רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

חידוש ויזה לארה"ב

בלעדי במאסטר ויזה: לא אושרת לא שילמת!

(בכפוף לתקנון)

חידוש ויזה לארה"ב - הארכת ויזה לארצות הברית ללא הגעה לשגרירות

החל מעכשיו,  שגרירות ארה"ב מציעה חידוש ויזה לארה"ב ללא צורך בהגעה לשגרירות! לא כל מחדש ויזה זכאי לפטור!

אחד השלבים הקריטיים בתהליך הוא הראיון בשגרירות ארה"ב. כל הכרוך בראיון עשוי לגרום ללחץ רב משום שצריך לקבוע אותו בשעות מסוימות, להגיע אליו לפני הזמן, להביא את כל המסמכים הנחוצים, להוכיח כי קיימת זיקה לישראל, להתלבש בצורה הולמת ולהתנהג בנימוס, לענות רק על השאלות שנשאלות בקצרה ובבהירות ולתת את הדעת על תנועות הגוף – כך שניתן להבין שפגישה בשגרירות ארה"ב לצורך קבלת ויזה – אינה דבר נעים במיוחד!

חשוב לדעת שלא כל מי שמעוניין בחידוש ויזה לארה"ב יכול להימנע מהגעה לשגרירות.

מהם הקריטריונים לפטור מהגעה לשגרירות?

הגשת בקשה לחידוש ויזה לארה"ב או הארכה תיעשה במקום בו הוצאתם את הויזה הקודמת. כמו כן, הגשת הבקשה לחידוש ויזה לארה"ב תיעשה עבור אותו סוג הויזה כפי שהייתה הקודמת. כאשר מבקשים לחדש ויזה, תופקה פג לאורך 12 החודשים האחרונים. לדוגמה, במידה והוצאתם את הויזה האחרונה בירושלים, הרי שעליכם להגיש את הבקשה לחידוש בירושלים ולא בתל-אביב, עבור אותו סוג הויזה הקודם.

כדי לקבל את הפטור מההגעה הפיזית יש לעמוד בקריטריונים הבאים –

  1. הויזה הקודמת שלך הונפקה לאחר גיל 14.
  2. הויזה הקודמת שלך הונפקה לאחר 1.1.2008
  3. הויזה הקודמת עדיין בתוקף כיום או פג תוקפה במסגרת ה-48 חודשים האחרונים.
  4. אם הויזה הקודמת עדין בתוקף, אבל לא ברשותך, תהיה מחויב בהגעה לשגרירות.
  5. הויזה הקודמת לא מכילה אחת מהמילים: "WAIVER", "BLANKET" או "CLEARANCE".
  6. סוג הויזה הקודמת זהה לסוג הויזה אשר הנך מבקש כיום (לדוגמא: יש ברשותך ויזת לימודים אינך יכול לחדשה כויזת תייר).

רק עמידה בכל הקריטריונים הבאים מזכה אותך בביצוע הליך חידוש ויזה ללא הגעה לראיון בשגרירות ארה"ב!

מי לא נדרש לתאם תור לראיון בשגרירות ארה"ב?

מבקשי אשרות מתחת לגיל 14 ומעל גיל 80​

במידה והנכם מתחת לגיל 14 ומעל גיל 80, אינכם נדרשים לתאם תור לראיון אישי בשגרירות ארצות הברית, גם אם מדובר בבקשה ראשונה וגם אם מדובר בחידוש הויזה. בקשה מסוג זה ניתן להגיש בצירוף כלל המסמכים הרלוונטיים דרך שירות שליחויות.

כמו כן, אלו המסמכים הנדרשים:

  • על הדרכון שלכם להיות בתוקף
  • יש לצרף אישור טופס DS-160 – במידה ואין ברשותכם, יש ללחוץ כאן למילוי הטופס לקבלת האישור
  • יש לצרף תמונה מחצי השנה האחרונה, צבעונית בגודל 5X5 ס"מ על רקע לבן. ליחצו להנחיות צילום תמונה לויזה.
  • מתחת לגיל 14 – יש לצרף מכתב הסכמה עם חתימה של ההורים.

כיצד מתבצע הליך חידוש ויזה לארה"ב?

שלב ראשון: מילוי טופס DS-160

אם נמצא כי עמדת בכלל הקריטריונים הכתובים לעיל, תוכל לבצע שליחת מסמכים לשגרירות כחלק מהליך חידוש הויזה לארה"ב. התחלת התהליך זהה להליך הוצאת ויזה לארה"ב, עליך למלא טופס DS-160 בקפידה, לשלם אגרה לשגרירות ארה"ב על סך 185$ ולהנפיק מסמכים ייעודיים עבור שליחת המסמכים לשגרירות ארה"ב בישראל.

