צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

פטור מויזה לארה"ב לישראלים – כל העדכונים

למרות כל הנאמר בעיתונות לאחרונה, לישראל מחסומים רבים עד שתכנס לתוכנית הפטור מהויזה וזו בעקבות 3 סיבות מרכזיות: 

  1.  הסכמה של מדינת ישראל לחשוף מידע פלילי מקיף אודות אזרחי ישראל. 
  2. אחוזי סירוב הויזה מעל 4.5% ותדרש שנה קלנדרית שלמה להורדת אחוזי הסירוב מתחת ל3%. 
  3. עיכוב ותשאול פלשתינאים המחזיקים בדרכון אמריקאי בנתב"ג. 

הסכמה של מדינת ישראל לחשוף מידע פלילי מקיף אודות אזרחי ישראל. 
נכון להיום מדינת ישראלית משתפת מידע עם שגרירות ארה"ב בישראל ביחס להאם יש עבר פלילי או לא, כלומר, האם יש הרשעה פלילית לאותו אדם או לא. שיתוף המידע נעשה בעמימות ובאופן מוסתר, וזאת במטרה להגן על הפרטיות של אזרחי ישראל. נכון להיום כאשר אזרח ישראלי מגיע לשגרירות ארה"ב במטרה להוציא ויזה, הוא מחוייב לסמן בטופס הבקשה שלו "האם יש לו  עבר פלילי" וברגע שהוא מסמן כן השגרירות דורשת ממנו להמציא עבר פלילי. כלומר אין לקונסול גישה למרשם הפלילי. למרות הנאמר, הקונסול רואה אם יש עבר פלילי או לא. גם אם המועמד לא מוסר מידע נכון. אולם הקונסול לא רואה במה עוסק העבר פלילי ובאיזה הרשעה מדובר. בכדי להכניס את ישראל לתוכנית הפטור מהויזה, האמריקאים דרושים מידע אודות מרשם פלילי מקיף ורחב וכן לדעת את סוג ההרשעה של אתו אדם. עושה רושם שזה יצטרך לעבור בחקיקה ישראלית והדבר עלול להדף בביקורת ציבורית. למרות הרצון העז לפטור מויזה. 


אחוזי סירוב הויזה כיום הם מעל 4.5% ותדרש שנה קלנדרית שלמה להורדת אחוזי הסירוב מתחת ל3%. בכדי להכניס את ישראל לתוכנית הפטור מהויזה, אחוז סירוב מבקש הויזה צריך להיות מתחת ל3 אחוזים בשנה קלנדרית שלמה. כלומר, מינואר ועד דצמבר. נכון להיום האחוז גבוהה בהרבה יותר בעקבות החשש של האמריקאים מישראלים שנוסעים אחרי צבא לעבוד בעבודה לא חוקית ומשתקעים בארה"ב. גם אם ישראל תכנס לפטור זה ייקח לפחות עוד שנה וחצי לכל הפחות. שכן יש לחכות את הזמן הנדרש – שזו שנה קלנדרית שלמה. 


עיכוב ותשאול פלשתינאים המחזיקים בדרכון אמריקאי בנתב"ג. 
נכון להיום לקצין הגבולות בנתב"ג וכן לשב"כ יש זכות לעכב, לעצור, לסרב כניסה לכל פלשתינאי הדורש להכינס לישראל. האמריקאים דורשים בעקרון הדדיות כלפי אזרחים שלהם. כלומר, אם פלשתינאי מחזיק בדרכון אמריקאי, הם דרושים עבורו כניסה מהירה ללא תשאולים או עיכובים. לדעתנו, זה המחסום הקשה ביותר בדרך של ישראל לפטור מן הויזה לארה"ב.

 

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!