רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזה לארה"ב לילדים

בלעדי במאסטר ויזה: לא אושרת לא שילמת!

(בכפוף לתקנון)

ויזה לארה"ב לילדים - הוצאת ויזה לארצות הברית לילד מתחת לגיל 14

כל אזרח ישראלי אשר רוצה לבקר בארצות הברית חייב להוציא ויזה לארה"ב, וגם ילדים הם אזרחים! לפעמים אפילו אזרחים מועילים. למישהו.

ילדים מעל גיל 14: תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לילדים מעל גיל 14 זהה לזה של המבוגרים אך על הילד להגיע לראיון בשגרירות יחד עם אחד מהוריו או אפוטרופוס חוקי אחר.

ילדים מתחת לגיל 14: ילדים מתחת לגיל 14 אינם נדרשים להגיע לראיון וזאת בתנאי שלשני ההורים יש ויזה בתוקף גם כן. בשגרירות ארה"ב ואת מסמכי הבקשה עבורם ניתן למסור לשגרירות בשני אופנים:

  • אם קרוב משפחה מדרגה ראשונה (הורים/אחים) מגישים בקשה לויזה בעצמם ומגיעים לראיון, אותו קרוב יביא עמו את מסמכי הבקשה של הילד, וכן ידאג להוסיפו במערכת הבקשה לויזה תחת אותו חשבון.
  • אם אין קרוב משפחה אשר מגיע לראיון להוצאת ויזה לארה"ב לילדים, יש להעביר את מסמכי הבקשה של הילד באמצעות חברת דואר שליחים של דואר ישראל. מבקשי ויזה לארה"ב השייכים לקונסוליה בירושלים יכולים להגיש את המסמכים בקונסוליה עצמה.
 
לפני הנחיות חדשות של שגרירות ארה"ב בישראל: החל מעתה ילד/ה קטין עד גיל 14 יהיה פטור מראיון רק במידה ולשני ההורים יש ויזה בתוקף!

המסמכים שאותם יש למסור או לשלוח:

טופס בקשה לויזה DS-160

מלאו את הטופס באופן אלקטרוני. יש להקפיד למלא את כל הפרטים הנדרשים ולענות על כל השאלות. בסיום מילוי הטופס יתקבל דף אישור אותו יש להדפיס באיכות הדפסה טובה ולשמור. על גבי דף האישור מוטבע ברקוד ייחודי שאותו יסרקו בשגרירות.

רישום בקשה לויזה ותשלום האגרה

למרות שכאשר מבקשים להוציא ויזה לארה"ב לילדים מתחת לגיל 14 - הם אינם נדרשים להגיע לראיון, יש לבצע עבורם רישום במערכת בקשת הויזה ולשלם את האגרה הנדרשת על סך 185$. בתום הרישום יש להדפיס את אישור המסירה לחברת דואר שליחים של דואר ישראל שם גם רשום שהאגרה שולמה. ללא אישור זה המסמכים לא יתקבלו בשגרירות.

תמונה צבעונית של הילד בגודל של 5*5 סנטימטר

התמונה צריכה להיות מחצי השנה האחרונה, על רקע לבן ואוזני הילד צריכות להיות חשופות. בחנות הצילום יש לציין כי התמונה היא עבור ויזה לארה"ב. את התמונה אין לשדך ואין להדביק לאישור הטופס אלא לצרף אותה בנפרד. ניתן לצרף את התמונה גם באופן דיגיטלי לטופס אך גם אז יש לצרף אותה פיזית לבקשת הויזה.

אישור הסכמה משני ההורים בו הם מאשרים לילד לנסוע לארה"ב

את המכתב ניתן להוריד מאתר שגרירות ארה"ב

צילומי דרכונים והויזות של ההורים

אם מבוגר אחר נוסע עם עם הילד - צילום דרכונים של ההורים וכן צילום ויזה של אותו מבוגר אחר.

הערה: כאשר מבקשים ויזה לארה"ב לילדים שאינה ויזת תייר יידרשו מסמכים נוספים.

כיצד מוסרים את המסמכים לשגרירות האמריקאית?

את המסמכים יש לשלוח באמצעות חברת "דואר שליחים" של דואר ישראל. מבקשי ויזה לארה"ב השייכים לקונסוליה בירושלים יכולים להגיש את המסמכים בקונסוליה עצמה.
המסמכים יועברו לידי השגרירות ואם הכול תקין הדרכון ישלח אליכם חזרה עם שליח לכתובת שציינתם תוך כשלושה שבועות.

חשוב לציין כי היות וכל מבקש ויזה נדרש להציג זיקה למדינת ישראל, במקרה של קטין לרוב המסמכים התומכים לבקשת הויזה הם של הורי הילד המוכיחים זיקה למדינת ישראל. בנוסף, חשוב למלא את טפסי הויזה באופן מדויק היות ומבקש הויזה אינו מגיע לריאיון בשגרירות.

וזכרו, ילדים הם אזרחים מועילים, בעיקר במיון סוכריות M&M's לפי צבעים!

נשמח לעזור לך בהוצאת הויזה לארה"ב לילדך

הוצאת ויזה לארה"ב במבצע!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!