רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזה לארצות הברית

בלעדי במאסטר ויזה: לא אושרת לא שילמת!

(בכפוף לתקנון)

פטור מויזה לבעלי דרכון ביומטרי

בשעה טובה, אזרחי ישראל סוף סוף פטורים מהוצאת ויזה לארה"ב! לא מעט ישראלים חיכו ליום המיוחל הזה! לפטור מויזה  יתרונות רבים, ובין היתר, המחזיקים בדרכון ישראלי ביומטרי לא צריכים ויזה כדי להיכנס לארה"ב. עם זאת, חשוב לדעת כך שגם אם תציגו את דרכונכם הישראלי בגאווה בביקורת הדרכונים, לא תוכלו לדרוך על אדמת ארה"ב ללא אישור נסיעה ESTA בתוקף. אישור נסיעה כזה ניתן להשיג בעזרת מאסטר ויזה. 

כדי לקבל את אישור הנסיעה יש לעבור בדיקות במערכות האמריקאיות ולהגיש בקשה רשמית, את האישור יש להגיש לפני העלייה למטוס. בין רשימת הדרכונים שחייבים לקבל אישור נסיעה ניתן למנות את המדינות: אוסטריה, הולנד, יפן, לוקסמבורג, אסטוניה, איסלנד, איטליה, אוסטריה, אנגליה, צרפת והרשימה עוד ארוכה. (ועכשיו גם ישראל!) 

רגע לפני שנרחיב על אישור ה-ESTA, חשוב להבין בכלל למה ניתן פטור מויזה לארצות הברית  ולהכיר את תכנית ה-VWP – VISA WAIVER PROGRAM. התכנית הזו היא תכנית ייחודית המאפשרת לאזרחי מדינות ספציפיות לבקר בארצות הברית בלי ויזה, לשהיה של עד 90 ימים, לכל מטרה שהיא תיירותית או עסקית. 

מטרת תכנית ה-VWP היא לעודד את התיירות לארה"ב של אזרחים ממדינות מסוימות ולתרום לכלכלת ארצות הברית, וכל זה בלי לקחת סיכונים ביטחוניים, שכן כל מדינה שנכנסת לתכנית עונה על תנאים נוקשים. התנאים האלו קשורים לנושאים כמו מלחמה בטרור, אכיפת הגירה, סירוב מתן ויזה שנמוך מ-3% במדינה ועוד, וכן ארה"ב מצפה לשיתוף פעולה בנושאים הקשורים לטרור מאותן מדינות שנכללות בתכנית. 

מהו ה-ESTA?

ESTA היא מערכת שעובדת באופן אוטומטי, שתפקידה לקבוע האם האדם שמעוניין לבקר בארה"ב אכן רשאי לבקר בה. כדי לקבל את אישור הזכאות יש למלא טופס שנמצא במערכת או טופס בעברית עם מאסטר ויזה. לרוב מתקבלת התשובה באופן מיידי אבל לעתים צריך להמתין לה, עד 72 שעות. למילוי הטופס יש לשלם אגרה של 21 דולר. אם התקבל אישור נסיעה הוא יהיה בתוקף למשך שנתיים ובכל פעם בה המחזיק באישור יטוס לארה"ב הוא יצטרך להציג את הטופס שעליו מספר האישור שניתן לו. 

לא כל אזרח ישראלי צפוי לקבל את אישור הESTA וחלקנו יצטרכו להמשיך להוציא ויזה בשגרירות ארה"ב! 

רשימת המדינות שאזרחיהן זכאים לנסוע לארה"ב ללא ויזה

אנגליה, אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, אסטוניה, אירלנד, אנדורה, בלגיה, ברוניי, גרמניה, דנמרק, דרום-קוריאה, הולנד, הרפובליקה הצ'כית, יוון, יפן, לוקסמבורג, לטביה, ליטה, ליכטנשטיין, מונקו, מלטה, נורבגיה, ניו-זילנד, סינגפור, סלובקיה, סן-מרינו, ספרד, פורטוגל, פינלנד, פולין, צ'ילה, צרפת, שוויץ, שוודיה. (וכעת גם ישראל!) 

דרכון ישראלי ביומטרי

דרכון ישראלי ביומטרי הוא תנאי הכרחי לצורך הגשת בקשה לאישור esta לקטינים מתחת לגיל 18 וכן למבוגרים או קשישים. איך תדעו שברשותכם דרכון ביומטרי? על גבי הכריכה מתחת למילה passport יש סמל מלבני חצוי לשניים ובמרכזו עיגול.  במידה ואין ברשותכם דרכון ביומטרי לא תוכלו להגיש בקשת esta. אם האשרה אינה דחופה תוכלו להנפיק דרכון ביומטרי ואז להוציא אישור דרך מערכת esta. אם אין בידכם את הזמן תצרכו לפעול להשגת ויזה מהירה. 

תמונה של דרכון ביומטרי ישראלי

סירוב במקרה של דרכון ביומטרי

כאן יש בשורה של ממש, ואם חשבנו שעמידה בקריטריונים ודרכון ביומטרי יספיקו לצורך אישור esta הניסיון שלנו מראה אחרת. נכון להיום, עושה רושם שמי שיש בידו דרכון ביומטרי אשר בעת הנפקתו ניתן ל-10 שנים יהיה זכאי לאישור הכניסה לארה"ב, וכן גם קטינים המחזיקים בדרכון ביומטרי ל-5 שנים. לעומת זאת, אזרחים שהיו מעל גיל 18 בעת הנפקת הדרכון הביומטרי ומחזיקים בדרכון ביומטרי שהונפק ל 5 שנים, הם בעלי סיכוי נמוך לקבלת האישור ויצטרכו גם הם להגיש בקשה לויזה.

