צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

פטור מויזה לארה"ב לישראלים

תוכנית פטור מויזה (VWP – Visa Waiver Program) מאפשרת לתושבים מ-40 מדינות שבהסכם לטוס לארצות הברית לצרכי עסקים או תיירות לתקופה של 90 יום ללא צורך בויזה. בתמורה מדינות אלה יאפשרו לתושבי ארה"ב לטוס אליהן לפרק זמן זהה. על הנוסעים להיות בעלי אישור בתוקף מהמערכת האלקטרונית (ESTA) ולעמוד במספר דרישות.

איך מקבלים פטור מויזה?

כל ישראלי שמחזיק באזרחות ישראלית בלבד מחויב באשרת שהייה בארצות הברית, קרי, ויזה לארצות הברית. באם יש לכם יותר מאזרחות אחת ואתם מחזיקים בדרכון של אחת המדינות הפטורות מויזה לארה"ב *(ראו טבלה מטה) תוכלו להיכנס לארה"ב ללא ויזה וזאת על ידי אישור ESTA שיאפשר לכם שהות של עד 90 יום בארצות הברית באופן רצוף.

מהי מערכת ESTA?

זוהי מערכת שאחראית על סינון בקשות לנסיעה לארצות הברית, התוכנית מוכרת גם בתור תוכנית פטור מויזה לארצות הברית לבעלי דרכון אירופאי. כל מי שמתכנן לנסוע לארה"ב צריך לקבל את אישור הנסיעה דרך המערכת, האישור מאפשר עלייה למטוס אך אינו מהווה אישור כניסה אוטומטי לארצות הברית.

אם בעבר התחזית לגבי פטור מויזה לארה"ב לישראלים הייתה שלילית וזאת משום שישראל לא הייתה מעוניינת במעבר חופשי של כל אזרח אמריקאי לישראל, (כיוון שישנם מיעוטים שמחזיקים באזרחות אמריקאית אך מסכנים את הביטחון הלאומי), אחוזי סירובי קבלת הויזה לישראלים היו גבוהים יותר מ- 3% (קריטריון חובה לקבלת מדינה להסכם פטור מויזה VWP), ומדינת ישראל לא רצתה לספק לארצות הברית גישה למאגר הביומטרי של מדינת ישראל. ישראל כיום מקדמת נושא פטור מויזה במטרה להחיל את התוכנית כבר ברבעון הראשון של שנת 2023.

עליכם להחזיק בדרכון ביומטרי, כאמור מטרת הביקור שלכם צריכה להיות לצרכי עסקים או תיירות בלבד, עליכם להיות ללא עבר פלילי ובנוסף עליכם להציג כרטיס טיסה חזרה לארץ או לטיסת המשך. במידה ולא עמדתם באחד מהתנאים עליכם להגיש בקשה לויזה באופן רגיל.

תוכנית הפטור מויזה לישראלים אושרה - אז מה יקרה?

ברגע בו מדינת ישראל תאפשר לאזרחיה את האפשרויות של קבלת ויזה לארה"ב או קבלת פטור מויזה לארה"ב לישראלים, כל אחד מכם יצטרך לבדוק מה היתרונות והחסרונות של כל אפשרות ובהתאם לבחור את האפשרות המתאימה לו.

 • פטור מויזה לארה"ב כאן מדובר על תכנית פטור מויזה (VWP) שתאפשר לאזרחי מדינת ישראל לבקר בארצות הברית לתקופה של עד 90 ימים ללא הצורך בויזה. חשוב לדעת שבדומה לויזה לארה"ב, לא כל הישראלים יהיו זכאים להשתמש בפטור זה. אותם ישראלים שיהיו זכאים להגיש בקשה אלקטרונית לשהייה בארצות הברית (ESTA) יצטרכו להיות בעלי דרכון ביומטרי הכולל שבב אלקטרוני, ללא עבר פלילי או בעייתי בארה"ב וסיבת נסיעתם תמיד תהיה למטרת עסקים, תיירות או מעבר למדינה אחרת.

 • ויזה לארצות הברית לישראלים בניגוד לאותו פטור מויזה לארה"ב לישראלים אשר מאפשר שהות של שלושה חודשים, הויזה שתינתן לכם היא לרוב לתקופה ארוכה יותר וכאן היתרון הגדול. בנוסף, נכון להיום יש אפשרות לקבל ויזת משקיעים 2E המאפשרת שהות בארצות הברית ועבודה בארצות הברית למטרת פתיחת עסק או פיתוח של עסק קיים. לכן, התחזית היא שישראלים רבים עדיין יעדיפו אפשרות זאת על פני פטור מויזה לארה"ב לאזרחים ישראלים.

ישנם יתרונות וחסרונות במידה ואזרחי מדינת ישראל לא ידרשו להנפיק ויזה לארה"ב, אלא יבצעו הליך מקוון מול שגרירות ארה"ב. מצד אחד הליך הנפקת הויזה יהיה יעיל ומהיר יותר עבור ישראלים אך מנגד, יתכן ופרטי הויזה מיועדת ישתנו בהתאם להנחיות מטעם ממשל ארה"ב.

