רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

האם צריך ויזה לארה"ב עם דרכון ישראלי?

כניסה לארה"ב - קצת סדר בבלגן

על מנת לענות על השאלה, האם צריך ויזה לארה"ב עם דרכון ישראלי? נתחיל, ברשותכם, מההתחלה: על מנת להיכנס לגבולות ארצות הברית (אפילו לשעות ספורות במסגרת טיסת המשך ליעד מחוץ למדינה) עליכם להצטייד באישור מתאים. אם ברשותכם דרכון ישראלי, החל מעתה הינכם זכאים להנפיק אישור ESTA מהווה אישור כניסה מקביל להנפקת ויזת תיירות לארה"ב, האישור מקנה שהייה של עד 90 ימים רצופים ללא אפשרות להארכת השהייה בבארה"ב. האישור תקף לשנתיים או עד מועד פקיעת הדרכון שלכם, המוקדם מביניהם. ישנם נוסעים אשר אינם זכאים להנפיק אישור ESTA והם ידרשו בכל אופן להנפיק ויזת תיירות בשגרירות ארה"ב. 

עד כה, אזרחים בעלי דרכון אירופאי נהנו מהפריווילגיה של הנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA אך החל מעתה גם בעלי דרכו ישראלי ביומטרי זכאים גם הם ליהנות מהתוכנית 'פטור מויזה' והחיים פשוטים בהרבה. במקרה הזה, כל מה שמפריד ביניכם לבין האשרה המיוחלת הוא טופס מקוון העונה לשם ESTA, ואשר מעיד על היותכם ללא עבר פלילי, וכפועל יוצא – רשאים להיכנס לארצות הברית. היתרונות של שיטה זו ברורים מאליהם: תהליך קצר במיוחד (בין טווח הזמן המיידי ל-24 שעות מרגע מילוי הטופס ועד אישור הכניסה), פשוט בהרבה וגם לא יקר (21 דולר).

מאסטר ויזה - החברה שהופכת את הכול לפשוט יותר

למרות שהתהליך נשמע פשוט, במציאות זה לא תמיד מסתדר כמו שצריך. הטופס (בשפה האנגלית) כולל פרטים רבים עליכם, כולל משפחה, מקום עבודה, לימודים ועוד. את הטופס יש למלא בדקדקנות, כשכל טעות, ולו הקטנה ביותר (מי אמר אות קטנה במקום אות גדולה?) עלולה להוביל לפסילתו המיידית (ל-21 דולר שלום). על פי  ההערכות, למעלה מ-10% מהטפסים נפסלים בשל קשת רחבה של סיבות. בקיצור, כמה שזה נשמע פשוט, עם האמריקאים הכול קצת "טריקי", ומוטב להשאיר את הבירוקרטיה המקוונת הזו לחבר'ה שמבינים בה.

אז תכירו את מאסטר ויזה חברה ישראלית וותיקה, ששמה את ארצות הברית במרכז המפה, ועושה כל שביכולתה להקל על הישראלים בדרך לביקור / מעבר / השקעה / אחר במעצמה הידידותית. בין השירותים שמציעה החברה ניתן למצוא קבלת וחידוש ויזה, רישום להגרלות גרין קארד, שירות לאזרחים אמריקאים.

מאסטר ויזה – מלווים אתכם במילוי טופס ESTA

בחירה ב"מאסטר ויזה" משמע ללכת על בטוח. עם החבר'ה המנוסים של החברה, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהכול יעבור חלק, ללא עיכובים, דחיות וטעויות (ככל שזה תלוי בפרוצדורה ולא בעניינים אמריקאים פנימיים). השירות מקצועי, אמין, אדיב ולא יקר, אז אין באמת מה לחשוב – טופס ESTA  לא שולחים לבד, כי על טעויות משלמים… בהצלחה!

מעוניינים ללכת על בטוח ולהיכנס לארה"ב עם דרכון אירופאי? התקשרו כעת, לייעוץ טלפונית ללא עלות וללא התחייבות!

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

תן לנו לטפל עבורך באישור הנסיעה לארה"ב

השאר פרטייך כעת ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!