צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

סוגי ויזות לארה״ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת E2 לישראלים – השקעה לעתיד מבטיח

מעוניינים לחיות בארה"ב לתקופה העולה על 5 שנים? תכירו את ויזת "החלומות" – ויזת משקיע לארה"ב E2

אנחנו אוהבים את מדינת ישראל עד אין קץ, ומדינה זו היא ביתנו מאז ולתמיד. אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח: בעוד השקעה עסקית-כלכלית בתחומי מדינת ישראל נגמרת, במקרים רבים, במפח נפש והפסדים כלכליים כבדים, אצל אחותנו הגדולה מאמריקה, פני הדברים שונים כליל: שלל אפשרויות השקעה, פוטנציאל רווחים נאה, ביורוקרטיה מופחתת וסיכון, באופן יחסי, נמוך. אז נכון שהבית הוא כאן בישראל, אבל הכסף? אותו כדאי להשקיע לפי השכל ולא לפי הלב. ובדיוק בנקודה הזאת נכנסת ויזת E2 לישראלים לתמונה ואיתה גם חברת מאסטר ויזה.

ויזת E2 לישראלים המשקיעים בארה"ב

אז תכירו את אשרת השהייה וההשקעה החדשה בארה"ב, ששינתה כליל את חייהם של מאות אלפי אנשים מכל רחבי העולם. הוויזה המדוברת מאשרת לבעליה להשקיע מכספו בעסק פעיל בתחומי ארה"ב, או לחילופין לפתוח עסק מקומי. אין צורך בהשקעה של מאות אלפי דולרים (בניגוד לעבר), אלא רק בהשקעה מינימאלית ובהוכחה שהעסק עתיד לספק מקומות עבודה לשוק המקומי, וכן שלמגיש הבקשה יש את ההכשרה המקצועית והיכולת להוביל את העסק לאורך זמן. מה למשל? ובכן, מסעדות נכללות בקטגוריית האשרה המבוקשת. חנויות ועסקי קמעונות ומכירה. אפילו אם אתם מעצבי שיער ומתחשק לכם על התסרוקות של האמריקאים, הוויזה מיועדת בדיוק בשבילכם! נשמע פשוט, לא? אז זהו, שבארצות הברית, אחת המדינות המבוקשות ביותר בעולם להגירה, זה אף פעם לא קל! אבל בהחלט שווה את המאמץ..

האם גם אתם זכאים לויזה מסוג E2?

ויזת E2 לישראלים להסכמי האשרות בין ארצות הברית למדינות ברחבי העולם, כך שיש לבדוק באופן פרטני לגבי הדרכון שברשותכם. לגבי הישראלים, בראשית שנת 2018 נחתם הסכם בין ארצות הברית לישראל המאפשר קבלת ויזת E2 לישראלים.

מה ויזה משקיע E2 מקנה לבעליה?

אשרת ההשקעה האמריקאית מעניקה לבעליה שלל הטבות, אשר ניתן לתרגמן לסכומי כסף גדולים. בראש ובראשונה, היא מקנה מספר ביטוח לאומי (בדיוק כפי שלכלל אזרחי ארצות הברית יש), אשר מעניק לבעל האשרה שלל הטבות וזכויות כלכליות. בנוסף, היא מאפשרת רכישת דירה (לרבות קבלת הלוואה לצורך כך או לצרכים אחרים), הבאת עובדים מישראל, הגירה של בני המשפחה ועוד. האשרה ניתנת לרוב לתקופה של 5 שנים, וניתן להאריכה בהתאם לנסיבות הכלכליות, העסקיות ואחרות. ניתן לומר בפה מלא, שאחוז ניכר מתושבי החוץ שזכו לאשרה זו, בחרו להשתקע בארצות הברית ולהישאר שם לשנים ארוכות ואף לשארית חייהם. כמובן שאין חובה להתגורר בתחומי ארה"ב בתקופה זו, אלא רק להמשיך להפעיל את העסק המדובר.

היות ומדובר בויזת השקעה בארה"ב יש צורך להציג תוכנית עסקית מפורטת המוכיחה כי העסק אכן יכול לתרום כלכלת ארה"ב ואף לפתח מקומות עבודה לשוק המקומי, הבקשה אכן מתבססת על התכנת העיסקית לכן חשוב לעשות זאת בעזרת מומחים, המעודכנים בקריטריונים מטעם השגרירות ובעלי ניסיון בתחום.

מאסטר ויזה – הדרך הנוחה, המהירה והבטוחה לאשרת השקעה בארצות הברית​

רגע לפני שניפרד, זה הזמן להכיר את החברה שהופכת את הבירוקרטיה הכרוכה בהשגת ויזת E2 לישראלים לפשוטה מאי פעם! חברת מאסטר ויזה. חברה זו מציגה ניסיון רב בכל הקשור אל הדרישות הרבות של האמריקאים לוויזה זו, לרבות טפסים, אישורים, תלושים, הוכחות, תמונות, חשבונות ועוד.

אם אתם שואלים את עצמכם אם ניתן לעשות את הכול בלי העזרה של מאסטר ויזה, אז התשובה היא כן. אך לבטח זה ייקח לכם הרבה יותר זמן, יגזול מכם מאמץ רב, וסיכויים לא מעטים שתשגו לאורך הדרך, תחסירו אלמנטים הכרחיים ותגרמו לתהליך להיראות מייגע ומתמשך אפילו יותר.

המקצוענים של מאסטר ויזה ישמחו לענות על שאלותיכם.

אין שום סיבה שתעבדו קשה, תנו לצוות המומחים של מאסטר ויזה לעבוד בשבילכם!

רוצה להקים עסק בארה"ב ולקבל ויזה מיוחדת?

רוצה לעבוד בארה"ב באופן חוקי?

השאר פרטים כעת >>

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!