צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

פטור מויזה לארה"ב לישראלים

אחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב הישראליים וזה אשר מופיע בראש רשימת החלומות של ישראלים רבים הוא זה של "הדוד סם" (ארה"ב). אחת המדינות הפופולאריות ביותר ביעד זה היא "התפוח הגדול" (ניו יורק). ניו יורק נחשבת לאחת המדינות המתיירות ביותר בארצות הברית ועל מנת להיכנס אליה, כל ישראלי צריך להחזיק בויזה. אך מה קורה אם אין ברשותכם ויזה? והאם השמועות על מסלול פטור מויזה לארה"ב לישראלים נכונה? התחילו לקרוא!

כניסה לארה"ב עבור ישראלים

כל ישראלי שמחזיק באזרחות ישראלית בלבד מחויב באשרת שהייה בארצות הברית, קרי, ויזה לארצות הברית. באם יש לכם יותר מאזרחות אחת ואתם מחזיקים בדרכון של אחת המדינות הפטורות מויזה לארה"ב תוכלו להיכנס לארה"ב ללא ויזה וזאת על ידי אישור ESTA שיאפשר לכם שהות של עד 90 יום בארצות הברית באופן רצוף.

מהי מערכת ESTA?

זוהי מערכת שאחראית על סינון בקשות לנסיעה לארצות הברית, התוכנית מוכרת גם בתור תוכנית פטור מויזה לארצות הברית לבעלי דרכון אירופאי. כל מי שמתכנן לנסוע לארה"ב צריך לקבל את אישור הנסיעה דרך המערכת, האישור מאפשר עלייה למטוס אך אינו מהווה אישור כניסה אוטומטי לארצות הברית.

אם בעבר התחזית לגבי פטור מויזה לארה"ב לישראלים הייתה שלילית וזאת משום שישראל לא הייתה מעוניינת במעבר חופשי של כל אזרח אמריקאי לישראל, (כיוון שישנם מיעוטים שמחזיקים באזרחות אמריקאית אך מסכנים את הביטחון הלאומי), אחוזי סירובי קבלת הויזה לישראלים היו גבוהים יותר מ- 3% (קריטריון חובה לקבלת מדינה להסכם פטור מויזה VWP), ומדינת ישראל לא רצתה לספק לארצות הברית גישה למאגר הביומטרי של מדינת ישראל. כיום, רבים סבורים שהעלייה לשלטון של טראמפ ויחסי הידידות בין ארצות הברית וישראל, יכולים בהחלט לשנות את המצב, לזרז את העניינים ולהכניס את ישראל לרשימת אותן מדינות בעלות פטור מויזה.

מהם התנאים לקבלת פטור מויזה לארה"ב?

במידה ויש ברשותכם דרכון זר, יש סיכוי שאתם יכולים לקבל פטור מויזה לארצות הברית. אנשים שיש בידם דרכונים של אחת מהמדינות שמופיעות בתוכנית פטור מויזה זכאים להיכנס לארה"ב לצורכי תיירות או עסקים, לתקופה שאורכת עד שלושה חודשים. במידה ואתם מתכננים נסיעה ארוכה יותר, תידרשו להוציא ויזה באמצעות ההליך הרגיל.

מי זכאי לאישור ESTA?

עליכם להחזיק בדרכון ביומטרי, כאמור מטרת הביקור שלכם צריכה להיות לצרכי עסקים או תיירות בלבד, עליכם להיות ללא עבר פלילי ובנוסף עליכם להציג כרטיס טיסה חזרה לארץ או לטיסת המשך. במידה ולא עמדתם באחד מהתנאים עליכם להגיש בקשה לויזה באופן רגיל.

תוכנית הפטור מויזה לישראלים אושרה -אז מה יקרה?

ברגע בו מדינת ישראל תאפשר לאזרחיה את האפשרויות של קבלת ויזה לארה"ב או קבלת פטור מויזה לארה"ב לישראלים, כל אחד מכם יצטרך לבדוק מה היתרונות והחסרונות של כל אפשרות ובהתאם לבחור את האפשרות המתאימה לו.

  • פטור מויזה לארה"ב כאן מדובר על תכנית פטור מויזה (VWP) שתאפשר לאזרחי מדינת ישראל לבקר בארצות הברית לתקופה של עד 90 ימים ללא הצורך בויזה. חשוב לדעת שבדומה לויזה לארה"ב, לא כל הישראלים יהיו זכאים להשתמש בפטור זה. אותם ישראלים שיהיו זכאים להגיש בקשה אלקטרונית לשהייה בארצות הברית (ESTA) יצטרכו להיות בעלי דרכון ביומטרי הכולל שבב אלקטרוני, ללא עבר פלילי או בעייתי בארה"ב וסיבת נסיעתם תמיד תהיה למטרת עסקים, תיירות או מעבר למדינה אחרת.
  • ויזה לארצות הברית לישראלים בניגוד לאותו פטור מויזה לארה"ב לישראלים אשר מאפשר שהות של שלושה חודשים, הויזה שתינתן לכם היא לרוב לתקופה ארוכה יותר וכאן היתרון הגדול. בנוסף, נכון להיום יש אפשרות לקבל ויזת משקיעים 2E המאפשרת שהות בארצות הברית ועבודה בארצות הברית למטרת פתיחת עסק או פיתוח של עסק קיים. לכן, התחזית היא שישראלים רבים עדיין יעדיפו אפשרות זאת על פני פטור מויזה לארה"ב לאזרחים ישראלים.

ישנן יתרונות וחסרונות במידה ואזרחי מדינת ישראל לא ידרשו להנפיק ויזה לארה"ב, אלא יבצעו הליך מקוון מול שגרירות ארה"ב. מצד אחד הליך הנפקת הויזה יהיה יעיל ומהיר יותר עבור ישראלים אך מנגד, יתכן ופרטי הויזה מיועדת ישתנו בהתאם להנחיות מטעם ממשל ארה"ב.

לסיכום, עד אותו יום שבו ישראל תיכלל ברשימת אותן מדינות שזכאיות לדרוך על אדמת ארה"ב, ישראלים זכאים לסוגים שונים של ויזות לארה"ב וזאת על מנת ליהנות ופעמים רבות אף לעבוד ולהשקיע בעסק בארצות הברית.

נשמח לעזור לך בהוצאת הויזה לארה"ב

הוצאת ויזה לארה"ב במבצע!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!