שתי נשים בשדה התעופה בארצות הברית

חידוש דרכון אמריקאי דחוף

למרות מחסור בתורים לשגרירות ארה"ב, אנו מתחייבים לתאם עבורך פגישה בשגרירות עד 14 ימי עסקים (לא הוקדמת? לא שילמת!)

הכול כבר כמעט מוכן לטיול המתוכנן שלכם או אפילו למעבר לארצות הברית, אך ברגע האחרון לפני שאתם רוכשים את כרטיסי הטיסה, אתם מגלים כי התוקף של הדרכון שלכם פג לו לפני זמן קצר.

איך לחדש דרכון אמריקאי בדחיפות?

כאשר אתם זקוקים נואשות לשירות של חידוש דרכון אמריקאי דחוף אין לכם את הזמן לחכות עכשיו שבועיים או אפילו שלושה שבועות עד אשר הדרכון שלכם יגיע מארצות הברית, שהרי כידוע הדרכונים האמריקאים מונפקים כיום רק בארצות הברית. במקרים מעין אלו כדאי מאוד לפנות אל חברה שמתמחה בדיוק בתחום הזה והיא תוכל לסייע לכם להנפיק במהירות שיא דרכון אמריקאי חדש.

חידוש דרכון אמריקאי דחוף– מדוע לא כדאי לבד?

כאשר אתם זקוקים לטיפול מהיר ומידי של חידוש דרכון אמריקאי דחוף, בין אם זה לרגל מעבר מגורים בארצות הברית ובין אם מדובר בלימודים ואין לכם את הזמן לחכות את משך הזמן הסטנדרטי אותו יש להמתין בדרך כלל בעת הנפקה של דרכון אמריקאי (וגם בעת חידוש הדרכון) במקרים מעין אלו ניתן אמנם לנסות להתמודד לבד מול האתגר ומול הקונסוליה או השגרירות. אך דעו, כאשר מנסים לעשות את הדבר לבד, הרי שעלולים להסתבך לגמרי בסבך הבירוקרטיה. חברה חיצונית ומקצועית שזהו עיקר תפקידה כבר יודעת אל מי עליה לפנות בעת אשר כזאת. היא מכירה את כל התהליך המורכב ויודעת איך עליה לבצע את כל השלבים במהירות שיא על מנת שלא תצטרכו להתעכב עם הטיסה שלכם.

חידוש דרכון בעיקרון כולל מילוי של כל הפרטים מחדש כל פרטי העיסוק וכו' , ובמקרים מסוימים יידרש גם הריאיון עם הקונסול. מדובר בריאיון רציני כאשר בסיומו יש לחתום בפני הקונסול כי כל הפרטים שנאמרו ונרשמו הינם אמתיים. אז נכון שלא בכל מקרה אתם תהיו עשויים להזדקק לכך. כאשר מדובר בדרכון שעדיין לא עברו עליו חמש עשרה שנה והוא פג לאחר עשר שנים הרי שמרב הסיכויים שלא יהיה עליכם לעמוד גם מול הריאיון. אך בכל מקרה וכמובן כאשר מדובר במקרה חירום, כדאי מאוד לפנות לקבלת עזרה מקצועית.

אנו נחסוך לך זמן ונדאג לדרכון האמריקאי במהירות

מתי זקוקים לחידוש דרכון אמריקאי דחוף?

הנה כמה תרחישים בהם עליכם לחדש באופן דחוף את הדרכון האמריקאי שלכם ואתם צריכים טיפול מידי ועזרה בהגשת הבקשה והנפקת הדרכון בזמן הקצר ביותר:

  • עוברים דירה לחו"ל, עושים רילוקיישין – בין אם אתם עוברים לגור בארצות הברית או בכל מדינה אחרת, בין אם למטרת עבודה או לימודים, לא תמיד יש לכם את הפריבילגיה לחכות את משך הזמן הדרוש אותו יש להמתין להנפקה או חידוש של דרכון אמריקאי.
  • אין לכם זמן או ראש להתעסק בטפסים ובירוקרטיה – כל ההתעסקות בחידוש הדרכון מהווה עבורכם כאב ראש ובזבוז זמן, גורמת לכם לחץ מיותר ודורשת מכם זמן שלא תמיד יש לכם.

 

מאסטר ויזה היא החברה המועדפת עבור כל מי שזקוק לחידוש דרכון אמריקאי בדחיפות!
הצטרפו לאלפים שכבר הגישו את הבקשה לחידוש דרכון אמריקאי דרכנו ותיהנו מאחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בתחום! חידוש דרכון אינו דבר מסובך אך עדיין יש לבצע אותו ללא טעויות, כולל מילוי הטופס מתאים ובו כל הפרטים של מגיש הבקשה, כולל פרטי העיסוק ועוד.

דרכון דחוף הינו דרכון המונפק לתקופת זמן מוגבלת היות והנפקתו דחופה. לריאיון בשגרירות יש להגיע עם מסמכים תומכים המוכיחים כי בקשתכם לדרכון אכן דחופה ואין באפשרותכם להמתין לביצוע ההליך באופן רגיל. אם הגעתם לשגרירות ללא הצגת המסמכים המעידים כי בקשתכם דחופה לא תוכלו לקבל את המענה ההולם עבורכם. 

