צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

אישור כניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי ESTA

משאת נפשם של אנשים רבים וביניהם לא מעט ישראלים היא להשיג דרכון אירופאי. לדרכון אירופאי יתרונות רבים, ובין היתר, המחזיקים בדרכון האירופאי לא צריכים ויזה כדי להיכנס לארה"ב. עם זאת, חשוב לדעת כך שגם אם תציגו את דרכונכם האירופאי בגאווה בביקורת הדרכונים, לא תוכלו לדרוך על אדמת ארה"ב ללא אישור נסיעה בתוקף. אישור נסיעה כזה ניתן להשיג בעזרת ESTA (הסבר בהמשך).

כדי לקבל את אישור הנסיעה יש לעבור בדיקות עבר פלילי ואת האישור יש להגיש לפני העלייה למטוס. בין רשימת הדרכונים שחייבים לקבל אישור נסיעה ניתן למנות את המדינות: אוסטריה, הולנד, יפן, לוקסמבורג, אסטוניה, איסלנד, איטליה, אוסטריה, אנגליה, צרפת והרשימה עוד ארוכה.

רגע לפני שניגע באישור ה-ESTA, חשוב להבין בכלל למה ניתן פטור מויזה לארצות הברית לבעלי דרכון אירופאי, ולהכיר את תכנית ה-VWP – VISA WAIVER PROGRAM. התכנית הזו היא תכנית ייחודית המאפשרת לאזרחי מדינות ספציפיות לבקר בארצות הברית בלי ויזה, לשהיה של עד 90 ימים, לכל מטרה שהיא תיירותית או עסקית. 

מטרת תכנית ה-VWP היא לעודד את התיירות לארה"ב של אזרחים ממדינות מסוימות ולתרום לכלכלת ארצות הברית, וכל זה בלי לקחת סיכונים ביטחוניים, שכן כל מדינה שנכנסת לתכנית עונה על תנאים נוקשים. התנאים האלו קשורים לנושאים כמו מלחמה בטרור, אכיפת הגירה, סירוב מתן ויזה שנמוך מ-3% במדינה ועוד, וכן ארה"ב מצפה לשיתוף פעולה בנושאים הקשורים לטרור מאותן מדינות שנכללות בתכנית. 

ישראל, יש לדעת, נמצאת כרגע בתהליך להיכנס לרשימת המדינות הזכאיות לפטור מויזה, אך נכון לכתיבת שורות אלו היא עדיין לא נכנסה באופן רשמי לתכנית. לכן, ישראלים זקוקים לדרכון זר כדי להיות זכאים לפטור.

מהו ה-ESTA?

ESTA היא מערכת שעובדת באופן אוטומטי, שתפקידה לקבוע האם האדם שמעוניין לבקר בארה"ב אכן רשאי לבקר בה. כדי לקבל את אישור הזכאות יש למלא טופס שנמצא במערכת. לרוב מתקבלת התשובה באופן מיידי אבל לעתים צריך להמתין לה, עד 72 שעות. למילוי הטופס יש לשלם אגרה של 21 דולר. אם התקבל אישור נסיעה הוא יהיה בתוקף למשך שנתיים ובכל פעם בה המחזיק באישור יטוס לארה"ב הוא יצטרך להציג את הטופס שעליו מספר האישור שניתן לו.

רשימת המדינות שאזרחיהן זכאים לנסוע לארה"ב ללא ויזה

אנגליה, אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, אסטוניה, אירלנד, אנדורה, בלגיה, ברוניי, גרמניה, דנמרק, דרום-קוריאה, הולנד, הרפובליקה הצ'כית, יוון, יפן, לוקסמבורג, לטביה, ליטה, ליכטנשטיין, מונקו, מלטה, נורווגיה, ניו-זילנד, סינגפור, סלובקיה, סן-מרינו, ספרד, פורטוגל, פינלנד, פולין, צ'ילה, צרפת, שוויץ, שוודיה.

הנפקת אישור הנסיעה לארה"ב ESTA עם מאסטר ויזה!

