רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת עד 31/07

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

דרכון גרמני

כניסה לארצות הברית עם דרכון גרמני

היתרון הגדול ביותר של כניסה לארצות הברית עם דרכון גרמני הוא שאותו אדם המחזיק בדרכון זה אינו צריך ויזה לארה"ב על מנת להיכנס אליה. דרכון גרמני הוא דרכון אירופאי לכל דבר ולכל עניין וגרמניה היא אחת מאותן המדינות המשתייכות לתכנית ה- VWP, תכנית הפטור מויזה לארה"ב.

אם הנכם אזרחים ישראלים ובמקביל גם בעלי אזרחות גרמנית, דעו שאינם נדרשים יותר להנפיק אישור כניסה לארה"ב ESTA על בסיס הדרכון הגרמני אלא החל מעתה הנכם רשאים להנפיק את אישור הכניסה על בסיס הדרכון הישראלי!

מה חשוב לדעת?

הצגת דרכון ישראלי בביקורת דרכונים תחייב אתכם להציג במקביל אישור נסיעה בתוקף (ESTA) וזאת טרם העלייה למטוס למדינתנו של 'הדוד סם'. כדי לקבל אישור זה אתם חייבים להיות ללא עבר פלילי ולמלא טופס מיוחד במערכת ה- ESTA, מערכת אונליין המשוייכת למשרדי ההגירה האמריקאים. באם המערכת תקבע שאתם אכן עומדים בכל הקריטריונים היא תנפיק לכם אישור נסיעה ל – 90 ימים. אישור השהייה הינו בתוקף במשך שנתיים וזאת לאחר שתשלמו את האגרה הנדרשית עליו, אגרה של 21$. במהלך אותם שנתיים מספר האישור ישרת אתכם לכל אותן טיסות אותן תבצעו לארה"ב.

מקצועיות בהוצאת אישור הנסיעה

תהליך הוצאת האישור יחייב אתכם להכיר את כל ההליכים והפרטים החשובים הקשורים ל- ESTA. ניתן להוציא את האישור בשתי דרכים:

  • עצמית – תוכלו להתמודד בעצמכם עם תהליך הנפקת האישור באמצעות המערכת המיוחדת לאישורי טיולים/נסיעות לארה"ב.
  • מקצועית– תוכלו לפנות אל חברה שמספקת את כל אותם שירותים שיהפכו את הפרוצדורה המסורבלת של כניסה לארצות הברית עם דרכון גרמני למהירה ומדוייקת.

כניסה לארה"ב עם אישור ESTA

אם תחליטו שאתם מעוניינים לטוס לארה"ב עם הדרכון הישראלי שלכם, כל שתצטרכו לעשות הוא להוציא אישור ESTA ולוודא שהדרכון שלכם בתוקף לתקופה של שישה חודשים לפחות. כל מי שמעוניין לטוס לארה"ב לתקופה מקסימאלית של 90 ימים צריך לקבל החלטה האם הוא מעוניין להשתמש בדרכון הישראלי הביומטרי שלו ולהנפיק אישור נסיעה ESTA או להוציא ויזה לארה"ב. בנוסף, כל אדם שמתכנן טיסה לארה"ב צריך להחליט האם הוא מעוניין לקצר תהליכים ולבחור בחברה שמומחית בתחום הוצאת ויזה לארה"ב והנפקת אישור נסיעה ESTA או שמא הוא מעוניין לקחת את הסיכון של טעויות מיותרות ולבצע את התהליך בעצמו.

איך מוציאים אישור כניסה לארה"ב?

  • ייעוץ – הצעד הראשון והחכם יהיה להתייעץ עם מומחים בתחום הנפקת ויזות לארה"ב והוצאת אישור כניסה לארה"ב וזאת על מנת לברר מהו ההבדל בין ויזה לארה"ב לבין אישור נסיעה ESTA ומה הכי מתאים למטרת נסיעתכם והתקופה בה אתם מעוניינים לשהות בארה"ב.
  • תנאים מקדימים – תצטרכו להוכיח שמטרת נסיעתכם לארה"ב היא לפנאי או לעסקים וכמובן תצטרכו להוכיח שאינכם בעלי תיק פלילי ושיש ברשותכם כרטיס טיסה הלוך-חזור.
  • כניסה למערכת ומילוי פרטים – עליכם להיכנס אל אתר האינטרנט הרשמי של שלטונות ההגירה של ארה"ב, באתר תצטרכו למלא את כל הפרטים באופן מדוייק וזאת בהתאם לכל ההנחיות של השגרירות האמריקאית וזאת על מנת שלא ייווצר מצב בו הוצאת האישור תתעכב או לא תצא לפועל.
  • קבלת אישור –אישור כניסה לארצות הברית עם דרכון גרמני מתקבל בטווח של 24 שעות.
  • תוקף האישור – שנתיים. הזמן המקסימאלי לשהות בארה"ב יהיה 90 ימים בכל נסיעה.
  • עלות הנפקת האישור – 21$ וניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בעת הנפקת האישור באתר.

 

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!