רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת עד 31/07

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת עבודה לארה"ב

ויזת עבודה והגירה לארה"ב

ארה"ב מציעה לרבים התחלה חדשה ומגורים במעצמה החזקה בעולם, אך כידוע – כדי ליהנות מהשפע שהיא מציעה צריך להשיג ויזה מתאימה כאשר אחת הויזות האפשריות היא קבלת ויזת עבודה לארה"ב. ויזת עבודה מאפשרת לאדם שמחזיק בה לעבור לארה"ב, לעבוד בה ולהישאר בה למשך תקופה. לפעמים, יכול בעל ויזת העבודה לחדש את הויזה שברשותו ולהאריך את משך השהות בארה"ב, אך אין לבלבל בין ויזת עבודה שמעניקה זכויות שונות בתחום העבודה ומאפשרת לעובד להישאר בארה"ב למשך תקופה מסוימת ולעבוד בה ובין גרין קארד אשר שהופך את המחזיק בו לתושב קבע בארה"ב.

מעוניינים לקבל ויזת עבודה לארה"ב? איך תוכלו לעשות זאת?

אם אתם מעוניינים להשיג ויזת עבודה באופן חוקי, תוכלו לעשות זאת בכמה דרכים כאשר הסיכוי לקבלת הויזה מושפע מעיסוקו של מגיש הבקשה, זמן השהייה המבוקש וסיבת הבקשה. לפניכם ארבע דרכים לקבלת ויזת עבודה לארה"ב באופן חוקי:

הצעת עבודה בארה"ב

דרך טובה להשיג ויזת עבודה היא כאשר ישנו מעסיק בארה"ב שמעוניין להעסיק אתכם. נדרש תואר ראשון ומיומנות מקצועית על מנת למלא תפקיד מסוים בארה"ב. במקרים מסוימים ניתן להגיש בקשה לתושבות קבע (גרין קארד) בארה"ב. ויזות עבודה מסוימות בעלות הקצאות שנתיות מטעם הממשל האמריקאי ולכן יש לוודא כי מועד ההגעה בארה"ב תואם את המכסה השנתית של ממשלת ארה"ב.

צעירים ונמרצים

אם אתם מעוניינים להשתלב בשוק העבודה בארה"ב, ניתן לפנות לחברות ישראליות שונות שרשאיות לעבוד בארה"ב ולהיות מועסקים דרכן. ישנן ויזות עבודה זמניות שמבקשות העסקה של עובדים לתקופה קצרה מוגדרת מראש (ארבעה חודשים) העסקת עובדים אלו מתבססות על ביקוש עונתי / פרויקט חד פעמי וכ'ו. ישנה מגבלה שנתית לכמות הויזות המונפקות במסגרת העסקה בארה"ב.

עבודה בחברות בינלאומיות

חברה בינלאומית שיש לה סניף בארה"ב יכולה לאפשר לעובדים לבצע רילוקיישן לארה"ב במסגרת עבודתו באחד מסניפי החברה הממוקמים בארה"ב. במידה ולא קיים סניף של החברה בארה"ב ניתן לנייד עובדים לארה"ב לצורך הקמת סניפים בארה"ב. במקרים מסוימים ניתן להגיש בקשה לתושבות קבע (גרין קארד) בארה"ב!

התמחות בתחום מסוים

אנשים המעוניינים לשלב בין לימודים ועבודה בארה"ב יכולים להגיש בקשה לקבלת ויזת סטודנט - עליהם קודם כל לפנות למוסד לימודים בארה"ב ולהתקבל ללימודים. ויזה כזו מאפשרת למגישי הבקשה ללמוד באקדמיה וכן לעבוד במשרה חלקית (עד מספר שעות מסוים בשבוע שמוגדר מראש) בזמנם הפנוי.

משקיעים בעסק בארה"ב

אם יש לכם יכולת כלכלית להשקיע כספית בעסק בארה"ב (לפתוח עסק חדש / להעתיק עסק קיים) שנמצא בבעלות שלכם אתם יכולים להיות זכאים לויזה נחשקת ליזמים ומשקיעים. המטרה של ויזה זו היא לפתח את הכלכלה בארה"ב ולייצר מקומות תעסוקה. ויזה זו מאפשרת למשקיעים. ויזה זו מאפשרת לבעלי החברה ולעובדים שלה לבצע רילוקיישן לארה"ב ולעבוד בעסק.