הסבר תהליך הוצאת אישור נסיעה לארה"ב עם דרכון אירופאי

כשאתם מנסים לקבל אישור ESTA, אתם צריכים לענות על כמה תנאים נוספים שצריך להכיר: הביקור שלכם בארה"ב הוא לצורך חופשה תיירותית או עסקית בלבד, או לצורך עצירת ביניים כדי להגיע ליעד אחר, אך כמובן לא לצורכי הגירה! עם ESTA, אתם זכאים להיכנס לארה"ב לתקופה של עד 90 יום, ולא יום אחד יותר מזה ישנם סייגים מסוימים שימנעו מכם לקבל ESTA - למשל, עבר פלילי, אנשים שסורבה להם ויזה בעבר, אם נשארתם בארה"ב באופן לא חוקי וכדומה. במקרים כאלו, ניתן לנסות ולהוציא ויזה רגילה לארה"ב, וכדאי להסתייע בחברה מומחית. אם אתם עומדים בקריטריונים הדרושים לקבל אישור נסיעה מומלץ שתנפיקו את האישור בעזרת חברת מאסטר ויזה. החברה מעודכנת בנוגע לכל הפרטים וההליכים הנדרשים ומספקת ללקוחותיה מגוון שירותים שמקלים על התהליך. להלן השירותים המרכזיים שמעניקה חברת מאסטר ויזה:

שלב ראשון - מילוי טפסים

מילוי טופס קצר בעברית של אישור הנסיעה לארה"ב עם דרכון אירופאי, צילום ושליחת הדרכון האירופאי.

שלב שני - שליחת צילום דרכון אירופאי

לא כל דרכון אירופאי זכאי לפטור מויזה לארה"ב, חשוב לציין בנוסף שגם לא כל דרכון אירופאי (של מדינה הפטורה מויזה לארה"ב) זכאי להנפיק אישור נסיעה לארה"ב. אכן ייתכן מצב בו יש לך דרכון צרפתי או איטלקי ואינך פטור מויזה. כחלק מהתהליך אנו בודקים עבורך אם הדרכון שלך "כשר" לנסיעה! כמו כן, ייבדקו נושאים חשובים נוספים הקשורים לזכאות - כמו תוקף הדרכון והאם הדרכון כולל שבב אלקטרוני או תמונה דיגיטלית (בהתאם לדרישות האמריקאים).

שלב שלישי- קבלת אישור הנסיעה

לאחר כ-24 שעות תקבל אישור נסיעה, יש להצמידו לדרכון, לוודא את תקינות המידע, לרבות שמות, תאריך לידה ומספר דרכון, שכן כל טעות באישור או אי הלימה בין הדרכון לאישור תגרור אי עלייה לטיסה!

טיפ לסיכום

הטופס המקורי כתוב בשפה האנגלית, מה שמקשה על ישראלים רבים למלא אותו. בעזרת מאסטר ויזה ניתן למלא את הטופס דרך הטלפון בשפה העברית. לאחר מכן, מאסטר ויזה שולחת את הטופס ללקוח כדי לקבל ממנו אישור ומזינה את הפרטים במחלקת הביטחון תוך בדיקה יסודית. לאחר 24 שעות החברה תעדכן את הלקוח בנוגע לתשובה שהתקבלה ותסביר לו איך להצמיד את האישור לדרכון וכיצד יש להשתמש בו. חשוב להדגיש בנוסף כי במידה וישנה טעות במילוי הטפסים, גם אם הטעות הינה מינורית לחלוטין ( טעות באות/ספרה אחת) לא תהיו רשאים לעלות על המטוס!

כניסה לארצות הברית עם דרכון אירופאי בליווי מאסטר ויזה

עם מאסטר ויזה יכול כל מבקר בארה"ב להיות רגוע ובטוח מפני שהחברה תמנע טעויות שעלולות להקשות עליו במהלך הדרך כמו סירובים לאישורי נסיעה, עיכובים בנסיעה וביטולי טיסות. עד היום סייעה מאסטר ויזה לרבים – וגם אתם יכולים להיעזר בה כדי להבטיח כניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי שברשותכם. צרו קשר עוד היום בטלפון 1700-72-74-76 או על ידי מילוי הפרטים בטופס יצירת קשר.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!