רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזה לארה"ב

ויזת סטודנט לארה"ב – לרכוש השכלה מעבר לים

אם אתם חושקים בויזה לארה"ב אחת הדרכים בהן תוכלו לעשות זאת היא באמצעות קבלה ללימודים באוניברסיטה בארה"ב. היום בעידן האינטרנט אפשר לבצע את כל הבדיקות הנחוצות מהבית ולבחון את האתרים של האוניברסיטאות הפוטנציאליות בקלות. והיה והצלחתם להתקבל לאוניברסיטה המבוקשת – תוכלו להמשיך אל השלב הבא, שהוא הגשת בקשה לוויזת סטודנט בארה"ב.

המשך התהליך כולל מילוי טפסים באתר, קביעת ראיון בשגרירות, תשלום אגרת שעולה כ-160$ באמצעות בנק הדואר וקבלת שובר חתום שמעיד על כך ששילמתם. נוסף על כך, תצטרכו לשלם עוד 200$ לצורך SEVIS (אגרת מידע של חילופי סטודנטים). את ה-SEVIS יש לשלם בכרטיס אשראי וכ-3 ימים לכל היותר לפני הראיון.

איך אפשר להגדיל את הסיכויים לקבלת ויזת סטודנט לארה"ב?

סביר להניח שכבר שמעתם שלא פשוט להוציא ויזה לארה"ב ודי בטעות אחת שתפסול את בקשתכם. איננו אומרים זאת כדי לרפות את ידכם – מטרתנו היא שתדעו זאת ותעשו מה שניתן כדי להגדיל את סיכוייכם לקבל את הויזה ולהגשים את משאלתכם.
כדי להגדיל את סיכויי הקבלה של הויזה לסטודנט תוכלו לפנות אל מאסטר ויזה ולקבל שירות מקצועי לאורך כל הדרך. באמצעות השירות תמנעו טעויות שעלולות להתבצע עקב חוסר ידע, חוסר דיוק או חוסר תשומת לב. אנו מסייעים ללקוחותינו בכמה דרכים – לפניכם חמש פעולות שאנו מבצעים עבור מבקשי ויזה לארה"ב:

טפסים בעברית

את הטפסים הרשמיים שיש למלא עבור בקשת הויזה נשלח אליכם ותוכלו למלא אותם בעברית - דבר שיקל עליכם מאוד ויאפשר לכם להתבטא בשפת האם שלכם.

בדיקת הטפסים

לאחר שתמלאו את הטפסים הם יעברו בדיקה קפדנית. הצוות המנוסה שלנו יבצע שינויים הכרחיים ויתרגם אותם.

תרגום ושליחת מסמכים לשגרירות

לאחר שהטפסים ייבדקו נשלח אותם לשגרירות במקומכם.

נתאם עבורכם מועד לראיון

נציג מטעמנו יתאם עבורכם ראיון בשגרירות.

הכנה מלאה לקראת הראיון עם מומחה ויזה לארה"ב

שלב הראיון הוא שלב קריטי משום שיש להביא את המסמכים הדרושים, להתנהג ולהשיב על השאלות בצורה מסוימת ולזכור פרטים חשובים נוספים. הכנה שתינתן מידי צוות מקצועי שסייע ללקוחות רבים לקבל ויזות לארה"ב תמנע טעויות ותסייע לכם להשאיר את הרושם הרצוי. בדומה לויזת תיירות גם בויזת סטודנט הינכם נדרשים להציג במעמד הריאיון זיקה למדינת ישראל. כך שלטופס הבקשה ישנו משקל כבד על החלטת הקונסול בנוגע לבקשתכם לויזת סטודנט. לכן, כל טעות מינורית במילוי טופס הויזה עלול לגרום לסירוב במעמד בקשת הויזה. לכן, יש לבצע את ההליך באופן קפדני והשמת תשומת הלב לפרטים הקטנים.

חוצים את הים יחד עם מאסטר ויזה

בעזרת השירות המקצועי של הצוות שלנו תוכלו לבצע את התהליך המורכב של הוצאת ויזה לארה"ב לסטודנט בצורה נכונה ובקלות יחסית. הידע והניסיון העשירים שלנו מסייעים ללקוחות רבים לקבל את הויזה המבוקשת ולהגשים את חלומם לבקר בארה"ב, לעבוד בה, או במקרה שלכם לגור וללמוד בארה"ב, לרכוש השכלה ולצבור חוויות מרגשות.
אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הטפסים ונחזור אליכם בהקדם. נשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?