רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת תייר לארה''ב

ויזת תייר לארה"ב - ויזת b1/b2

ויזת תייר B1/B2 הינה אשרת כניסה שאינה למטרת הגירה. ויזת תייר מאפשרת לאזרחים זרים להיכנס לארצות הברית באופן זמני למטרות עסקים (B1) או למטרות הנאה/תיירות (B2). קטגוריית ויזה זו מכונה לעתים קרובות "וויזת תייר לארה"ב" והיא אחת מהוויזות הנפוצות ביותר המונפקות על ידי ממשלת ארה"ב.

מידע כללי על ויזות לארה"ב

מדי שנה, עשרות מיליוני אנשים מכל רחבי העולם מבקשים להיכנס לגבולותיה של ארצות הברית למטרות שונות. לשם כך הונהגה שיטת האשרות (ויזת תייר לארה"ב), שבבסיסה – בחינת כל בקשה לעומקה על מנת לאפשר ביקור, לימודים, עסקים, עבודה ומחיה מחד, ומנגד – מניעת "הצפת" המדינה באזרחים זרים ושמירה על בטחונה הלאומי. ישראלים המבקשים לבקר במדינה לצרכי חופשה וטיול זקוקים  לויזה מסוג B1/B2, הניתנת, לרוב, לתקופה של 10 שנים ומאפשרת שהיה בת חצי שנה בתחומי ארצות הברית. ויזת תייר לארה"ב אינה מאפשרת עבודה, לימודים או מגורי קבע במדינה. העוברים על החוק צפויים לקנסות, גירוש ואף מאסר!

מה ההבדל בין ויזה b1 ל b2?


ויזת B1 מיועדת לאנשים הנוסעים לארה"ב לצורך פעילויות הקשורות לעסקים כגון השתתפות בפגישות, כנסים או משא ומתן על חוזים. זה עשוי להיות מוענק גם למטרות חינוכיות או מקצועיות מסוימות, כגון התייעצות עם שותפים עסקיים או השתתפות בכנסים מדעיים, חינוכיים או מקצועיים.

ויזת B2 מיועדת לאנשים המעוניינים לבקר בארצות הברית לצורך תיירות, חופשה, הנאה או טיפול רפואי. קטגוריה זו מכסה פעילויות כמו סיור, ביקור חברים או קרובי משפחה, השתתפות באירועים חברתיים או ספורט חובבני, ביצוע הליכים רפואיים או נטילת קורסי פנאי קצרים.

שלבים להוצאת ויזת תייר לארצות הברית

שלב ראשון - מילוי טופס באתר שגירות ארה"ב

בקשת ויזה לארה"ב היא תהליך המורכב ממספר שלבים מרכזיים. הראשון שבהם הוא מילוי מדויק ומלא של טופס אינטרנטי הידוע בשמו 160DS. את הטופס יש למלא מתוך אתר הקונסוליה האמריקאית.

שימו לב: אלפי בקשות ויזה נפסלות מדי שנה בשל מילוי לא נכון, לא כנה והחסרת הסעיפים הרבים שהוא מכיל.

כל טעות - קטנה כגדוה - עלולה להביא לפסילתו של הטופס ולבזבוז זמן יקר עבורכם בתהליך הוצאת ויזת תייר לארה"ב. אם אינכם בקיאים בשפה האנגלית או לא בטוחים לגבי אחד או יותר מסעיפי הטופס, אנא היעזרו בגורם מקצועי לשם הכוונה, סיוע ומילוי מדויק (ראה בהמשך).

בגמר המילוי, יש לשלוח את הטופס בתוספת תמונה לויזה בסגנון אמריקאי על פי ההנחיות המצויות באתר.​

שלב שני - תשלומי אגרה

אגרת האשרה, נכון למועד כתיבת שורות אלו, עומדת על 185$, אותם ניתן לשלם באמצעות דואר ישראל או באמצעות כרטיס אשראי.

לפני הגעתכם לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריכם, יש להדפיס את ספח התשלום באתר הקונסוליה, עמוד הכולל ברקוד תשלום, סכום בשקלים, פרטי חשבון בנק להעברה ועוד. במעמד התשלום, עליכם לקבל מפקיד השירות קבלה המעידה על ביצוע התשלום.

סיימתם את השלב השני בתהליך קבלת ויזת תייר לארה"ב. ועכשיו - לראיון!

