צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

כניסה לארצות הברית עם דרכון גרמני

היתרון הגדול ביותר של כניסה לארצות הברית עם דרכון גרמני הוא שאותו אדם המחזיק בדרכון זה אינו צריך ויזה לארה"ב על מנת להיכנס אליה. דרכון גרמני הוא דרכון אירופאי לכל דבר ולכל עניין וגרמניה היא אחת מאותן המדינות המשתייכות לתכנית ה- VWP, תכנית הפטור מויזה לארה"ב.

מה חשוב לדעת?

הצגת דרכון גרמני בביקורת דרכונים תחייב אתכם להציג במקביל אישור נסיעה בתוקף (ESTA) וזאת טרם העלייה למטוס למדינתנו של 'הדוד סם'. כדי לקבל אישור זה אתם חייבים להיות ללא עבר פלילי ולמלא טופס מיוחד במערכת ה- ESTA, מערכת אונליין המשוייכת למשרדי ההגירה האמריקאים. באם המערכת תקבע שאתם אכן עומדים בכל הקריטריונים היא תנפיק לכם אישור נסיעה ל – 90 ימים. אישור השהייה הינו בתוקף במשך שנתיים וזאת לאחר שתשלמו את האגרה הנדרשית עליו, אגרה של 14$. במהלך אותם שנתיים מספר האישור ישרת אתכם לכל אותן טיסות אותן תבצעו לארה"ב.

מקצועיות בהוצאת אישור הנסיעה

תהליך הוצאת האישור יחייב אתכם להכיר את כל ההליכים והפרטים החשובים הקשורים ל- ESTA. ניתן להוציא את האישור בשתי דרכים:

  • עצמית – תוכלו להתמודד בעצמכם עם תהליך הנפקת האישור באמצעות המערכת המיוחדת לאישורי טיולים/נסיעות לארה"ב.
  • מקצועית– תוכלו לפנות אל חברה שמספקת את כל אותם שירותים שיהפכו את הפרוצדורה המסורבלת של כניסה לארצות הברית עם דרכון גרמני למהירה ומדוייקת.

גרמניה – דרכון גרמני – כניסה לארה"ב

גרמניה היא אחת מאותן מדינות הנכללת בתכנית פטור מויזה לארה"ב ולכן באם תחליטו שאתם מעוניינים לטוס לארה"ב עם הדרכון הגרמני שלכם, כל שתצטרכו לעשות הוא להוציא אישור ESTA ולוודא שהדרכון שלכם בתוקף לתקופה של שישה חודשים לפחות. נכון להיום כל ישראלי בעל דרכון גרמני שמעוניין לטוס לארה"ב לתקופה מקסימאלית של 90 ימים צריך לקבל החלטה האם הוא מעוניין להשתמש בדרכון האירופאי שלו ולהנפיק אישור נסיעה ESTA או לזנוח את הדרכון האירופאי ולהוציא ויזה לארה"ב. בנוסף, כל אדם שמתכנן טיסה לארה"ב צריך להחליט האם הוא מעוניין לקצר תהליכים ולבחור בחברה שמומחית בתחום הוצאת ויזה לארה"ב והנפקת אישור נסיעה ESTA או שמא הוא מעוניין לקחת את הסיכון של טעויות מיותרות ולבצע את התהליך בעצמו.

איך מוציאים אישור כניסה לארה"ב עם דרכון גרמני?

  • ייעוץ – הצעד הראשון והחכם יהיה להתייעץ עם מומחים בתחום הנפקת ויזות לארה"ב והוצאת אישור כניסה לארה"ב לבעלי דרכון גרמני וזאת על מנת לברר מהו ההבדל בין ויזה לארה"ב לבין אישור נסיעה ESTA ומה הכי מתאים למטרת נסיעתכם והתקופה בה אתם מעוניינים לשהות בארה"ב.
  • תנאים מקדימים – תצטרכו להוכיח שמטרת נסיעתכם לארה"ב היא לפנאי או לעסקים וכמובן תצטרכו להוכיח שאינכם בעלי תיק פלילי ושיש ברשותכם כרטיס טיסה הלוך-חזור.
  • כניסה למערכת ומילוי פרטים –אם החלטתם שאתם מעוניינים לנסוע עם הדרכון הגרמני שלכם תצטרכו להיכנס אל אתר האינטרנט הרשמי של שלטונות ההגירה של ארה"ב, באתר תצטרכו למלא את כל הפרטים באופן מדוייק וזאת בהתאם לכל ההנחיות של השגרירות האמריקאית וזאת על מנת שלא ייווצר מצב בו הוצאת האישור תתעכב או לא תצא לפועל.
  • קבלת אישור –אישור כניסה לארצות הברית עם דרכון גרמני מתקבל בטווח של 24 שעות.
  • תוקף האישור – שנתיים. הזמן המקסימאלי לשהות בארה"ב יהיה 90 ימים בכל נסיעה.
  • עלות הנפקת האישור – 14$ וניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בעת הנפקת האישור באתר.

 

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!