רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזה לארה"ב

תהליך ויזה מהירה לארה"ב

כניסה אל שערי ארצות הברית דורשת ויזה בתוקף, אשר אושרה על ידי מחלקת ההגירה של הממשל האמריקאי. תיירים, אנשי עסקים וכל אזרח מדינת ישראל, המבקשים להגיע לארצות הברית, מחויבים לעבור דרך שגרירות ארצות הברית בישראל (בהתאם למקום מגוריו).

ויזה לארה"ב מוענקת לאחר בדיקה מדוקדקת מטעם עובדי השגרירות האמריקאית בישראל, כמו גם וידוא כי מטרת הביקור עומדת בקריטריונים אותם הם הציבו. מטרת הבדיקה היא לאשר כי אין בכוונת התייר רצון להשתקע וכי לא קיים חשש להישארות בגבולות ארצות הברית מעבר לתקופה שהותרה על ידי משטרת הגבולות בארה"ב.

אם אתם מעוניינים להוציא ויזה לארה"ב, אתם מצטרפים לקבוצה גדולה של ישראלים ותושבים מכל רחבי העולם שרוצים לעשות זאת, וכמו בכל תחום אחר – ככל שהביקוש גדול יותר להגר למדינה מסוימת, כך הופכים תנאי ההגירה שלה לנוקשים יותר; על אחת כמה וכמה כשמדובר על העת הנוכחית, בה קיימים איומים מכל עבר וארה"ב חוששת ומנסה לשמור על אזרחיה והאינטרסים שלה.

לפיכך, כדי להצליח לקבל את הויזה המיוחלת ולצלוח את התהליך יש לבצע את כל השלבים שלפניכם בצורה מדויקת וקפדנית, ובמידת הצורך אף ניתן ורצוי להיעזר בחברה מקצועית אשר תלווה אתכם בתהליך.

עושים לכם סדר בתהליך: איך מוציאים ויזה לארה"ב?

לפניכם הסבר קצר על השלבים הנדרשים להוצאת ויזה לארה"ב:

מילוי ושליחת טופס בקשה

מלאו את טופס הויזה - DS160 - בצורה מדויקת, ציינו מהו סוג הויזה הנחוץ לכם ואת מטרת הנסיעה, הקפידו לענות על כל השאלות בכנות ושלמו את האגרה. צרפו את המסמכים הדרושים לרבות אישור תשלום האגרה (אותה תוכלו לשלם באתר באמצעות מאסטרקארד, ויזה או דרך דואר ישראל) ושלחו את הטופס לשגרירות.

תיאום מועד הראיון בשגרירות

אי אפשר להגיע לשגרירות ולבקש ראיון "על המקום", זה לא עובד כך. כדי לתאם ראיון יש להיכנס לאתר השגרירות ולקבוע תור על ידי מילוי פרטים שכוללים את מספר הטופס DS160 שלכם.

הגעה לראיון בשגרירות ארה"ב

הגיעו לראיון עם המסמכים הדרושים: אישור על התשלום של האגרה, אישור שמעיד על כך שמילאתם את טופס הבקשה, מכתב הזמנה לראיון, תמונה צבעונית ואיכותית לויזה בגודל 5X5 ס"מ (על פי הדרישות של הויזה – שימו לב שזו אינה תמונת פספורט רגילה ושיש לה דרישות מדויקות) ודרכון בתוקף. הקפידו להתלבש באופן הולם, להשיב על כל השאלות שאתם נשאלים ולהתנהג בנימוס ובכבוד למראיין. בתום הריאיון ימסור לכם הקונסול אם בקשתכם לויזה אושרה. קבלת אישור ויזת תייר לארה"ב מותנה בהצגת קשרים למדינת ישראל היכולים להעיד כי מטרת ביקורכם בארה"ב הוא לצורך תיירות בלבד ואין בכוונתכם להגר לארה"ב. במידה ובקשתכם לויזה אושרה הדרכון שלכם ילקח ממכם וישאר בשגרירות ארה"ב על מנת להנפיק עליו את הויזה לארה"ב.

מאסטר ויזה בעלת ניסיון רב בתחום הוצאת הויזה לארה"ב מזה שנים רבות, נשמח לענות על כל שאלה!

נשמח לעזור לך בהוצאת הויזה לארה"ב

הוצאת ויזה לארה"ב במבצע!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!