 

חידוש דרכון אמריקאי בדואר – המסלול הרגיל

באם בעבר אזרחים אמריקאים שרצו לחדש דרכון אמריקאי היו מחויבים להגיע אל ראיון בשגרירות או קונסוליית ארצות הברית, כיום יש אפשרות (באם אתם עומדים בקריטריונים הנדרשים), גם לבצע את הדברים ללא ראיון ובאמצעות הדואר. היתרונות של צעד זה הם חיסכון בזמן ופחות התרגשות ולחץ מהראיון עצמו. לשם כך, תצטרכו  למלא טופס 82DS (טופס חידוש דרכון למבוגר) ידנית או באמצעות המחשב, לדאוג לתמונה 5*5, הוכחה על האזרחות האמריקאית הקיימת, הדרכון שלכם, אסמכתא ששילמתם בצ'ק בנקאי בדולרים באמצעות דואר ישראל ושליחת כל אלו לשגרירות במעטפה מבוילת עם בולים. יש לתאם ראיון במחלקה לאזרחים אמריקאיים בשגרירות האמריקאית בתל אביב. פרק הזמן הנדרש לחידוש דרכון אמריקאי במסלול הרגיל הינו 2-3 שבועות.

חידוש דרכון אמריקאי דחוף – המסלול המהיר

חידוש דרכון אמריקאי דחוף מחייב חידוש של הדרכון במסלול המהיר, שעיקרו חידוש תוך כארבעים ושמונה שעות (לפעמים אף פחות). חשוב לדעת שניתן להתמודד לבד אל מול אתגר החידוש, אך יש לקחת בחשבון שכאשר מדובר על הצורך בחידוש הדרכון האמריקאי במהירות האפשרית, חברה חיצונית יכולה להבטיח לכם סיכויי הצלחה גבוהים יותר.

כי כאשר זקוקים לדרכון אמריקאי וזאת על מנת להגיע בזמן ללימודים בארה"ב, על מנת לעבור להתגורר בארצות הברית, לעבוד שם או משום מקרה רפואי מצער, אין זמן להתחיל ולעסוק בהתמודדות עם כל הקשור אל מילוי נכון ונטול טעויות של טופס הבקשה, פנייה מיוחדת אל הקונסוליה או השגרירות וזאת על מנת שתקדים את העניינים, הסבר אודות מקרה החירום ובירוקרטיה מתישה. חברה חיצונית שמומחית בתחום חידוש דרכון אמריקאי דחוף תדע כיצד לפנות במהירות לאדם הנכון אשר אחראי לנושא זה בשגרירות ותדע כיצד לבצע את כל שלבי החידוש במהירות וזאת על מנת שהדרכון יהיה אצלכם בהתאם לכרטיס הטיסה שהזמנתם.

חשוב לדעת

  • הנפקה – דרכונים אמריקאים מונפקים אך ורק בארצות הברית. (למעט דרכון חירום)
  • שירותים חיצוניים – ההחלטה לשכור את שירותיה של חברה חיצונית המומחית בתחום חידוש דרכון אמריקאי דחוף, תעזור לכם בכל הקשור אל הנפקת הדרכון האמריקאי שלכם במינימום זמן.
  • מסלולים – ידרש מכם להגיע לראיון במקרה והדרכון קיים מעל ל- 15 שנים. קחו בחשבון שיש אפשרות לבצע את ההליך באופן מהיר, אך במקרים רבים כאשר מדובר על מצב דחוף בו חייבים חידוש של הדרכון האמריקאי במהירות האפשרית, אנשי השגרירות עלולים לזמן אתכם לראיון על מנת להבין מדוע הדברים כה דחופים.

כמה זמן לוקח לחדש דרכון אמריקאי הכי מהר? 

נכון להיום, עדין אין תורים זמינים סדירים להנפקת דרכון אמריקאי, שגרירות ארה"ב לא הצליחה לצמצם פערים בעקבות מלחמת חרבות ברזל.מעת לעת שגרירות ארה"ב מפרסמת תורים חדשים, בעקבות הביקוש הגדול לתורים ישנו קושי אדיר בתפיסת התור.

מאסטר ויזה מעסיקה צוות שלם אשר מחפש עבורך תור 24/7 בכל שעות היממה וסורק את מערכות השגרירות באופן שיטתי ועקבי, ברגע שאנחנו רואים תור פנוי – נכניס אותך באופן מיידי. לכן אנחנו יכולים להתחייב לראיון בשגרירות בטווחי זמנים שונים במידה ולא נצליח לקדם עבורך את הריאיון, נזכה אותך ב100% מדמי השירות אשר שילמת לנו!

ניתן להשאיר פנייה באתר או להתקשר 1700-72-74-76

אנו נחסוך לך זמן ונדאג לדרכון האמריקאי במהירות

באותו נושא

חידוש דרכון אמריקאי לילד

חידוש דרכון אמריקאי לילד אחרי עשרות שנים בהם תהליך חידוש דרכון אמריקאי לילד היה מלווה במספר שלבים, לרבות הגעה לבית השגרירות בישראל, חל שינוי מבורך

קרא עוד »

רוצה לחדש דרכון אמריקאי?

השאר פרטים כעת >>

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!