רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

דרכון בריטי

כניסה לארה"ב עם דרכון בריטי

הממלכה המאוחדת, קרי, בריטניה, היא אחת מאותן מדינות המשתתפות בתכנית ה-VWP. כל אחד שמחזיק בדרכון בריטי נכלל בתכנית של ארה"ב המאפשרת לאזרחי בריטניה להיכנס לטוס או להפליג לארצות הברית למטרת עסקים או פנאי לתקופה של עד 90 ימים, ללא ויזה. תכנית זו כוללת גם את פורטו ריקו ואת איי הבתולה של ארה"ב. בריטניה נחשבת ככלכלה בעלת הכנסה גבוהה וידועה כאחת המדינות המתפתחות ולכן משתלם לארה"ב לאפשר לאלו הנושאים דרכון בריטי כניסה לארה"ב עם אישור כניסה אלקטרוני הנקרא: ESTA.

אם הנכם אזרחים ישראלים ובמקביל גם בעלי אזרחות בריטית, דעו שאינם נדרשים יותר להנפיק אישור כניסה לארה"ב ESTA על בסיס הדרכון הבריטי אלא החל מעתה הנכם רשאים להנפיק את אישור הכניסה על בסיס הדרכון הישראלי!

ישראלים עם דרכון בריטי

אם גם אתם מחזיקים באזרחות ישראלית ובאזרחות בריטית, באפשרותכם להיכנס אל ארה"ב באמצעות דרכון ישראלי ואישור נסיעה ESTA. בוודאי תשמחו לשמוע שאמנם כניסה לארה"ב עם דרכון בריטי הינה בעלת יתרונות אך גם כניסה עם דרכון ישראלי ולכן חשוב להתייעץ עם חברה שמומחית בתחום הויזות לארה"ב ובתחום תכנית הפטור מויזה לבעלי דרכון הזכאי להנפקת אישור כניסה ESTA וזאת על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר למטרת הנסיעה שלכם.

כניסה לארה"ב עם הדרכון הישראלי שלכם – שלבים

  • בדיקת זכאות – ראשית כל חשוב לבדוק האם אתם זכאים לאישור נסיעה אלקטרוני. התנאים הם דרכון ביומטרי עם שבב אלקטרוני, ללא עבר פלילי וכוונה לשהות בארצות הברית לתקופה שאינה עולה על 90 יום.
  • הנפקת אישור מתאים – אם אתם זכאים לכניסה לארה"ב יש לדאוג להנפקת היתר נסיעה ESTA (רבים מכנים אותו ויזה אלקטרונית). כאן מדובר על אישור נסיעה אותו מנפיקים באופן מקוון ואשר מעיד שאינכם בעלי עבר פלילי ולכן אתם יכולים לנחות על אדמת ארה"ב. גם כאן בדומה לויזה חשוב לוודא שאתם ממלאים את כל השדות הדרושים בהתאם להנחיות וללא טעויות ומצרפים את כל אותם מסמכים נדרשים (רבים נעזרים בחברות מקצועיות)
  • המתנה – ההמתנה קצרה (עד 72 שעות) ולאחריה יישלח אליכם אישור ESTA אותו תצטרכו להציג טרם העלייה למטוס. חשוב לקחת בחשבון שאישור זה תקף שנתיים בלבד ועל מנת לקבל אותו יש לשלם אגרת ESTA.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

מידע נוסף

דגל בריטניה

אשרת כניסה לבריטניה

אשרת כניסה לבריטניה אישור ETA נכון להיום אזרחים ישראלים יכולים להכנס לבריטניה ללא צורך בויזה או בתיעוד כלשהו של ביקורם. אך משנה הבאה (2024 ככל

לקריאה »
european union

ויזת שנגן

ויזת שנגן מהי ויזת שנגן? ויזת שנגן היא אשרת כניסה הנדרשת על מנת לבקר במדינות אירופה הכלולות באמנת שנגן. נכון להיום (7/23) ישראל נכללת ברשימת

לקריאה »
european union

סירוב ETIAS

סירוב ETIAS מהו ETIAS עד היום ישראלים יכלו לבקר באירופה באופן חופשי ללא ויזה או אישור אחר. אך מספרם הגבוה של הנכנסים לאירופה במהלך השנים

לקריאה »

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!