צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

חידוש ויזה לארה"ב

חידוש ויזה לארה"ב - הארכת ויזה לארצות הברית ללא הגעה לשגרירות

החל מעכשיו,  שגרירות ארה"ב מציעה חידוש ויזה לארה"ב ללא צורך בהגעה לשגרירות! לא כל מחדש ויזה זכאי לפטור!

כל מי שהוציא ויזה לארה"ב יודע שאחד השלבים הקריטיים בתהליך הוא הראיון בשגרירות ארה"ב. כל הכרוך בראיון עשוי לגרום ללחץ רב משום שצריך לקבוע אותו בשעות מסוימות, להגיע אליו לפני הזמן, להביא את כל המסמכים הנחוצים, להוכיח כי קיימת זיקה לישראל, להתלבש בצורה הולמת ולהתנהג בנימוס, להמתין בתור בסבלנות, להישיר מבט במהלך השיחה, לענות רק על השאלות שנשאלות בקצרה ובבהירות ולתת את הדעת על תנועות הגוף – כך שניתן להבין שפגישה בשגרירות ארה"ב לצורך קבלת ויזה – אינה דבר נעים במיוחד!

לשמחת רבים שגרירות ארה"ב שינתה לאחרונה את נהליה הנוקשים בכל הקשור לחידוש ויזה לארה"ב. והחל מעתה, חלק ניכר ממחדשי הויזה לארה"ב פטור מהגעה פיזית לשגרירות ויכולים לשלוח את המסמכים דרך שירות שליחויות מיוחד וללא עלות נוספת!

יחד עם השמחה הגדולה והחיסכון באנרגיות ובזמן, חשוב לדעת שלא כל מי שמעוניין בחידוש ויזה לארה"ב יכול להימנע מהגעה לשגרירות וכדי לקבל את הפטור מההגעה הפיזית יש לעמוד בקריטריונים הבאים.

כיצד מתבצע הליך חידוש ויזה לארה"ב?

אם נמצא כי עמדת בכלל הקריטריונים הכתובים לעיל, תוכל לבצע שליחת מסמכים לשגרירות כחלק מהליך חידוש הויזה לארה"ב. התחלת התהליך זהה להליך הוצאת ויזה לארה"ב, עליך למלא טופס DS-160 בקפידה, לשלם אגרה לשגרירות ארה"ב על סך 160$ ולהנפיק מסמכים ייעודיים עבור שליחת המסמכים לשגרירות ארה"ב בישראל.

אחרי שהכנת את מסמכי החובה יש לצרף לבקשת חידוש הויזה את הדרכון שלך, יש לשים לב כי לדרכון הנוכחי יש תוקף של חצי שנה לפחות. יש לצרף את הדרכון בו נמצאת הויזה לארה"ב אותה אנחנו רוצים לחדש, שתי תמונות פספורט שלך בסגנון אמריקאי ומסמכים ייעודיים המוכיחים כי שילמת אגרה לשגרירות על סך 160$ וכי הינך זכאי להשתמש בשירות שליחים לדרכונים.

למסמכים שציינו קודם לכן יש לצרף מסמכים תומכים המעידים כי מרכז חייך מתנהל במדינת ישראל. את כלל המסמכים יש למסור בנקודות שירותי השליחים העובדים בשיתוף פעולה מול שגרירות ארה"ב בישראל. שליחת המסמכים הינה ללא עלות כחלק מתשלום האגרה לשגרירות.

יש להוכיח כי מרכז חייך הינו במדינת ישראל ואין לך כוונה להגר לארה"ב. לאחר ששגרירות ארה"ב תקבל את בקשתך לחידוש הויזה, תבחן השגרירות כי הינך זכאי לחידוש הויזה, אם תמצא זכאי בעיני השגרירות לחדש את הויזה, תונפק ויזה חדשה על הדרכון שאותו שלחת לשגרירות וכלל המסמכים יוחזרו אליך באמצעות שירות שליחים לדרכונים. אם תחליט השגרירות לבחון את בקשתך בשנית, תתבקשו על ידי השגרירות להגיע לריאיון פרונטלי בשגרירות ארה"ב בישראל בהתאם לשגרירות אליה שייכת את בקשתך, ירושלים או תל אביב. 

במידה וזומנת לריאיון בשגרירות לאחר שביצעת שליחה של חידוש ויזה, תצטרך להמתין על לקבלת המסמכים בחזרה מידי השגרירות, תתבקש לתאם עבורך מועד ריאיון בשגרירות ולהגיע לריאיון פרונטלי.

חשוב לציין כי השגרירות תמיד משאירה לעצמה את הזכות לזמן אותך לריאיון בשגרירות, לכן מומלץ להגיש את הבקשה עם חברה בעלת ניסיון!

מהם הקריטריונים לפטור מהגעה לשגרירות?

  1. הויזה הקודמת שלך הונפקה לאחר גיל 14.
  2. הויזה הקודמת שלך הונפקה לאחר 1.1.2008
  3. הויזה הקודמת עדיין בתוקף כיום או פג תוקפה לפני פחות משנה. (עדכון קורונה: כעת התקופה לזכאות היא 4 שנים!) 
  4. אם הויזה הקודמת עדין בתוקף, אבל לא ברשותך, תהיה מחויב בהגעה לשגרירות.
  5. הויזה הקודמת לא מכילה אחת מהמילים: "WAIVER", "BLANKET" או "CLEARANCE".
  6. סוג הויזה הקודמת זהה לסוג הויזה אשר הנך מבקש כיום (לדוגמא: יש ברשותך ויזת לימודים אינך יכול לחדשה כויזת תייר).

רק עמידה בכל הקריטריונים הבאים מזכה אותך בביצוע הליך חידוש ויזה ללא הגעה לראיון בשגרירות ארה"ב!

הקלה משמעותית בנוגע לחידוש הויזה לארה"ב!

הפטור מהגעה לשגרירות בתהליך חידוש ויזה לארה"ב מסייע לישראלים רבים שעד לחקיקת החוק החדש חיכו זמן רב עד שהצליחו לקבוע תור לשגרירות – דבר שלעיתים עיכב את יכולתם לטוס לארה"ב וכמובן לווה בלחץ ודאגה מפני הראיון הנוסף, שכבר עברו בעבר אך כידוע – דורש לא מעט אנרגיות וסבלנות.

ההתייחסות המירבית בחידוש ויזה ללא ריאיון היא זהה להתייחסות בהוצאת ויזה בפעם הראשונה, גם מעמד חידוש ויזה עליכם להציג זיקה למדינת ישראל. חשוב לזכור כי גם במידה והינכם מחדשים את הויזה ומבצעים שליחת מסמכים לשגרירות ללא הגעה פיזית לשגרירות עצמה. השגרירות תמיד משאירה לעצמה את הזכות לזמן אתכם לריאיון פרונטלי. עליכם יהיה להמתין עד לקבלת הדרכון בחזרה אליכם, לאחר מכן לתאם עבורכם את הפגישה החדשה בשגרירות ולהגיע לריאיון. כאמור, במעמד הריאיון תעודכנו על ידי הקונסול המראיין אם בקשתכם לויזה אושרה.

אם אתם מעוניינים לחדש את הויזה שברשותכם, חשוב שתדאגו לבצע את התהליך בהתאם להוראות ותבדקו האם אתם עומדים בקריטריונים הנדרשים. כעת כל מה שניתן לאחל לכם זה שיהיה בהצלחה!

רוצה לחדש את הויזה שלך ללא ראיון בשגרירות?

הוצאת ויזה לארה"ב במבצע!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!