רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת לכבוד חג הפסח עד 29/04

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*

הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​

קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

להקים ולנהל עסק בארה"ב עם ויזה E2

מייחלים לאותו רגע בו תהיה לכם אפשרות להשקיע ולנהל עסק בארה"ב, ללא הגבלת זמן ועם כל המשפחה? כעת, יש לכם אפשרות לקבל ויזת משקיע בארה"ב E2 באמצעותה תוכלו להגשים את החלום העסקי שלכם בארצות הברית. מעוניינים לדעת האם אתם עונים על כל הקריטריונים לקבלת אותה ויזה מיוחלת ומה נדרש מכם לעשות על מנת לקבלה? התחילו לקרוא!

הבשורה הטובה – לעבור לארה"ב באופן חוקי

החל מתאריך ה– 1.5.2019 כל אזרח ישראלי שישקיע את הונו בעסק בארה"ב, עסק בו יועסקו אזרחים אמריקאים יוכל לקבל ויזת משקיע בארה"ב E2. החלטה זו של מתן אשרה מיוחדת זו אושרה לאחר שבע שנות משא ומתן בין מדינתנו, ישראל לבין מדינת 'הדוד סם', ארה"ב. ההסכם הוא דו צדדי, כלומר במקביל לאזרח הישראלי אשר מעוניין לפתוח עסק בארה"ב וזאת באמצעות קבלת ויזת החלומות לארה"ב – ויזת משקיע, כל אזרח אמריקאי, יוכל לקבל אשרת עבודה בישראל, כאשר המטרה של ויזות אלו זהה: העשרת הכלכלה של אותה מדינה בה משקיעים ומקימים את העסק ותעסוקת אזרחיה.

יתרונות לקבלת ויזת החלומות E2

היתרון הראשון והמרכזי הוא שכל ישראלי שיעמוד בקריטריונים הנדרשים יוכל להקים עסק משגשג בארצות הברית, אין הגבלה למספר המבקשים לקבל ויזת משקיע בארה"ב E2 המיוחדת תקפה לתקופה של חמש שנים שלאחריה ניתן להאריכה בעוד חמש שנים וכך ללא הגבלה מדי חמש שנים. יתרונות נוספים הם שויזה זו זמינה לכל חברה בכל סדר גודל, בני הזוג יוכלו גם הם לקבל אישור עבודה בארצות הברית, גם אם אין להם הצעת עבודה קיימת. העובדים בעסק אינם צריכים להיות בעלי הכשרה אקדמאית או בעלי ניסיון. הילדים זכאים לחינוך חינם בבתי הספר הציבוריים בארה"ב ותהליך הבקשה מתבצע בישראל.

קריטריונים לקבלת ויזת משקיע לארה"ב

הקריטריונים לקבלת ויזה לאנשי עסקים בארה"ב הם שתהיו בעלי דרכון ישראלי ומעל לגיל 18, שיהיו לכם יכולות ניהוליות, שאתם מעוניינים להשקיע את כספכם בעסק קיים בארה"ב או בעסק חדש אותו אתם תקימו, שסכום ההשקעה יתאים לענף העסק. חשוב לדעת שהעסק צריך להיות פעיל בזמן הגשת הבקשה לויזה ואם מדובר על עסק חדש אותו אתם מעוניינים לפתוח תצטרכו להוכיח רווחים כספיים מעל לשכר המינימום בארה"ב. הדבר האחרון אליו אתם מחויבים הוא הנכונות לחתום על הצהרה בה אתם מתחייבים לחזור לישראל אם העסק נסגר או לאחר חמש שנים.

הגיע הזמן לנסות את מזלכם..

כעת, אם גם אתם מעוניינים להתחיל ולהגשים את הפנטזיה שלכם ולהראות לעצמכם ולכל מי שסביבכם כיצד אתם יכולים לנהל עסקים מוצלחים בארה"ב, כל שנותר לכם הוא לפנות אל צוות מקצועי של חברה המנוסה בתחום ויזות משקיע לבעלי דרכון ישראל ואירופאי. חברה שמעסיקה מומחים שיוכלו לעזור לכם להשיג את אותה  ויזת משקיע בארה"ב E2 שתאפשר לכם לפתוח עסק בארה"ב.

רוצה ויזת E2 משקיע לארה"ב?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!