צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

פגישת VIP עם מנכ"ל החברה

פגישת VIP עם מנכ"ל חברה שמתמחה בהוצאת ויזה לארה"ב נשמעת כמו משהו שמיועד לסלבריטאים או לאנשים עשירים במיוחד; אך במקרה הזה, הדבר אינו נכון כלל משום שגם לאדם הממוצע מגיע לפרגן לעצמו ולהשקיע כדי להגשים חלומות כמו קבלת ויזה לארה"ב.

נכון, לא את כל החלומות אפשר להגשים אך במקרה זה מדובר על חלום ריאלי ואם פועלים בצורה נכונה ומבצעים את השלבים הדרושים בדייקנות, אפשר להגיע למטרה ולקבל את הויזה.

הכירו את מנכ"ל חברת מאסטר ויזה: זיו כהן

תהליך הוצאת הויזה אינו פשוט ואם התעניינתם בתהליך ולו מעט או הקשבתם לחברים שהגישו בקשה לקבלת ויזה לארה"ב ודאי הבנתם זאת. כדי לקבל את הויזה יש לעבור תהליך ממושך שדורש השקעה, זמן, דיוק והרבה סבלנות; ואם אפשר להקל על התהליך בדרך כלשהי ולהגדיל את הסיכוי לקבל ויזה בהחלט כדאי לעשות זאת. כאן נעצור ונציין שיש דרך טובה שתוכל לסייע לכם והיא עוברת דרך המנכ"ל שלנו שמציע ללקוחות פגישות אישיות.

מנכ"ל מאסטר ויזה, זיו כהן, הוא מומחה בתחום וצבר בו שנים רבות של ניסיון; הוא אף כתב ספר בשם "המדריך לקבלת ויזה". בספר ניתן למצוא הנחיות והסברים בנוגע לתהליך, טיפים יעילים ועובדות שחשוב לדעת וכן לקבל מענה על שאלות מרכזיות. קוראים שרכשו וקראו את הספר צברו ידע חשוב ויקר ערך שיכול לסייע להם לקבל את הויזה.

בארבע עיניים עם המדריך המנוסה ביותר, מאסטר ויזה מייעלים את התהליך

זיו כהן, מנכ"ל חברת מאסטר ויזה מחזיק בתואר MA במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן וצבר ניסיון רב בנושא הוצאת ויזה לארה"ב, לרבות מקרים בהם מדובר על הגירה למשך שבע שנים ומעלה. היום, מציע כהן ללקוחות מאסטר ויזה לקיים עמו פגישת VIP.

כהן אשר מומחה בתחום הויזה לארה"ב, יכול לסייע בתהליך הוצאת הויזה במקרים מורכבים כגון שהיה באופן לא חוקי בגבולות ארה"ב ,עבודה באופן לא חוקי בארה"ב וכו'. על בסיס הניסיון הרב של מנכ"ל מאסטר ויזה, תזכו ליווי קפדני, מסור ומקצועי בתהליך ותוכלו להגדיל את סיכוי קבלת הויזה לארה"ב. 

פגישה אישית עם זיו כהן כוללת: מילוי טפסי הויזה בעברית, הערכת סיכויי הקבלה של הויזה והכנה לראיון בשגרירות. נוסף על הפגישה האישית ידאג צוות מאסטר ויזה לבצע את כל יתר שלבים בתהליך באופן מדויק, שיגדיל את סיכויי ההצלחה. השירות כולל: בדיקת הטפסים, ביצוע שינויים חשובים והזנת הטפסים (חשוב לציין שמאסטר ויזה מעסיקה עורך דין מארה"ב שמפקח על התהליך), מענה טלפוני במשך 24 שעות ביממה, קביעת תאריך ראיון בשגרירות בהתאם ללוח הזמנים של הלקוח ועזרה באיסוף המסמכים הדרושים. המחיר הרגיל של הפגישה עם המנכ"ל הוא 1,000 ש"ח אך אם תפנו עכשיו תוכלו ליהנות ממבצע מיוחד ולשלם רק 699 ₪ לפגישה! שווה, לא?

אם אתם מעוניינים להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם להוציא ויזה לארה"ב תוכלו לפנות אלינו באמצעות מילוי הטופס ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולקבוע לכם פגישת VIP עם מנכ"ל החברה. נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להגשים את החלום ולקבל ויזה לארה"ב

נשמח לעזור לך בהוצאת הויזה לארה"ב

הוצאת ויזה לארה"ב במבצע!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!