שלב שלישי - ראיון בשגרירות ארה"ב בתל אביב או בקונסוליה באמריקאית בירושלים

השלב האחרון בדרך אל האושר הוא ראיון המתקיים בבית הקונסוליה בירושלים או בסניף השגרירות בתל אביב, לפי הנוחות שלכם.

קביעת המועד נעשית באמצעות האינטרנט, כשלרוב יחלפו 3-5 שבועות עד לקיום הריאיון עצמו. הריאיון אורך מספר דקות, במהלכם עליכם להוכיח שאינכם מתכננים להשתקע בארצות הברית, אלא לשוב ארצה בגמר החופשה. איך תעשו זאת? הצטיידו במסמכים שונים המעידים על זיקה חזקה לארץ (עבודה קבועה, רכב בבעלותכם, משפחה, ילדים, דירה וכדומה) ועל כוונותיכם (כרטיס טיסה חזרה לישראל, למשל).

ויזת תייר לארה"ב עלולה לא להינתן לכם אם בעברכם שהיתם בארה"ב תקופה ארוכה מהמותר ללא הסבר מניח את הדעת. באופן כללי, הסיכויים שלכם גבוהים יותר אם הנכם נשואים, בעלי עבודה קבועה, ילדים ובעשור הרביעי ואילך של חייכם.

צעירים אחרי צבא נחשבים לסוג האוכלוסייה בעלת שיעורי הסירוב הגבוהים ביותר. נמליץ בחום להיות רגועים ולהשיב על השאלות שתשאלו באופן ענייני.. אפילו ללבוש שלכם עשויה להיות משמעות, אז את הגופייה והכפכפים תשאירו לחוף הים.

במידה וכניסתכם אושרה על ידי פקיד הקונסוליה, תדעו על כך באותו הרגע. הדרכון ילקח מכם וישלח לביתכם בתוך שבעה ימי עבודה. לא ניתן לערער על סירוב לבקשת ויזה לארה"ב, אם כי ניתן להגיש בקשה חוזרת באופן מיידי.

ויזת תייר לארה"ב - מדוע לבד כאשר אפשר יחד?

נספר לכם שיותר ויותר ישראלים החליטו בשנים האחרונות להשאיר את גורל האשרה שלהם בידי חברה מקצועית, ולא לקחת סיכונים מיותרים. תמורת תשלום לא גבוה, חברת 'מאסטר ויזה' המנוסה, תלווה אתכם לאורך כל הדרך. 

החל ממילוי הטפסים, המצאת המסמכים, קביעת הראיון וההכנה לקראתו. אל תלמדו בדרך הקשה שבתהליך הוצאת ויזת תייר לארה"ב, אין מקום לטעויות. הצטרפו לאלפים שהחליטו נכון והחליטו חכם – ויזה לארצות הברית מוציאים ביחד עם חברה שיודעת מה היא עושה, ולא לבד מול כל גורמי הבירוקרטיה הנוקשים…

אנחנו כאן עבורכם בכל שאלה בנושא ויזה לארה"ב, בהצלחה!

נשמח לעזור לך בהוצאת ויזת תייר לארה"ב!

שאלות נפוצות

ויזת תייר מסוג ויזת b1/b2 תקפה ל 10 שנים. אולם הדבר עשוי להשתנות בהתאם להחלטת שגרירות ארצות הברית

הטופס שעליכם למלא הינו טופס ds160 הנמצא באתר השגרירות עבור כל מי שעתיד לטוס לארה"ב ללא קשר לגילו, עליכם לבחור את סוג האשרה הרצויה ולאחר מילוי הטופס יהיה עליכם להדפיס את האישור. לאחר מילוי הטופס תצטרכו לקבוע ראיון בסניף שגרירות בתל אביב או בירושלים. לידיעתכם השגרירות אינה מסייעת במילוי הטופס. 

באפשרותכם לשלם את אגרת הויזה דרך סניפי דואר ישראל או דרך אתר שגרירות ארה"ב באמצעות כרטיס אשראי.

אגרת הויזה נכון לחודש יוני 2023 היא  כ-185$, סכום זה חל על ויזת תייר b1 וכן  ויזות עסקים b2, ויזות חילופי מבקרים וויזות סטודנטים. ויזות שמתבססות על עתירה יעלו כ-190$. ויזה E תעלה כ- 270$ וויזה לארוס/ה, אשה או בעל לאזרח/ית אמריקאי/ת תעלה כ-240$.

שירותים נוספים

הוצאת ויזה לארה"ב במבצע!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!