רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת עד 31/07

אשרת כניסה לבריטניה
דגל בריטניה

אישור ETA

נכון להיום אזרחים ישראלים יכולים להכנס לבריטניה ללא צורך בויזה או בתיעוד כלשהו של ביקורם. אך משנה הבאה (2024 ככל הנראה הצפי המודבר הוא סוף 2024) הולך לחול שינוי בבקרת הגבולות של בריטניה ותיכנס לתוקף דרישה לאישור חדש עבור כניסתם של אזרחים זרים. הסיבה לכך היא הקושי בבקרה שיש לרשויות הגבול על מבקרים במדינה, והסיכון שמהווים מבקרים רבים, בינהם מהגרים בלתי חוקיים. באמצעות השיטה החדשה, בריטניה תוכל לדחות מבקשים אשר עשויים להוות איום בטחוני או אחר ולאפשר לה שליטה מיטבית בגבולותיה.

מהו אישור ETA?

ETA – Electronic Travel Authorization זהו שמו של האישור החדש והוא למעשה אישור נסיעות אלקטרוני לאזרחים של מדינות רבות בעולם. המערכת דומה למערכת ETIAS שעתידה להכנס לשימוש בקרוב מאוד למדינות אמנת שנגן, ולמערכת ESTA האמריקאית.
אישור ETA ישמש כאשרת כניסה ושהייה לאזרחים שאינם בריטים או אירים. זו אינה ויזה רשמית, אלא סוג של טופס רישום לפני נסיעה.

מה היתרונות להנפיק אישור eta באמצעות מאסטר ויזה?

טיפול צמוד ומקיף מול נציג שירות אישי!

מילוי הטפסים באנגלית, באופן מדוייק

אנחנו נוודא כי הבקשה תאושר!

תשלום אגרה ללא כרטיס אשראי!

טיפול מהיר במקרה של סירוב בקשה!

האם הגשת הבקשה תעלה כסף?

הגשת הבקשה צפויה להיות כרוכה באגרה סמלית, אך עדיין אין מידע מדויק על העלות. מערכות דומות המשמשות את ארה"ב, קנדה וה-ETIAS האירופי יכולות לסייע לנו לצפות את המחיר: האגרה המשולמת על מנת להוציא את אישור ה-ESTA האמריקאי הינה 17 דולר, עלות הוצאת ה-ETA הקנדי הינו 7 דולר, וה-ETIAS האירופי צפוי לעלות כ- 7 יורו.

האם הגשת הבקשה תעלה כסף?

כל מי שמחזיק באישור ETIAS יהיה רשאי להימצא במדינות האיחוד במשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום. אם הנוסע מעוניין להישאר באזור שנגן לזמן ארוך יותר, עליו להחזיק באישור אחר.

תוך כמה זמן ניתן אישור ETA?

המערכת צפויה להיות מהירה ויעילה, והאישור יינתן מיד בתום מילוי הטופס ותשלום האגרה. עם זאת עשויים להיות מקרים בהם זה ייקח מספר ימים, לכן מומלץ למלא את הבקשה מראש לפחות שבוע לפני הביקור.

מתי המערכת תחל לפעול?

מערכת ה-ETA תושק רשמית בסוף 2024 אך כבר כיום היא פועלת עבור אזרחי מדינות מסוימות. מתחילת השנה הנוכחית (2023) מתקיים ניסוי שמטרתו זיהוי שגיאות אפשריות והבטחת תקינות המערכת. מעכשיו ועד לסוף הרבעון השלישי של השנה אזרחי מדינות מסויימות יידרשו לאישור על מנת להכנס לממלכה המאוחדת. המדינות הן כווית, קטאר,עומאן, איחוד האמירויות, ערב הסעודית ובחריין. כאמור בסוף 2024 הדרישה תתרחב ותכלול אזרחי מדינות נוספות. ה-ETA תקף רק למבקרים אשר היום פטורים מויזה לבריטניה, וביניהם גם אזרחי ישראל.

באילו מדינות ניתן לטייל עם אישור ETA?

אזרח ישראלי שהוציא אישור ETA יהיה רשאי להכנס לכל אחת מארבע המדינות המרכיבות את הממלכה המאוחדת לרבות שטחי החסות של הכתר הבריטי: אנגליה, צפון אירלנד, סקוטלנד, וויילס, האי מאן ואיי התעלה (כולל ג'רזי וגרנזי).

מה יהיה תוקפו של האישור?

מכיוון שהמערכת עדיים אינה עובדת באופן רשמי, על בסיס מערכת etias ו- esta ניתן להסיק כי האישור יינתן לשלוש שנים.

מאסטר ויזה לשירותכם

עם כניסת מערכת eta לפעולה מאסטר ויזה תעניק  ליווי צמוד להוצאת ויזה ETA לבריטניה. לכל מי שמעדיף להימנע מבירוקרטיה באנגלית ומילוי הטפסים.  אנחנו מטפלים בך לאורך כל התהליך, מהתחלה ועד סופו, אנו נבצע את הרישום בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, לא צריך אשראי בינלאומי לצורך תשלום אגרה. אם יש לכם שאלות אל תהססו ופנו אלינו!

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETA תצא לדרך!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!