צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת תייר לארה"ב

אומרים שהחיים מלאים בחלומות. חלקם ברי הגשמה, בעוד אחרים יישארו לנצח בגדר פנטזיה בלתי ממומשת. עבור עשרות אלפי ישראלים מדי שנה, החלום האמריקאי – לבקר במדינה שבה הכול אפשרי – חי ונושם. אם גם אתם מעוניינים לראות איך החיים נראים בגדול? מדמיינים בלילות את פסל החירות, חופשה בדיסנילד והנאה ממגוון האטרקציות והחופים במיאמי ולאס וגאס? הגיע הזמן להגשים את החלום. ויזה לארה"ב – כל המידע שחשוב לדעת.

מידע כללי על ויזות לארה"ב

מדי שנה, עשרות מיליוני אנשים מכל רחבי העולם מבקשים להיכנס לגבולותיה של ארצות הברית למטרות שונות. לשם כך הונהגה שיטת האשרות (ויזת תייר לארה"ב), שבבסיסה – בחינת כל בקשה לעומקה על מנת לאפשר ביקור, לימודים, עסקים, עבודה ומחיה מחד, ומנגד – מניעת "הצפת" המדינה באזרחים זרים ושמירה על בטחונה הלאומי. ישראלים המבקשים לבקר במדינה לצרכי חופשה וטיול זקוקים, לפיכך, לויזה מסוג B1/B2, הניתנת, לרוב, לתקופה של 10 שנים ומאפשרת שהיה בת חצי שנה בתחומי ארצות הברית. ויזת תייר לארה"ב אינה מאפשרת עבודה, לימודים או מגורי קבע במדינה. העוברים על החוק צפויים לקנסות, גירוש ואף מאסר!

שלב ראשון - מילוי טופס באתר שגירות ארה"ב

בקשת ויזה לארה"ב היא תהליך המורכב ממספר שלבים מרכזיים. הראשון שבהם הוא מילוי מדויק ומלא של טופס אינטרנטי הידוע בשמו 160DS. את הטופס יש למלא מתוך אתר הקונסוליה האמריקאית.

שימו לב: אלפי בקשות ויזה נפסלות מדי שנה בשל מילוי לא נכון, לא כנה והחסרת הסעיפים הרבים שהוא מכיל.

כל טעות - קטנה כגדולה - עלולה להביא לפסילתו של הטופס ולבזבוז זמן יקר עבורכם בתהליך הוצאת ויזת תייר לארה"ב. אם אינכם בקיאים בשפה האנגלית או לא בטוחים לגבי אחד או יותר מסעיפי הטופס, אנא היעזרו בגורם מקצועי לשם הכוונה, סיוע ומילוי מדויק (ראה בהמשך).

בגמר המילוי, יש לשלוח את הטופס בתוספת תמונה לויזה בסגנון אמריקאי על פי ההנחיות המצויות באתר.​

שלב שני - תשלומי אגרה

אגרת האשרה, נכון למועד כתיבת שורות אלו, עומדת על 160 דולר, אותם ניתן לשלם באמצעות דואר ישראל או באמצעות כרטיס אשראי.

לפני הגעתכם לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריכם, יש להדפיס את ספח התשלום באתר הקונסוליה, עמוד הכולל ברקוד תשלום, סכום בשקלים, פרטי חשבון בנק להעברה ועוד. במעמד התשלום, עליכם לקבל מפקיד השירות קבלה המעידה על ביצוע התשלום.

סיימתם את השלב השני בתהליך קבלת ויזת תייר לארה"ב. ועכשיו - לראיון!

שלב שלישי - ראיון בשגרירות ארה"ב בתל אביב או בקונסוליה באמריקאית בירושלים

השלב האחרון בדרך אל האושר הוא ראיון המתקיים בבית הקונסוליה בירושלים או בסניף השגרירות בתל אביב, לפי הנוחות שלכם.

קביעת המועד נעשית באמצעות האינטרנט, כשלרוב יחלפו 3-5 שבועות עד לקיום הריאיון עצמו. הריאיון אורך מספר דקות, במהלכם עליכם להוכיח שאינכם מתכננים להשתקע בארצות הברית, אלא לשוב ארצה בגמר החופשה. איך תעשו זאת? הצטיידו במסמכים שונים המעידים על זיקה חזקה לארץ (עבודה קבועה, רכב בבעלותכם, משפחה, ילדים, דירה וכדומה) ועל כוונותיכם (כרטיס טיסה חזרה לישראל, למשל).

ויזת תייר לארה"ב עלולה לא להינתן לכם אם בעברכם שהיתם בארה"ב תקופה ארוכה מהמותר ללא הסבר מניח את הדעת. באופן כללי, הסיכויים שלכם גבוהים יותר אם הנכם נשואים, בעלי עבודה קבועה, ילדים ובעשור הרביעי ואילך של חייכם.

צעירים אחרי צבא נחשבים לסוג האוכלוסייה בעלת שיעורי הסירוב הגבוהים ביותר. נמליץ בחום להיות רגועים ולהשיב על השאלות שתשאלו באופן ענייני.. אפילו ללבוש שלכם עשויה להיות משמעות, אז את הגופייה והכפכפים תשאירו לחוף הים.

במידה וכניסתכם אושרה על ידי פקיד הקונסוליה, תדעו על כך באותו הרגע. הדרכון ילקח מכם וישלח לביתכם בתוך שבעה ימי עבודה. לא ניתן לערער על סירוב לבקשת ויזה לארה"ב, אם כי ניתן להגיש בקשה חוזרת באופן מיידי.

ויזת תייר לארה"ב - מדוע לב כאשר אפשר יחד?

נספר לכם שיותר ויותר ישראלים החליטו בשנים האחרונות להשאיר את גורל האשרה שלהם בידי חברה מקצועית, ולא לקחת סיכונים מיותרים. תמורת תשלום לא גבוה, חברת 'מאסטר ויזה' המנוסה, תלווה אתכם לאורך כל הדרך. 

החל ממילוי הטפסים, המצאת המסמכים, קביעת הראיון וההכנה לקראתו. אל תלמדו בדרך הקשה שבתהליך הוצאת ויזת תייר לארה"ב, אין מקום לטעויות. הצטרפו לאלפים שהחליטו נכון והחליטו חכם – ויזה לארצות הברית מוציאים ביחד עם חברה שיודעת מה היא עושה, ולא לבד מול כל גורמי הבירוקרטיה הנוקשים…

אנחנו כאן עבורכם בכל שאלה בנושא ויזה לארה"ב, בהצלחה!

נשמח לעזור לך בהוצאת ויזת תייר לארה"ב!

הוצאת ויזה לארה"ב במבצע!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!