לסיכום, עד אותו יום שבו ישראל תיכלל ברשימת אותן מדינות שזכאיות לדרוך על אדמת ארה"ב, ישראלים זכאים לסוגים שונים של ויזות לארה"ב וזאת על מנת ליהנות ופעמים רבות אף לעבוד ולהשקיע בעסק בארצות הברית.

מאסטר ויזה מסייעים בהנפקת פטור מויזה לארה"ב, מוזמנים למלא טופס etsa בעברית כאן

 

נשמח לעזור לך בהוצאת פטור מויזה לארה"ב

*מדינות שכיום בהסכם: איטליה, איסלנד, אוסטריה, אוסטרליה, אירלנד, אנדורה, אסטוניה, בלגיה, ברוניי, בריטניה**, גרמניה, דנמרק, דרום קוריאה, הולנד, הונגריה, הרפובליקה הצ'כית, טייוואן, יוון, יפן, לוקסמבורג, לטביה, ליטא, ליכטנשטיין, מונקו, מלטה, נורווגיה, ניו זילנד, ספרד, סינגפור, סלובניה, סלובקיה, סן מרינו, פולין, פורטוגל, פינלנד, צ'ילה, צרפת, קרואטיה, שבדיה, שוויץ. (ט.ל.ח)

**בעלי דרכון מבריטניה יהיו רשאים לקבל פטור מויזה לדרכון אירופאי ESTA ובתנאי שהם אזרחים בריטים ו/או נתינים בריטים ושיש להם זכות שהות ."right of abode". בעלי דרכון ממדינות ליטא, סלובקיה, מלטה, דרום קוריאה, הונגריה, אסטוניה ולטביה מחוייבים בדרכונים אלקטרוניים בלבד ללא כל קשר לתאריך הוצאת הדרכון.

מאסטר ויזה בודקים עבורכם את הזכאות לתכנית פטור מויזה לארה"ב

 • מדינה בתכנית – נבדוק שאתם אכן משתייכים אל מדינה הכלולה בתכנית הפטור מויזה לארה"ב VWP.
 • בדיקת זכאות כניסה לארה"ב ללא ויזה – גם אם המדינה שלכם נכללת בתכנית פטור מויזה, אין זה אומר בהכרח שאתם זכאים לאישור ESTA. אנחנו נבדוק האם אתם זכאים לפטור מויזה לארה"ב או שמא תצטרכו להגיש בקשה לויזה לארה"ב.
 • דרכון זר – נוודא שאכן יש לכם דרכון זר עם שבב אלקטרוני או דרכון עם תמונה דיגיטלית המוטמעת בו וזאת בהתאם לדרישותיהם של האמריקאים.
 • תוקף דרכון – נוודא שהדרכון שלכם בתוקף ל- 6 חודשים לפחות מעבר לאותם 90 ימים בהם אתם מתכננים לשהות בארה"ב.

המומחים של מאסטר ויזה מעדכנים בכל מה שחשוב לדעת

 • שהייה – כניסה לארה"ב באמצעות תכנית פטור מויזה ואישור esta הינה ל – 90 יום בלבד.
 • מטרה – תכנית הפטור מויזה תקפה רק לאנשים שמעוניינים לנסוע לארה"ב למטרת פנאי, מטרה עסקית או באם ארה"ב הינה חניית ביניים/מעבר למדינה אחרת אליה אתם מעוניינים להגיע.
 • כניסה לארה"ב – אישור ESTA אינו מבטיח כניסה לאמריקה, רק הגעה אליה. פקידי ההגירה הם אלו שיחליטו האם כניסתם למדינה תזכה לאישור.
 • פירוט מסלול – בנוסף לאישור האלקטרוני ESTA, חשוב שתציגו בפני פקידי ההגירה את פירוט המסלול שלכם בארה"ב.
 • ESTA– תצטרכו להציג אישור זה עוד בצ'ק אין לטיסה לארה"ב. חברת התעופה לא תוכל להעלות אתכם לטיסה ללא אישור אלקטרוני זה או ויזה לארה"ב.
 • זכאות וסירובים – חשוב לדעת שלא כולם זכאים לכניסה לארה"ב באמצעות תכנית פטור מויזה. בדרך כלל אנשים בעלי עבר פלילי, אנשים שנשארו בארה"ב באופן לא חוקי מעבר לזמן שהוקצב להם, אנשים שסורבה להם בעבר ויזה לארה"ב ואנשים שחולים בכל מיני מחלות מדבקות ועלולים להדביק אחרים בדרך כלל אינם זכאים להיכנס לארצות הברית תחת תכנית זאת.

נשמח לעזור לך בהוצאת פטור מויזה לארה"ב

הוצאת ויזה לארה"ב במבצע!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!