צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת עבודה לארה"ב

ויזת עבודה לארה"ב

ארה"ב מציעה לרבים התחלה חדשה ומגורים במעצמה החזקה בעולם, אך כידוע – כדי ליהנות מהשפע שהיא מציעה צריך להשיג ויזה מתאימה כאשר אחת הויזות האפשריות היא קבלת ויזת עבודה לארה"ב. ויזת עבודה מאפשרת לאדם שמחזיק בה לעבור לארה"ב, לעבוד בה ולהישאר בה למשך תקופה. לפעמים, יכול בעל ויזת העבודה לחדש את הויזה שברשותו ולהאריך את משך השהות בארה"ב, אך אין לבלבל בין ויזת עבודה שמעניקה זכויות שונות בתחום העבודה ומאפשרת לעובד להישאר בארה"ב למשך תקופה מסוימת ולעבוד בה ובין גרין קארד אשר שהופך את המחזיק בו לתושב קבע בארה"ב.

מעוניינים לקבל ויזת עבודה לארה"ב? איך תוכלו לעשות זאת?

אם אתם מעוניינים להשיג ויזת עבודה באופן חוקי, תוכלו לעשות זאת בכמה דרכים כאשר הסיכוי לקבלת הויזה מושפע מעיסוקו של מגיש הבקשה, זמן השהייה המבוקש וסיבת הבקשה. לפניכם ארבע דרכים לקבלת ויזת עבודה לארה"ב באופן חוקי:

מעסיק בארה"ב

דרך טובה להשגת ויזת עבודה היא למצוא מעסיק בארה"ב שיצהיר בכתב על רצונו להעסיק אתכם. כדי להצליח למצוא מעסיק מתאים יש להוכיח ניסיון מקצועי בתחומים שונים כמו: ניהול, היי- טק, רפואה או הנדסה שכן אלו מקצועות הדרושים בארה"ב. לפעמים, אפשר לקבל ויזת עבודה ללא מעסיק ואף לעשות זאת בקלות יחסית.

צעירים ונמרצים

צעירים נמרצים שאין להם ניסיון אך מעוניינים להשתלב בשוק העבודה ולהתאמץ לשם כך יכולים לפנות אל חברות ישראליות שונות שרשאיות לעבוד בארה"ב ומקבלות הקצאות לעובדים לתקופה של ארבעה חודשים. לפעמים צריך מגיש הבקשה להשתתף בתשלום של הויזה.

עבודה בחברות בינלאומיות

חברה בינלאומית יכולה לאפשר למגיש הבקשה לבצע רילוקיישן ולעבוד באחד הסניפים של החברה בארה"ב. כדי לעשות זאת צריכים המעסיקים בארץ ובחו"ל להגיש מכתבי בקשה להוצאת ויזה לעובד. יש לציין שמספר הוויזות מוגבל.

התמחות בתחום מסוים

אנשים שמעוניינים לשלב בין לימודים ועבודה בארה"ב יכולים להגיש בקשה לקבלת ויזת סטודנט. ויזה כזו מאפשרת למגישי הבקשה ללמוד באקדמיה וכן לעבוד במשרה חלקית (עד מספר שעות מסוים בשבוע שמוגדר מראש) בזמנם הפנוי.

מאסטר ויזה עוזרת לכם להוציא ויזת עבודה במהירות וביעילות

ויזת עבודה לארה"ב יכולה להגשים חלומות של כמה מאיתנו, זכרו כי מילוי טפסי הבקשה באופן לא מקצועי ולא מדויק עלולים להוביל לסירוב בקשתכם לויזת עבודה, לכן חשוב לבצע את ההליך באופן היעיל ביותר.

אתם לא חייבים לעבור את תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית בעצמכם. התהליך כרוך בביורוקרטיה רבה ויכול להיות מבלבל ומייגע. בחברת מאסטר ויזה אנו עוזרים לכם בתהליך בכל שלב ושלב. עובדי החברה המקצועיים והמנוסים שלנו יעניקו לכם את כל השירותים הנדרשים, ביניהם: קריאת הטפסים והזנתם בעברית ובאופן מקוצר וברור, קביעת מועד הראיון בשגרירות בזמן שנוח לכם, הכנה לראיון ומתן הסברים וייעוץ לאורך כל התהליך. כל הטפסים שלנו נבדקים ומפוקחים על ידי עורך דין אמריקאי. אנו זמינים עבורכם בכל שאלה.

השירותים המקיפים והמקצועיים שלנו יהפכו את כל תהליך הוצאת ויזת עבודה לארה"ב לברור ופשוט יותר ויחד עמכם נוכל לשנות את חייכם לתקופה קצרה או ממושכת, לעבור לארה"ב ולעבוד בה.

נשמח לעזור לך בהוצאת הויזה לארה"ב

מאמרים שאולי יעניינו אותך

איך מקבלים ויזת עבודה לארה"ב?

איך מקבלים ויזת עבודה לארה"ב? הקיימים סוגים שונים של ויזות לארה"ב. רק ויזה לארה"ב שמוגדרת כויזת עבודה מאפשרת עבודה חוקית במדינה,

ויזת E2 ישראלים

ויזת E2 ישראלים אזרחי ישראל המתינו זמן רב עד לאותו רגע מיוחל בו האמריקאים החליטו לכלול את ישראל באמנת e2. אותה

עבודה בארה"ב ללא אזרחות

עבודה בארה"ב ללא אזרחות אין ספק שאמריקה מפתה מאוד, ולרבים מאיתנו יש את הרצון להגשים את החלום האמריקאי ולמצוא את עצמינו