שירות לאזרחים אמריקאים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

למה שווה לעשות SSN סושיאל סקירטי?

אתם אזרחים אמריקאים או בעלי גרין קארד? כעת, תוכלו להרוויח מזה כסף. אנחנו במאסטר ויזה מגישים מספרי SSN סושיאל סקירטי לכל אזרח אמריקאי או בעל גרין קארד. מעוניינים לדעת אם גם אתם יכולים לקבל כסף מהממשלה? התחילו לקרוא!

SSN – מספר ביטוח לאומי

מספר ביטוח לאומי אמריקאי הוא מספר בן תשע ספרות המשויך לכל אזרח אמריקאי. בהתאם למספר זה המדינה מעניקה לכל אזרח את ההטבות הכספיות המגיעות לו וסיוע במקרים של אובדן כושר עבודה, פטירה ומצבים נוספים. כמו כן, מספר זה חיוני על מנת לקבל משכורת, לפתוח חשבון בנק, לקבל הלוואות, לרשום את הילדים למוסדות החינוך ולבצע פעולות רבות נוספות בארה"ב. בנוסף לכל אלו, חוק הציות להוראות של חשבונות זרים, והעובדה שמהראשון לינואר של שנת 2017 כל אזרח אמריקאי חייב מספר SSN בכדי לחדש את הדרכון ולנהל חשבון בנק בישראל, הובילו לצורך גדול בהנפקת כרטיס זה. כאן חברת מאסטר ויזה נכנסת לתמונה.

אז איך מאסטר ויזה עוזרת לכם?

חברת מאסטר ויזה הוותיקה מספקת מגוון שירותים לאזרחים אמריקאים ולאנשים המחזיקים בגרין קארד. השירותים שלנו כוללים הנפקה של דרכון אמריקאי, חידוש דרכון אמריקאי, שחזור של תעודת לידה מקורית, הוצאת אזרחות אמריקאית לילדים והוצאת מספר Social Security Number.

רבים אינם מודעים לעובדה שישראל ורשות המיסים של ארצות הברית חתמו על הסכם לפיו כל ישראלי שמחזיק בגרין קארד/אזרחות אמריקאית מחויב להוציא מספר ביטוח לאומי אמריקאי בארצות הברית. בהתאם לחוק החדש, כל בנק בישראל מחייב את בעל החשבון לחתום על טופס מיוחד הכולל את מספר הביטוח של אותו אדם ואם הבנק אינו מחתים אזרח אמריקאי על טופס זה, ינוכו 30% מכל התשלומים שיגיעו אל אותו אזרח מחו"ל. בנוסף, לא ניתן לחדש דרכון אמריקאי ללא SSN. 

כיוון שמדובר על תהליך ארוך ומייגע לאותם אנשים שאינם מכירים את כל הקריטריונים והדרישות, המומחים שלנו במאסטר ויזה מציעים לכם עזרה במילוי הטפסים והגשת הבקשה. כל שאתם צריכים לעשות הוא להירשם בביטוח הלאומי האמריקאי. באם נמצאתם מתאימים תדרשו להגיש בקשה מסודרת וזאת על מנת לזכות בכל ההטבות שמגיעות לכם. אז מה מגיע לכם? התחילו לקרוא!

רפורמת המס של טראמפ – משפחות, מגיע לכם כסף!

אם גם אתם בעלי אזרחות אמריקאית, חיים בישראל ויש לכם ילדים עד גיל 17, גם אתם יכולים לקבל כסף מהדוד סם וזאת בעקבות רפורמת המס של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ. בהתאם לרפורמה זו, אתם זכאים להעלאה של סכום החזר המס בעבור ילדכם. זוהי הטבת מס עליה לא כדאי לוותר, שכן היא מקטינה את חבות המס שלכם כלפי רשויות ארה"ב, אם אין לכם חבות מס, בוודאי תשמחו לקרוא שאתם יכולים לקבל החזר זה גם במזומן.

הרפורמה – מה זה אומר?

אזרח אמריקאי (וכל אדם שמחזיק בגרין קארד), חייב לדווח על הכנסתו גם אם הוא אינו מתגורר בארה"ב, כך שכל אמריקאי שחי בישראל, חייב בחובת דיווח זאת. הדיווח תמיד יכלול את כל חשבונות הבנק מחוץ לארצות הברית ואת ההכנסות למס ההכנסה של ארצות הברית. חובת הדיווח חלה על כל מי שהכנסותיו גבוהות מ- 12,000$ לשנה.

אם עד הרפורמה, הורים אמריקאים שהרוויחו מעל ל- 3,000$ בחודש (או הכנסה של 10,000$ דולר בשנה) יכלו לקבל 1,000$ פר ילד עד גיל 17 שהיה אזרח אמריקאי, ההטבה המגיעה כיום להורים וזאת בעקבות הרפורמה, גדולה יותר. ההכנסה המינימאלית לקבלת קצבה ירדה ל- 2500$ בחודש לשני ההורים במשותף והסכום שמגיע להורה יחיד הינו 1,400$. אז אם אתם אזרחי אמריקה או בעלי כרטיס גרין קארד ויש לכם הכנסה של עד 400,000$ בשנה (לזוג) או הכנסה של עד 200,000$ (יחידים). הכנסה שמוגדרת כמשכורת או הכנסה מעסק, גם אתם זכאים להטבה.

כיוון שההטבה מגיעה רק להורים וילדים בעלי SSN (סושיאל סקיורטי), חשוב למהר ולהגיש את כל הטפסים הנדרשים. אם אינכם רוצים לעסוק בבירוקרטיה הסבוכה ומעוניינים שהדברים יעשו במהירות ובאופן מסודר, אתם מוזמנים לפנות אלינו. כיוון שההטבות הן בתוקף לגבי דיווחי מס לשנת 2019, חשוב למהר ולוודא שהילדים מקבלים את הגרין קארד או את האזרחות שלהם  עוד ב- 2019.

לדרישת ממשלת ארה"ב, כל אזרח אמריקאי חייב להחזיק מספר SSN, ללא מספר זה לא תוכלו לנהל חשבונות בנק ולבצע פעולות בנקאיות בחשבון הבנק כמו הפקת משכורת. בכדי להימנע ממקרים אלו צרו עימנו קשר בכדי להתחיל את תהליך הנפקת SSN , חברת מאסטר ויזה מומחית בתחום הנפקה ושחזור של מספרי SSN ונוכל ללוות אתכם במקצועיות עד למעמד קבלת המספר. 

אנו נעזור לך בכל הקשור להנפקת מספר SSN

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!