רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

סוגי ויזות לארה״ב

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

איש עסקים

הוצאת ויזה דחופה לארה"ב

אנחנו נוכל לעזור לכם להוציא ויזה לארה"ב במהירות!

הוצאת ויזה דחופה לארה"ב היא תהליך מורכב אבל אפשרי!

אם אתם מתעניינים בהוצאת ויזה דחופה לארה"ב, הגעתם למקום הנכון. מאסטר ויזה פועלת בתחום הוצאת הויזות לארה"ב משנת 2007 בהצלחה רבה! בכל חודש אנו מטפלים באלפי ויזות לארה"ב אל מול שגרירות ארה"ב! לרוב, אנשים הרוצים לנסוע לארה"ב נדרשים להנפיק ויזה לארה"ב מספר חודשים טרם נסיעתם, אך לעיתים הדבר לא מתאפשר ויש צורך בהוצאת ויזה דחופה ומהירה לארה"ב בתוך זמן קצר. 

האם אפשר להגיש בקשה לויזה דחופה לארצות הברית?

האפשרות להגיש בקשה לויזה דחופה לארה"ב קיימת, אך היא מוגבלת למקרים חריגים. עליכם לעמוד בתנאים מסוימים ולהציג ראיות שתומכות בצורך הדחוף בנסיעה למשל לצורך טיפול רפואי דחוף לכם או לבן משפחה קרוב, נסיבות משפחתיות כגון מוות במשפחה או לידה, נסיעה עסקית חיונית שאינה יכולה להידחות או נסיעה מטעם ממשלתי או דיפלומטית.

כיצד להוציא ויזה דחופה למרות חוסר הזמינות של שגרירות ארה"ב

הגשת בקשה לויזה דחופה חייבת להתבצע בצורה יעילה ואיכותית, כך שלא יהיו איתה בעיות ויהיה ניתן לקבל תשובה במהירות ולהגדיל את הסיכויים לכך שהיא תהיה חיובית.

כיצד אנחנו תופסים מועד ראיון קרוב יותר? אנחנו יושבים על האתר ללא הפסקה, ומחכים שייפתחו תורים. זו העבודה שלנו! יחד עם זאת, חשוב לומר שכל מועמד יכול לבצע זאת באופן עצמאי. היתרון שלנו הוא שאנחנו יושבים על המערכות כל היום (ולפעמים, כל הלילה) ועושים הכל בכדי לספק עבורך תור מוקדם לראיון. 

שלב ראשון - מילוי טפסים

מלאו את הטפסים של הויזה (DS160). זהו שאלון ארוך שיש למלא בדייקנות וסבלנות, להקפיד על אמינות המידע ולכלול אישורים ומסמכים מתאימים.

שלב שני - תשלום אגרה

שלמו את אגרת הויזה. תוכלו לשלם דרך האתר של השגרירות בכרטיס אשראי בינלאומי של חברות: ויזה או מאסטר קארד, ניתן גם לשלם את האגרה באמצעות דואר ישראל.

שלב שלישי - תיאום מועד ראיון

תאמו את מועד הראיון. אם העניין דחוף לכם, תוכלו לנסות להקדים אותו. במקביל לשלב השלישי יש לשלוח דוא"ל בצירוף מסמכים שעשויים לשכנע את הקונסול בשגרירות שאתם זקוקים לויזה דחופה ולציין את הסיבה לדחיפות.

שלב רביעי - הגעה לראיון דחוף

הגיעו לראיון בזמן ועם כל המסמכים הנחוצים. הקפידו להגיע בלבוש הולם, היו מודעים לשפת הגוף שלכם, נסו לשדר רוגע, הביטו בעיניים של הקונסול המראיין והיו מנומסים.

איך תוכלו לזרז את תהליך הוצאת ויזה דחופה לארצות הברית ולהגדיל את סיכויי ההצלחה?

תוכלו לזרז את תהליך הוצאת הויזה ולהגדיל את הסיכוי לקבלה באמצעות פנייה אל חברת מאסטר ויזה – חברה ותיקה ומובילה שפועלת משנת 2007 וזוכה להצלחה רבה.

מאסטר ויזה אינה דורשת עמידה בקריטריונים בעת בקשה לזירוז מועד הריאיון, בכך במידה וישנה טיסה קרובה לארה"ב וגיליתם שאין ברשותכם ויזה תקפה לארה"ב ואינכם עומדים בקריטריונים של השגרירות לזירוז מועד הריאיון, אנחנו כאן בכדי לסייע! 

מאסטר ויזה זמינה ללקוחותיה ועונה על כל שאלה, מסייעת בקביעת מועד הראיון ודואגת למילוי כל הטפסים (את הטפסים ניתן למלא בעברית) כאשר כל השירותים כלולים במחיר (למעט אגרת השגרירות) ואין שום הפתעות. כמו כן, מעניקה החברה הנחות לקבוצות, משפחות, סטודנטים ואנשים שמשרתים בכוחות הביטחון. הטיפול המהיר והמקצועי של מאסטר ויזה מעלה את סיכויי ההצלחה בצורה ניכרת.

כעת לאור המצב, אנו מנהלים רשימת המתנה VIP מיוחדת המבוססת על ביטולי תורים של מועמדים אחרים.

נשמח לעזור לך בהוצאת הויזה דחופה לארה"ב!

אנחנו נוציא עבורך ויזה לארה"ב באופן הכי מהיר שיש!

השאר פרטים כעת >>

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!