הנפקת אישור הנסיעה לארה"ב ESTA עם מאסטר ויזה!

הסבר תהליך הוצאת אישור נסיעה לארה"ב עם דרכון ישראלי

כשאתם מנסים לקבל אישור ESTA, אתם צריכים לענות על כמה תנאים נוספים שצריך להכיר: הביקור שלכם בארה"ב הוא לצורך חופשה תיירותית או עסקית בלבד, או לצורך עצירת ביניים כדי להגיע ליעד אחר, אך כמובן לא לצורכי הגירה! עם ESTA, אתם זכאים להיכנס לארה"ב לתקופה של עד 90 יום, ולא יום אחד יותר מזה ישנם סייגים מסוימים שימנעו מכם לקבל ESTA - למשל, עבר פלילי, אנשים שקיבלו סירוב ויזה בעבר, אם נשארתם בארה"ב באופן לא חוקי וכדומה. במקרים כאלו, ניתן לנסות ולהוציא ויזה רגילה לארה"ב, וכדאי להסתייע גם במאסטר ויזה! אם הנכם עומדים בקריטריונים הדרושים לקבל אישור נסיעה מומלץ שתנפיקו את האישור בעזרת חברת מאסטר ויזה. החברה מעודכנת בנוגע לכל הפרטים וההליכים הנדרשים ומספקת ללקוחותיה מגוון שירותים שמקלים על התהליך. להלן השירותים המרכזיים שמעניקה חברת מאסטר ויזה:

שלב ראשון - מילוי טפסים

מילוי טופס קצר בעברית של אישור הנסיעה לארה"ב עם דרכון ישראלי.

שלב שני - שליחת צילום דרכון למאסטר ויזה

לא כל דרכון זכאי לפטור מויזה לארה"ב, חשוב לציין שרק דרכון ישראלי ביומטרי זכאי להנפיק אישור נסיעה לארה"ב. כחלק מהתהליך אנו בודקים עבורך אם הדרכון שלך "כשר" לנסיעה! כמו כן, ייבדקו נושאים חשובים נוספים הקשורים לזכאות - כמו תוקף הדרכון והאם הדרכון כולל שבב אלקטרוני או תמונה דיגיטלית (בהתאם לדרישות האמריקאים).

שלב שלישי- קבלת אישור הנסיעה

לאחר כ-24 שעות תקבל אישור נסיעה, יש להצמידו לדרכון, לוודא את תקינות המידע, לרבות שמות, תאריך לידה ומספר דרכון, שכן כל טעות באישור או אי הלימה בין הדרכון לאישור תגרור אי עלייה לטיסה!

טיפ לסיכום

הטופס המקורי כתוב בשפה האנגלית, מה שמקשה על ישראלים רבים למלא אותו. בעזרת מאסטר ויזה ניתן למלא את הטופס דרך הטלפון בשפה העברית. לאחר מכן, מאסטר ויזה שולחת את הטופס ללקוח כדי לקבל ממנו אישור ומזינה את הפרטים במחלקת הביטחון תוך בדיקה יסודית. לאחר 24 שעות החברה תעדכן את הלקוח בנוגע לתשובה שהתקבלה ותסביר לו איך להצמיד את האישור לדרכון וכיצד יש להשתמש בו. חשוב להדגיש בנוסף כי במידה וישנה טעות במילוי הטפסים, גם אם הטעות הינה מינורית לחלוטין ( טעות באות/ספרה אחת) לא תהיו רשאים לעלות על המטוס!

כניסה לארצות הברית עם דרכון ישראלי בליווי מאסטר ויזה

עם מאסטר ויזה יכול כל מבקר בארה"ב להיות רגוע ובטוח מפני שהחברה תמנע טעויות שעלולות להקשות עליו במהלך הדרך כמו סירובים לאישורי נסיעה, עיכובים בנסיעה וביטולי טיסות. עד היום סייעה מאסטר ויזה לרבים – וגם אתם יכולים להיעזר בה כדי להבטיח כניסה לארה"ב עם דרכון ישראלי שברשותכם. צרו קשר עוד היום בטלפון 1700-72-74-76 או על ידי מילוי הפרטים בטופס יצירת קשר.

רוצה אישור ESTA לארה"ב?

שאלות נפוצות

כמה עולה ESTA? 

נכון לנובמבר 2023 אגרת מילוי טופס esta עולה 21$ אותם ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי או paypal למי שנרשם בעצמו לשירות דרך אתר הרשמי של משמר הגבולות.

כמה זמן מראש כדאי להגיש בקשה ל esta?

אישור esta מונפק עד 72 שעות מרגע שליחת הבקשה וקליטתה. יחד עם זאת מכיוון שמדובר בשירות חדש בישראל אנו ממליצים להגיש לפחות חודש מראש בקשה על מנת שתוכלו לטפל במקרה של דחייה או לחילופים הוצאת ויזה דחופה. 

שירותים נוספים

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!