ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

אישור כניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי ESTA

משאת נפשם של אנשים רבים וביניהם לא מעט ישראלים היא להשיג דרכון אירופאי. לדרכון אירופאי יתרונות רבים, ובין היתר, המחזיקים בדרכון האירופאי לא צריכים ויזה כדי להיכנס לארה"ב. עם זאת, חשוב לדעת כך שגם אם תציגו את דרכונכם האירופאי בגאווה בביקורת הדרכונים, לא תוכלו לדרוך על אדמת ארה"ב ללא אישור נסיעה בתוקף. אישור נסיעה כזה ניתן להשיג בעזרת ESTA (הסבר בהמשך).

כדי לקבל את אישור הנסיעה יש לעבור בדיקות עבר פלילי ואת האישור יש להגיש לפני העלייה למטוס. בין רשימת הדרכונים שחייבים לקבל אישור נסיעה ניתן למנות את המדינות: אוסטריה, הולנד, יפן, לוקסמבורג, אסטוניה, איסלנד, איטליה, אוסטריה, אנגליה, צרפת והרשימה עוד ארוכה.

מהו ה-ESTA?

ESTA היא מערכת שעובדת באופן אוטומטי, שתפקידה לקבוע האם האדם שמעוניין לבקר בארה"ב אכן רשאי לבקר בה. כדי לקבל את אישור הזכאות יש למלא טופס שנמצא במערכת. לרוב מתקבלת התשובה באופן מיידי אבל לעתים צריך להמתין לה, עד 72 שעות. למילוי הטופס יש לשלם אגרה של 14 דולר. אם התקבל אישור נסיעה הוא יהיה בתוקף למשך שנתיים ובכל פעם בה המחזיק באישור יטוס לארה"ב הוא יצטרך להציג את הטופס שעליו מספר האישור שניתן לו.

רשימת המדינות שאזרחיהן זכאים לנסוע לארה"ב ללא ויזה

אנגליה, אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, אסטוניה, אירלנד, אנדורה, בלגיה, ברוניי, גרמניה, דנמרק, דרום-קוריאה, הולנד, הרפובליקה הצ'כית, יוון, יפן, לוקסמבורג, לטביה, ליטה, ליכטנשטיין, מונקו, מלטה, נורווגיה, ניו-זילנד, סינגפור, סלובקיה, סן-מרינו, ספרד, פורטוגל, פינלנד, פולין, צ'ילה, צרפת, שוויץ, שוודיה.

הנפקת אישור הנסיעה לארה"ב ESTA עם מאסטר ויזה!

הסבר תהליך הוצאת אישור נסיעה לארה"ב עם דרכון אירופאי

אם אתם עומדים בקריטריונים הדרושים לקבל אישור נסיעה מומלץ שתנפיקו את האישור בעזרת חברת מאסטר ויזה. החברה מעודכנת בנוגע לכל הפרטים וההליכים הנדרשים ומספקת ללקוחותיה מגוון שירותים שמקלים על התהליך. להלן השירותים המרכזיים שמעניקה מאסטר ויזה:

שלב ראשון - מילוי טפסים

מילוי טופס קצר בעברית של אישור הנסיעה לארה"ב עם דרכון אירופאי, צילום ושליחת הדרכון האירופאי.

שלב שני - שליחת צילום דרכון אירופאי

לא כל דרכון אירופאי זכאי לפטור מויזה לארה"ב, חשוב לציין בנוסף שגם לא כל דרכון אירופאי (של מדינה הפטורה מויזה לארה"ב) זכאי להנפיק אישור נסיעה לארה"ב. אכן ייתכן מצב בו יש לך דרכון צרפתי או איטלקי ואינך פטור מויזה. כחלק מהתהליך אנו בודקים עבורך אם הדרכון שלך "כשר" לנסיעה!

שלב שלישי- קבלת אישור הנסיעה

לאחר כ-24 שעות תקבל אישור נסיעה, יש להצמידו לדרכון, לוודא את תקינות המידע, לרבות שמות, תאריך לידה ומספר דרכון, שכן כל טעות באישור או אי הלימה בין הדרכון לאישור תגרור אי עלייה לטיסה!

טיפ לסיכום

הטופס המקורי כתוב בשפה האנגלית, מה שמקשה על ישראלים רבים למלא אותו. בעזרת מאסטר ויזה ניתן למלא את הטופס דרך הטלפון בשפה העברית. לאחר מכן, מאסטר ויזה שולחת את הטופס ללקוח כדי לקבל ממנו אישור ומזינה את הפרטים במחלקת הביטחון תוך בדיקה יסודית. לאחר 24 שעות החברה תעדכן את הלקוח בנוגע לתשובה שהתקבלה ותסביר לו איך להצמיד את האישור לדרכון וכיצד יש להשתמש בו. חשוב להדגיש בנוסף כי במידה וישנה טעות במילוי הטפסים, גם אם הטעות הינה מינורית לחלוטין ( טעות באות/ספרה אחת) לא תהיו רשאים לעלות על המטוס!

לטוס לארה"ב עם ראש שקט

עם מאסטר ויזה יכול כל מבקר בארה"ב להיות רגוע ובטוח מפני שהחברה תמנע טעויות שעלולות להקשות עליו במהלך הדרך כמו סירובים לאישורי נסיעה, עיכובים בנסיעה וביטולי טיסות. עד היום סייעה מאסטר ויזה לרבים – וגם אתם יכולים להיעזר בה כדי להבטיח כניסה קלה וחלקה לארה"ב. צרו קשר עוד היום בטלפון 1700-72-74-76 או על ידי מילוי הפרטים בטופס יצירת קשר.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

נגישות

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!