צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

כניסה לארה"ב עם דרכון בריטי

הממלכה המאוחדת, קרי, בריטניה, היא אחת מאותן מדינות המשתתפות בתכנית ה-VWP. כל אחד שמחזיק בדרכון בריטי נכלל בתכנית של ארה"ב המאפשרת לאזרחי בריטניה להיכנס לטוס או להפליג לארצות הברית למטרת עסקים או פנאי לתקופה של עד 90 ימים, ללא ויזה. תכנית זו כוללת גם את פורטו ריקו ואת איי הבתולה של ארה"ב. בריטניה נחשבת ככלכלה בעלת הכנסה גבוהה וידועה כאחת המדינות המתפתחות ולכן משתלם לארה"ב לאפשר לאלו הנושאים דרכון בריטי כניסה לארה"ב עם אישור כניסה אלקטרוני הנקרא: ESTA.

ישראלים עם דרכון בריטי

אם גם אתם מחזיקים באזרחות ישראלית ובאזרחות בריטית, באפשרותכם להיכנס אל ארה"ב באמצעות דרכון ישראלי עליו מוטבעת ויזה לארה"ב או באמצעות דרכון בריטי (אירופאי) ואישור נסיעה ESTA. בוודאי תשמחו לשמוע שאמנם כניסה לארה"ב עם דרכון בריטי הינה בעלת יתרונות אך גם כניסה עם דרכון ישראלי ולכן חשוב להתייעץ עם חברה שמומחית בתחום הויזות לארה"ב ובתחום תכנית הפטור מויזה לבעלי דרכון אירופאי וזאת על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר למטרת הנסיעה שלכם.

כניסה לארה"ב עם דרכון בריטי – יתרונות וחסרונות

היתרונות הם שאינכם צריכים להתחיל עם הפרוצדורה המורכבת והלא בטוחה של קבלת ויזה לארה"ב ושתוכלו לנסוע לארה"ב כמה שתרצו במהלך אותם שנתיים בהן אישור ה- ESTA תקף. מלבד הנוחות הרבה, יתרון נוסף הוא העלות הנמוכה של אגרת הפקת היתר הנסיעה האלקטרוני וזאת בהשוואה לסכום האגרה אותה יש לשלם בעת פרוצדורת הוצאת ויזה לארה"ב.

החסרונות לעומת זאת גם הם צריכים להילקח בחשבון בעת קבלת ההחלטה האם להשתמש בדרכון האירופאי בריטי שלכם או בויזה. כניסה לארה"ב עם דרכון בריטי משמע שאתם מחוייבים להוציא דרכון ביומטרי עם שבב שהמחשב יכול לקרוא. אם יש לכם עבר פלילי, בהחלטה יכול להיות שלא תוכלו ליהנות מהיתרונות של תכנית ה- VWP. אם אתם משתייכים אל אותם אנשים שבעבר סורבו הכניסה שלהם לארה"ב, קרוב לוודאי שלא תקבלו אישור גם הפעם. אישור הנסיעה תקף לשנתיים אך יאפשר לכם ליהנות בארה"ב עד 90 ימים (ולא יום אחד יותר) ובדיוק כמו הויזה לארצות הברית, אנשי רשות ההגירה האמריקאית הם אלו שיחליטו אם תקבלו היתר שהייה בארה"ב או שלא.

כניסה לארה"ב עם הדרכון הבריטי שלכם – שלבים

  • בדיקת זכאות – ראשית כל חשוב לבדוק האם אתם זכאים לאישור נסיעה אלקטרוני. התנאים הם דרכון ביומטרי עם שבב אלקטרוני, ללא עבר פלילי וכוונה לשהות בארצות הברית לתקופה שאינה עולה על 90 יום.
  • הנפקת אישור מתאים – אם אתם זכאים לכניסה לארה"ב יש לדאוג להנפקת היתר נסיעה ESTA (רבים מכנים אותו ויזה אלקטרונית). כאן מדובר על אישור נסיעה אותו מנפיקים באופן מקוון ואשר מעיד שאינכם בעלי עבר פלילי ולכן אתם יכולים לנחות על אדמת ארה"ב. גם כאן בדומה לויזה חשוב לוודא שאתם ממלאים את כל השדות הדרושים בהתאם להנחיות וללא טעויות ומצרפים את כל אותם מסמכים נדרשים (רבים נעזרים בחברות מקצועיות)
  • המתנה – ההמתנה קצרה (עד 72 שעות) ולאחריה יישלח אליכם אישור ESTA אותו תצטרכו להציג טרם העלייה למטוס. חשוב לקחת בחשבון שאישור זה תקף שנתיים בלבד ועל מנת לקבל אותו יש לשלם אגרת ESTA.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!