רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת עד 31/07

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה
צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

פטור מויזה לארה"ב לישראלים – כל העדכונים

למרות כל הנאמר בעיתונות לאחרונה, לישראל מחסומים רבים עד שתכנס לתוכנית הפטור מהויזה וזו בעקבות 3 סיבות מרכזיות: 

  1.  הסכמה של מדינת ישראל לחשוף מידע פלילי מקיף אודות אזרחי ישראל והענקת גישה למרשם הפלילי. 
  2. עיכוב ותשאול פלשתינאים המחזיקים בדרכון אמריקאי בנתב"ג ו/או בכניסה לישראל. 
  3. שינוי חוק השבות כך שיימנע הוצאת אזרחות ישראלית ליוצאי רוסיה.
  4. הנפקת דרכון ביומטרי לכל אזרחי ישראל.  

הסכמה של מדינת ישראל לחשוף מידע פלילי מקיף אודות אזרחי ישראל. 
נכון להיום מדינת ישראלית משתפת מידע עם שגרירות ארה"ב בישראל ביחס להאם יש עבר פלילי או לא, כלומר, האם יש הרשעה פלילית לאותו אדם או לא. שיתוף המידע נעשה בעמימות ובאופן מוסתר, וזאת במטרה להגן על הפרטיות של אזרחי ישראל. נכון להיום כאשר אזרח ישראלי מגיע לשגרירות ארה"ב במטרה להוציא ויזה, הוא מחוייב לסמן בטופס הבקשה שלו "האם יש לו  עבר פלילי" וברגע שהוא מסמן כן השגרירות דורשת ממנו להמציא עבר פלילי. כלומר אין לקונסול גישה למרשם הפלילי. למרות הנאמר, הקונסול רואה אם יש עבר פלילי או לא. גם אם המועמד לא מוסר מידע נכון. אולם הקונסול לא רואה במה עוסק העבר פלילי ובאיזה הרשעה מדובר. בכדי להכניס את ישראל לתוכנית הפטור מהויזה, האמריקאים דרושים מידע אודות מרשם פלילי מקיף ורחב וכן לדעת את סוג ההרשעה של אתו אדם. עושה רושם שזה יצטרך לעבור בחקיקה ישראלית והדבר עלול להדף בביקורת ציבורית. למרות הרצון העז לפטור מויזה. 

נכון לשנת 2023 אחוזי סירוב הויזה כיום הם מתחת ל3%.  בכדי להכניס את ישראל לתוכנית הפטור מהויזה, אחוז סירוב מבקש הויזה צריך להיות מתחת ל3 אחוזים בשנה קלנדרית שלמה. כלומר, מינואר ועד דצמבר. נכון להיום האחוז גבוהה בהרבה יותר בעקבות החשש של האמריקאים מישראלים שנוסעים אחרי צבא לעבוד בעבודה לא חוקית ומשתקעים בארה"ב. גם אם ישראל תכנס לפטור זה ייקח לפחות עוד שנה וחצי לכל הפחות. שכן יש לחכות את הזמן הנדרש – שזו שנה קלנדרית שלמה. 

נכון לשנת 2023 ישראל עומדת בקריטריון של יעד מסורבים הקטן מ-3%, אולם לצד זה ישנם עוד היבטי חקיקה שעל ישראל לעמוד בהם כדי להיכנס לתוכנית הפטור –

  • אחד מהיבטי החקיקה הינו הסכמה מצד מדינת ישראל בעניין חשיפת מידע פלילי, הרשעות ומרשם אזרחי המדינה. כלומר, יש צורך בשינוי החקיקה לצד הפרה בוטה של פרטיות אזרחי מדינת ישראל בשל שיתוף המידע הרגיש ביותר של מדינה עם מדינה זרה אחרת.
  • חוק השבות – היבט חקיקה נוסף הינו שינוי של חוק השבות, כלומר, הפסקת מתן אזרחויות ישראליות עבור עולים המגיעים מרוסיה. זאת, על רקע מלחמת ארצות הברית עם רוסיה (כיום, מגיעים למדינת ישראל רוסים רבים במטרה לקבל אזרחות ישראלית). במילים אחרות, שינוי חוק השבות משמעו ביטוי רצון ממשלת ארצות הברית במניעת אזרחי רוסיה לקבלת פטור מויזה.
  • הנפקת דרכון ביומטרי לכל אזרח – היבט חקיקה חשוב נוסף מסביר שכחלק מתוכנית הפטור מויזה, על כל אזרח ישראלי במדינת ישראל להנפיק דרכון ביומטרי. יחד עם זאת, קיימים גם אנשים המסרבים לבצע הנפקת דרכון ביומטרי.

עיכוב ותשאול פלשתינאים המחזיקים בדרכון אמריקאי בנתב"ג. 
נכון להיום לקצין הגבולות בנתב"ג וכן לשב"כ יש זכות לעכב, לעצור, לסרב כניסה לכל פלשתינאי הדורש להכינס לישראל. האמריקאים דורשים בעקרון הדדיות כלפי אזרחים שלהם. כלומר, אם פלשתינאי מחזיק בדרכון אמריקאי, הם דרושים עבורו כניסה מהירה ללא תשאולים או עיכובים. לדעתנו, זה המחסום הקשה ביותר בדרך של ישראל לפטור מן הויזה לארה"ב.

מאמרים נוספים

אישור ESTA לארצות הברית

אישור ESTA

אישור ויזה ESTA לארה"ב תוכנית הפטור מויזה לארצות הברית – יצאה לדרך! לחצו להוצאת ESTA ויזה לארצות הברית > מה זה אישור כניסה לארה"ב ESTA

קרא עוד »
ביטול ויזה לישראלים

ביטול ויזה לישראלים

ביטול ויזה לישראלים תאריך עדכון: 28/09/2023 באופן רשמי ביום 27/09/2023 הכריזה ארצות הברית על כניסתה של מדינת ישראל לתוכנית פטור מויזה משמעות הדבר שמעתה מחזיקי

קרא עוד »

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!