צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

כניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי - כל השלבים

עשרות אלפי ישראלים מחזיקים באמתחתם, בנוסף לדרכון המקומי, דרכון אירופאי נוסף, המקנה להם שפע הטבות וזכויות. אחת מאותן הטבות קשורה לתנאים המקלים לקבלת אשרת כניסה לארצות הברית. אז אם אתם בעלי דרכון צרפתי, צ'כי, פולני או גרמני וחולמים על סלפי ליד פסל החירות או על שופינג בשדרה החמישית, הכתבה הבאה מיועדת עבורכם.

כניסה לארה"ב - קצת סדר בבלגן

נתחיל, ברשותכם, מההתחלה: על מנת להיכנס לגבולות ארצות הברית (אפילו לשעות ספורות במסגרת טיסת המשך ליעד מחוץ למדינה) עליכם להצטייד באישור מתאים. אם ברשותכם דרכון ישראלי, "תאלצו" להנפיק ויזה התואמת את מטרות הביקור שלכם (הוויזה הנפוצה מכולן היא B, המיועדת למטרות נופש וטיול). מדובר בפרוצדורה יקרה, מתמשכת וכלל לא בטוחה (אחוזי סירוב הבקשות גבוהים למדי), שיש להיערך אליה חודשים ספורים לפני הטיסה, ו"לבזבז" כמעט יום שלם של המתנה מייגעת, הגשת אישורים וטפסים, ראיונות ושיחות עם אנשי השגרירות ועוד.

אך עם דרכון צרפתי, פולני, גרמני או צ'כי החיים פשוטים בהרבה. במקרה הזה, כל מה שמפריד ביניכם לבין האשרה המיוחלת הוא טופס מקוון העונה לשם ESTA, ואשר מעיד על היותכם ללא עבר פלילי, וכפועל יוצא – רשאים להיכנס לארצות הברית. היתרונות של שיטה זו ברורים מאליהם: תהליך קצר במיוחד (בין טווח הזמן המיידי ל-24 שעות מרגע מילוי הטופס ועד אישור הכניסה), פשוט בהרבה וגם לא יקר (14 דולר). כך שאין בכלל שאלה – אם ברשותכם אחד מארבעת הדרכונים הללו, הדרך שלכם לארה"ב עוברת דרך ESTA  ולא דרך VISA.

מאסטר ויזה - החברה שהופכת את הכול לפשוט יותר

למרות שהתהליך נשמע פשוט, במציאות זה לא תמיד מסתדר כמו שצריך. הטופס (כמובן, בשפה האנגלית) כולל פרטים רבים עליכם, כולל משפחה, מקום עבודה, לימודים ועוד. את הטופס יש למלא בדקדקנות, כשכל טעות, ולו הקטנה ביותר (מי אמר אות קטנה במקום אות גדולה?) עלולה להוביל לפסילתו המיידית (ל-14 דולר שלום). על פי  ההערכות, למעלה מ-10% מהטפסים נפסלים בשל קשת רחבה של סיבות. בקיצור, כמה שזה נשמע פשוט, עם האמריקאים הכול קצת "טריקי", ומוטב להשאיר את הבירוקרטיה המקוונת הזו לחבר'ה שמבינים בה.

אז תכירו את מאסטר ויזה חברה ישראלית וותיקה, ששמה את ארצות הברית במרכז המפה, ועושה כל שביכולתה להקל על הישראלים בדרך לביקור / מעבר / השקעה / אחר במעצמה הידידותית. בין השירותים שמציעה החברה ניתן למצוא קבלת וחידוש ויזה, רישום להגרלות גרין קארד, שירות לאזרחים אמריקאים וכאמור  שירות לישראלים בעלי דרכון ישראלי ואירופאי ממדינות מסוימות.

מאסטר ויזה – ותתחילו לארוז

בחירה ב"מאסטר ויזה" משמע ללכת על בטוח. עם החבר'ה המנוסים של החברה, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהכול יעבור חלק, ללא עיכובים, דחיות וטעויות (ככל שזה תלוי בפרוצדורה ולא בעניינים אמריקאים פנימיים). השירות מקצועי, אמין, אדיב ולא יקר, אז אין באמת מה לחשוב – טופס ESTA  לא שולחים לבד, כי על טעויות משלמים… בהצלחה!

מעוניינים ללכת על בטוח ולהיכנס לארה"ב עם דרכון אירופאי? התקשרו כעת, לייעוץ טלפונית ללא עלות וללא התחייבות!

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!