צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

כניסה לארצות הברית עם דרכון צרפתי

אם גם אתם בעלי דרכון צרפתי וכעת אתם מעוניינים לטוס לארה"ב לתקופה שאינה עולה על 90 יום, בוודאי תשמחו לקרוא שהחל מחודש ינואר של שנת 2009 כל מי שמעוניין להגיע לארה"ב דרך הים או האוויר אינו זקוק לויזה, אלא רק לדרכון ביומטרי שהונפק לאחר שנת 2006 ואישור נסיעה אלקטרוני הנקרא ESTA. באם יש לכם דרכון צרפתי זמני שאינו ביומטרי שהונפק על ידי הקונסוליה של צרפת, חשוב שתדעו שבנוסף לדרכון הזמני תצטרכו להציג ויזה לארה"ב. מעוניינים לדעת פרטים נוספים אודות כניסה לארה"ב עם דרכון צרפתי? התחילו לקרוא!

כניסה לארה"ב לבעלי דרכון צרפתי ביומטרי

אם יש ברשותכם דרכון ביומטרי צרפתי, מטרת נסיעתכם לארה"ב היא תיירותית או עסקית, אתם מתכננים לשהות בארצות הברית לא יותר מתשעים יום ואינכם מוכרים כמסורבי ויזה בעבר או בעלי עבר פלילי, הנכם זכאים לאישור ה- ESTA. אישור נסיעה אלקטרוני אותו חובה להנפיק על מנת להיכנס בשעריה של ארה"ב (כמובן שההחלטה באם תוכלו להיכנס לארה"ב תיעשה ברגע בו תנחתו וזאת על ידי שלטונות ההגירה של ארה"ב).

אישור ESTA ניתן להנפיק באמצעות כניסה אל האתר הרשמי של שלטונות ההגירה האמריקאים, מילוי מדוייק של כל הפרטים הנדרשים בטפסים המקוונים ותשלום אגרת הנפקת אישור זה בסך 14$ (הסכום משתנה מעת לעת וחשוב לבדוק מראש), וזאת על ידי כרטיס אשראי בעת בקשת האישור. באם אין בעיה זו או אחרת של מילוי לא מדוייק של כל הפרטים, אי המצאת מסמכים הנדרשים או עבר פלילי של המבקש, הנפקת האישור תיעשה תוך עד 72 שעות.

חשוב לדעת - כניסה לארה"ב עם דרכון צרפתי

  • תוקף האישור האלקטרוני הוא שנתיים בלבד.
  • ניתן לשהות בארה"ב רק תשעים יום מדי נסיעה. אם אתם מעוניינים לטוס יותר מתשעים יום (גם אם מדובר על יום או יומיים נוספים), חשוב שתעשו ויזה.
  • האישור האלקטרוני אינו מבטיח ששלטונות ההגירה של ארה"ב יספקו לכם אשרת שהייה בארה"ב.
  • אישור כניסה לארה"ב עם דרכון צרפתי תקף רק לאנשים שמעוניינים לשהות בארה"ב למטרת עסקים או פנאי.
  • גם אם אינכם מעוניינים לשהות בארה"ב אלא לעבור דרכה תצטרכו ויזה אלקטרונית (ESTA).
  • החלפת דרכון צרפתי יחייב אתכם להגיש בקשה חדשה ל- ESTA.
  • חשוב לשמור על המספר הסידורי של אישור הויזה/אישור הנסיעה האלקטרוני שכן הוא ישמש אתכם לכל אותן נסיעות אותן אתם מתכננים לארה"ב ב- 24 חודשים החל מיום קבלת האישור.

דרכון צרפתי ודרכון ישראלי

אם אתם מחזיקים בדרכון צרפתי ובדרכון ישראלי ואתם מתכננים לנסוע לארה"ב מישראל, חשוב שתדעו שהדרכון הישראלי ישמש אתכם בביקורת הדרכונים בישראל ולא הדרכון האירופאי. אזרחים ישראליים חייבים לצאת מישראל עם דרכון ישראלי. לארצות הברית תצטרכו להיכנס עם דרכון צרפתי ועם אישור ESTA.

חברות התעופה והדרכון הצרפתי

כניסה לארצות הברית בדומה לכניסה למדינות רבות אחרות מותנות בדרישה לאשרת כניסה והוכחה כי אותו בעל דרכון צרפתי שנכנס אל ארה"ב הינו תייר. ההוכחה לכך תהיה לרוב הצגת כרטיס טיסה חזרה לצרפת או לכל מדינה אחרת בתוך 90 ימים. דבר נוסף אותו חשוב לדעת הוא שממשלת ארצות הברית מטילה על חברת התעופה בה תטוסו לוודא כי אתם אכן עומדים בדרישות הסף של כניסה לארצות הברית. באם חברת התעופה לא וידאה את אלו, ניתן להטיל עליה קנס כספי ונשיאה בעלויות החזרת הנוסע למדינת המוצא ממנה הוא יצא לארה"ב.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!