חברה המקיימת סחר עם השוק האמריקאי

אם אתם בעלי חברה המקיימת סחר של שירותים או מוצרים עם השוק האמריקאי, ייתכן ואתם זכאים להוצאת ויזה מיוחדת המאפשרת לבעל החברה ולעובדים לבצע רילוקיישן לארה"ב! כל החשוב בויזה זו היא להראות כי מרבית המסחר של החברה מתבצע מול ארה"ב. לדוגמא - חנות באמזון שמוכרת מוצרים ללקוחות בארה"ב.

כישורים מיוחדים

אם אתם אנשים בעלי כישורים מיוחדים יוצאי דופן ובעלי מוניטין מוכח ייתכן ויש ויזה שתתאים עבורכם! תחומי העיסוק יכולים להיות אומנות, מדע, עסקים, אתלטיקה, קולנוע, מחקר וכ'ו. במידה ויש הצעת עבודה בארה"ב הדרך לקבלת הויזה היא קלה יותר! אך במקרים מסוימים ניתן להגיש את הבקשה גם אם אין הצעת עבודה מארה"ב. חשוב לזכור כי למגישי בקשה על בסיס כישורים יוצאי דופן אפשר במקרים מסוימים להגיש בקשה לתושבות קבע אמריקאית (גרין קארד).

קבלת גרין קארד באמצעות קשרי משפחה

אם יש לכם קרוב משפחה מדרגה ראשונה שחי בארה"ב בעל אזרחות אמריקאית או גרין קארד, ניתן להגיש על בסיס הקשר המשפחתי בקשה לקבלת גרין קארד ומעבר לארה"ב על בסיס איחוד משפחות! זמני הטיפול משתנים בין כל סוגי הקשרים (בני זוג, ילדים, הורים ואחים).

מאסטר ויזה עוזרת לכם להוציא ויזת עבודה והגירה במהירות וביעילות

ויזת עבודה לארה"ב יכולה להגשים חלומות של כמה מאיתנו, זכרו כי מילוי טפסי הבקשה באופן לא מקצועי ולא מדויק עלולים להוביל לסירוב בקשתכם לויזת עבודה, לכן חשוב לבצע את ההליך באופן היעיל ביותר.

אתם לא חייבים לעבור את תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית בעצמכם. התהליך כרוך בביורוקרטיה רבה ויכול להיות מבלבל ומייגע. בחברת מאסטר ויזה אנו עוזרים לכם בתהליך בכל שלב ושלב. עובדי החברה המקצועיים והמנוסים שלנו יעניקו לכם את כל השירותים הנדרשים, ביניהם: קריאת הטפסים והזנתם בעברית ובאופן מקוצר וברור, קביעת מועד הראיון בשגרירות בזמן שנוח לכם, הכנה לראיון ומתן הסברים וייעוץ לאורך כל התהליך. כל הטפסים שלנו נבדקים ומפוקחים על ידי עורך דין אמריקאי. אנו זמינים עבורכם בכל שאלה.

השירותים המקיפים והמקצועיים שלנו יהפכו את כל תהליך הוצאת ויזת עבודה לארה"ב לברור ופשוט יותר ויחד עמכם נוכל לשנות את חייכם לתקופה קצרה או ממושכת, לעבור לארה"ב ולעבוד בה.

מספיק להיות תייר, רוצה ויזת עבודה לארה"ב?

איך מקבלים ויזת עבודה לארה"ב?

קיימים מספר סוגים של ויזות לארצות הברית. רק ויזה לארה"ב המוגדרת כויזת עבודה, מאפשרת עבודה חוקית במדינה, ובהתאם לתנאים של אותה ויזה. גם ויזת סטודנט היא ויזה שמעבר ללימודים בארה"ב, מאפשרת עבודה בתוך הקמפוס או עבודה מחוץ לקמפוס בתחום הנלמד. מעבר לכך, קיימות ויזות עבודה מסוגים שונים, המיועדים לעבודה עונתית, עבודה בתחומים מבוקשים או לבעלי וידע וניסיון רב בתחום מסוים. לצורך קבלת ויזה לארה"ב מכל סוג שהוא או למען ביצוע חידוש ויזה לארה"ב, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע ובהדרכה מקצועית, על מנת להימנע מטעויות שעלולות להוביל לסירוב או להארכה ממושכת של התהליך.

