעל לגיל 14 כאשר הונפקה הויזה הקודמת ואין בויזה הקודמת שלכם הערה מיוחדת, אתם לא צריכים לעבור ראיון לחידוש הויזה לארה"ב.

מוכיחים זיקה למדינת ישראל

בעת הראיון תדרשו להמציא מסמכים רבים המעידים על זיקתם למדינת ישראל ועל כוונתכם לשוב לישראל. מסמכים אלו יכולים להיות מכתב מהבוס בעבודה אשר מעיד על כך שהוא יודע שאתם לוקחים חופשה מתאריך מסוים עד תאריך מסוים ושהתחייבתם לחזור לעבודה בתאריך מסוים. מסמכים המעידים על כך שאתם מתחילים ללמוד בתחילת השנה בישראל ועוד. מסמכים אלו יצורפו לטופס ה- 160-DS , צילום קבלה בעבור תשלום אגרת ויזה לאמריקה, הדרכון הנוכחי ותמונה.

לסיכום, תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית הוא תהליך לא פשוט וזאת משום החובה למלא טופס בקשה לויזה בשפה האנגלית ובאופן מדויק ולבצע את תהליך ההרשמה לבד. נכון להיום יש חברות שמציעות שירות מהיר ומקצועי של מילוי טופס רישום 160-DS וכל הקשור אל הליך הוצאת הויזה, דבר אשר מקל מאוד ומבטיח מיזעור האי דיוקים האפשריים.

רוצה ויזה לארה"ב?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!