שלב שני: בדיקת הדרכון שלכם

אחרי שהכנת את מסמכי החובה יש לצרף לבקשת חידוש הויזה את הדרכון שלך, יש לשים לב כי לדרכון הנוכחי יש תוקף של חצי שנה לפחות. יש לצרף את הדרכון בו נמצאת הויזה לארה"ב אותה אנחנו רוצים לחדש, שתי תמונות פספורט שלך בסגנון אמריקאי ומסמכים ייעודיים המוכיחים כי שילמת אגרה לשגרירות על סך 185$ וכי הינך זכאי להשתמש בשירות שליחים לדרכונים.

שלב שלישי: מסמכים ושליחתם

למסמכים שציינו קודם לכן יש לצרף מסמכים תומכים המעידים כי מרכז חייך מתנהל במדינת ישראל. את כלל המסמכים יש למסור בנקודות שירותי השליחים העובדים בשיתוף פעולה מול שגרירות ארה"ב בישראל. שליחת המסמכים הינה ללא עלות כחלק מתשלום האגרה לשגרירות.

שלב רביעי: בחינת הבקשה לחידוש ויזה

יש להוכיח כי מרכז חייך הינו במדינת ישראל ואין לך כוונה להגר לארה"ב. לאחר ששגרירות ארה"ב תקבל את בקשתך לחידוש הויזה, תבחן השגרירות כי הינך זכאי לחידוש הויזה, אם תמצא זכאי בעיני השגרירות לחדש את הויזה, תונפק ויזה חדשה על הדרכון שאותו שלחת לשגרירות וכלל המסמכים יוחזרו אליך באמצעות שירות שליחים לדרכונים. אם תחליט השגרירות לבחון את בקשתך בשנית, תתבקשו על ידי השגרירות להגיע לריאיון פרונטלי בשגרירות ארה"ב בישראל בהתאם לשגרירות אליה שייכת את בקשתך, ירושלים או תל אביב. 

שלב הזימון לראיון:

במידה וזומנת לריאיון בשגרירות לאחר שביצעת שליחה של חידוש ויזה, יש להמתין על לקבלת המסמכים בחזרה מידי השגרירות, תתבקש לתאם עבורך מועד ריאיון בשגרירות ולהגיע לריאיון פרונטלי.

חשוב לציין כי השגרירות תמיד משאירה לעצמה את הזכות לזמן אותך לריאיון בשגרירות, לכן מומלץ להגיש את הבקשה עם חברה בעלת ניסיון!

הקלה משמעותית בנוגע לחידוש הויזה לארה"ב!

שגרירות ארה"ב שינתה לאחרונה את נהליה הנוקשים בכל הקשור לחידוש ויזה לארה"ב. החל מעתה, חלק ניכר ממחדשי הויזה לארה"ב פטור מהגעה פיזית לשגרירות ויכולים לשלוח את המסמכים דרך שירות שליחויות מיוחד וללא עלות נוספת!

הפטור מהגעה לשגרירות בתהליך חידוש ויזה לארה"ב מסייע לישראלים רבים שעד לחקיקת החוק החדש חיכו זמן רב עד שהצליחו לקבוע תור לשגרירות – דבר שלעיתים עיכב את יכולתם לטוס לארה"ב וכמובן לווה בלחץ ודאגה מפני הראיון הנוסף, שכבר עברו בעבר אך כידוע – דורש לא מעט אנרגיות וסבלנות.

ההתייחסות המירבית בחידוש ויזה ללא ריאיון היא זהה להתייחסות בהוצאת ויזה בפעם הראשונה, גם מעמד חידוש ויזה עליכם להציג זיקה למדינת ישראל. חשוב לזכור כי גם במידה והינכם מחדשים את הויזה ומבצעים שליחת מסמכים לשגרירות ללא הגעה פיזית לשגרירות עצמה. השגרירות תמיד משאירה לעצמה את הזכות לזמן אתכם לריאיון פרונטלי. עליכם יהיה להמתין עד לקבלת הדרכון בחזרה אליכם, לאחר מכן לתאם עבורכם את הפגישה החדשה בשגרירות ולהגיע לריאיון. כאמור, במעמד הריאיון תעודכנו על ידי הקונסול המראיין אם בקשתכם לויזה אושרה.

אם אתם מעוניינים לחדש את הויזה שברשותכם, חשוב שתדאגו לבצע את התהליך בהתאם להוראות ותבדקו האם אתם עומדים בקריטריונים הנדרשים. כעת כל מה שניתן לאחל לכם זה שיהיה בהצלחה!

רוצה לחדש את הויזה שלך ללא ראיון בשגרירות?

הוצאת ויזה לארה"ב במבצע!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!