סוגי ויזה לארצות הברית

ויזות עבודה זמניות

קיימות מספר ויזות שמאפשרות עבודה לתקופת זמן קבועה ומוגדרת מראש. ויזת H-1B דורשת תואר אקדמי ומיועדת לבעלי מקצועות מסוימים מאוד, ויזת H-2A מיועדת לעבודה עונתית בתחום החקלאות ו-ויזת H-2B מיועדת לעובדים זמניים בתחומים לא חקלאיים. ויזה מסוג L מיועדת למי שמועסקים בתפקיד ניהולי או בתפקיד המצריך ידע ומומחיות רבה בחברה בינלאומית הפועלת בישראל או במדינה שאיננה ארה"ב. ויזה מסוג O מיועדת לאנשים שהשיגו הישגים משמעותיים או שהם בעלי יכולת מוכחת בתחומי החינוך, העסקים, הספורט, הבידור, האמנות והמדעים. גם ויזות מסוג P מיועדות לאמנים, אנשי בידור וספורטאים. מי שקיבלו ויזת עבודה לארה"ב יכולים להגיש בקשה לקבלת וויזה H-4 המיועדת לבני משפחה ממדרגה ראשונה – אישה/בעל וילדיהם שמתחת לגיל 21.

קבלת ויזת עבודה זמנית

בראש ובראשונה, המעסיק המיועד בארה"ב צריך להגיש טופס בקשה לעובדים זמניים הנקרא I-129. לאחר שהוא מאושר, ניתן להגיש בקשה לקבלת ויזת עבודה באופן מקוון על ידי טופס DS160. יש למלא את הטופס, לצרף תמונה בהתאם לתנאים, להדפיס אותו ולהביא אותו לשלב הבא – הראיון בשגרירות. לראיון יש להביא את הדרכון, את טופס DS-160 ואת אישור התשלום. מכיוון שמדובר בויזת עבודה זמנית, מומלץ להביא מסמכים הקושרים אתכם לישראל ומוכיחים שאתם גרים כאן באופן קבוע ואכן מתכוונים לחזור בסיום התקופה.

ויזת סטודנט

ויזת סטודנט לארה"ב מסוג F-1 היא ויזה המאפשרת עבודה בתנאים מסוימים ובעבודות מסוימות בתחומי המדינה. במהלך השנה הראשונה ללימודים, ניתן לעבוד בקמפוס בלבד. בשנים הבאות ללימודים, ניתן לעבוד גם מחוץ לקמפוס בעבודות מסוימות הקשורות להתמקצעות בתחום הנלמד בלבד. ויזת סטודנט מסוג M-1 המיועדת להכשרה מקצועית מסוימת ולא ללימודים אקדמיים מאפשרת עבודה מקצועית בתחום הנלמד לאחר השלמת הלימודים.

למלא אחר התנאים

לא משנה באיזו ויזה לארה"ב מדובר, חשוב למלא אחר התנאים המסוימים של אותה ויזה. במידה ולא כך קורה, ההשלכות עלולות להיות בעייתיות, לרבות גירוש מהמדינה ואיסור כניסה למשך שנים רבות. מחלקת ההגירה של המדינה עושה ימים כלילות על מנת לאתר אנשים שלא עומדים בתנאי הוויזה שלהם, הן מבחינת משך השהות והן מבחינת עבודה בעבודות ובמקצועות שאינם תחת התנאים של הוויזה והן מבחינות נוספות. בנוסף, מומלץ בחום לחכות עם הזמנת כרטיסי הטיסה עד למועד אישור קבלת הוויזה באופן רשמי, על מנת להימנע מעוגמת נפש במידה ותיווצר בעיה באחד משלבי התהליך.

רוצה ויזת עבודה לארה"ב?

באותו נושא