רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

דרכון צרפתי

כניסה לארצות הברית עם דרכון צרפתי

היתרון הגדול ביותר של כניסה לארצות הברית עם דרכון צרפתי הוא שאותו אדם המחזיק בדרכון זה אינו צריך ויזה לארה"ב על מנת להיכנס אליה. דרכון צרפתי הוא דרכון אירופאי לכל דבר ולכל עניין וצרפת היא אחת מאותן המדינות המשתייכות לתכנית ה- VWP, תכנית הפטור מויזה לארה"ב.

אם הנכם אזרחים ישראלים ובמקביל גם בעלי אזרחות צרפתית, דעו שאינם נדרשים יותר להנפיק אישור כניסה לארה"ב ESTA על בסיס הדרכון הגרמני אלא החל מעתה הנכם רשאים להנפיק את אישור הכניסה על בסיס הדרכון הישראלי!

כניסה לארה"ב לבעלי דרכון ישראלי ביומטרי

אם יש ברשותכם דרכון ביומטרי ישראלי, מטרת נסיעתכם לארה"ב היא תיירותית או עסקית, אתם מתכננים לשהות בארצות הברית לא יותר מתשעים יום ואינכם מוכרים כמסורבי ויזה בעבר או בעלי עבר פלילי, הנכם זכאים לאישור ה- ESTA. אישור נסיעה אלקטרוני אותו חובה להנפיק על מנת להיכנס בשעריה של ארה"ב (כמובן שההחלטה באם תוכלו להיכנס לארה"ב תיעשה ברגע בו תנחתו וזאת על ידי שלטונות ההגירה של ארה"ב).

אישור ESTA ניתן להנפיק באמצעות כניסה אל האתר הרשמי של שלטונות ההגירה האמריקאים, מילוי מדוייק של כל הפרטים הנדרשים בטפסים המקוונים ותשלום אגרת הנפקת אישור זה בסך 21$ (הסכום משתנה מעת לעת וחשוב לבדוק מראש), וזאת על ידי כרטיס אשראי בעת בקשת האישור. באם אין בעיה זו או אחרת של מילוי לא מדוייק של כל הפרטים, אי המצאת מסמכים הנדרשים או עבר פלילי של המבקש, הנפקת האישור תיעשה תוך עד 72 שעות.

חשוב לדעת - כניסה לארה"ב עם דרכון צרפתי

  • תוקף האישור האלקטרוני הוא שנתיים בלבד.
  • ניתן לשהות בארה"ב רק תשעים יום מדי נסיעה. אם אתם מעוניינים לטוס יותר מתשעים יום (גם אם מדובר על יום או יומיים נוספים), חשוב שתעשו ויזה.
  • האישור האלקטרוני אינו מבטיח ששלטונות ההגירה של ארה"ב יספקו לכם אשרת שהייה בארה"ב.
  • אישור כניסה לארה"ב עם דרכון ישראלי תקף רק לאנשים שמעוניינים לשהות בארה"ב למטרת עסקים או פנאי.
  • גם אם אינכם מעוניינים לשהות בארה"ב אלא לעבור דרכה תצטרכו ויזה אלקטרונית (ESTA).
  • החלפת דרכון ישראלי יחייב אתכם להגיש בקשה חדשה ל- ESTA.
  • חשוב לשמור על המספר הסידורי של אישור הויזה/אישור הנסיעה האלקטרוני שכן הוא ישמש אתכם לכל אותן נסיעות אותן אתם מתכננים לארה"ב ב- 24 חודשים החל מיום קבלת האישור.

חברות התעופה והדרכון הישראלי

כניסה לארצות הברית בדומה לכניסה למדינות רבות אחרות מותנות בדרישה לאשרת כניסה והוכחה כי אותו בעל דרכון ישראלי שנכנס אל ארה"ב הינו תייר. ההוכחה לכך תהיה לרוב הצגת כרטיס טיסה חזרה לישראל או לכל מדינה אחרת בתוך 90 ימים. דבר נוסף אותו חשוב לדעת הוא שממשלת ארצות הברית מטילה על חברת התעופה בה תטוסו לוודא כי אתם אכן עומדים בדרישות הסף של כניסה לארצות הברית. באם חברת התעופה לא וידאה את אלו, ניתן להטיל עליה קנס כספי ונשיאה בעלויות החזרת הנוסע למדינת המוצא ממנה הוא יצא לארה"ב.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!