שירות לאזרחים אמריקאים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

חידוש דרכון אמריקאי דחוף

נוסעים לחו"ל בקרוב? יש לכם דרכון אמריקאי, הרווחתם! אבל האם הוא בתוקף?  אופס…
אין סיבה להילחץ, מאסטר ויזה מעניקה את השירות המקצועי והמהיר ביותר לאזרחים ישראלים ואמריקאים לחידוש דרכון אמריקאי דחוף!

מספיקים לטיסה בלי בעיות – מדוע עדיף לא לחדש את הדרכון האמריקאי לבד

כמובן שאם יש לכם זמן ומרווח ביטחון לפני הנסיעה שלכם ותכננתם כראוי את כל הפרטים, ודאי שניתן להגיש בקשה לבד ללא לחץ, אך כאשר אתם זקוקים לטיפול מידי ועזרה עם חידוש דרכון אמריקאי בצורה דחופה, כדאי שתבחרו את החברה האמינה והמנוסה ביותר בתחום!

חידוש דרכון אמריקאי דחוף בעזרת מאסטר ויזה!

הנה כמה תרחישים בהם עליכם לחדש באופן דחוף את הדרכון האמריקאי שלכם ואתם צריכים טיפול מידי ועזרה בהגשת הבקשה והנפקת הדרכון בזמן הקצר ביותר:

  • עוברים דירה לחו"ל, עושים רילוקיישין – בין אם אתם עוברים לגור בארצות הברית או בכל מדינה אחרת, בין אם למטרת עבודה או לימודים, לא תמיד יש לכם את הפריבילגיה לחכות את משך הזמן הדרוש אותו יש להמתין להנפקה או חידוש של דרכון אמריקאי.
  • אין לכם זמן או ראש להתעסק בטפסים ובירוקרטיה – כל ההתעסקות בחידוש הדרכון מהווה עבורכם כאב ראש ובזבוז זמן, גורמת לכם לחץ מיותר ודורשת מכם זמן שלא תמיד יש לכם.

מאסטר ויזה היא החברה המועדפת עבור כל מי שזקוק לחידוש דרכון אמריקאי בדחיפות!
הצטרפו לאלפים שכבר הגישו את הבקשה לחידוש דרכון אמריקאי דרכנו ותיהנו מאחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בתחום! חידוש דרכון אינו דבר מסובך אך עדיין יש לבצע אותו ללא טעויות, כולל מילוי הטופס מתאים ובו כל הפרטים של מגיש הבקשה, כולל פרטי העיסוק ועוד.

דרכון דחוף הינו דרכון המונפק לתקופת זמן מוגבלת היות והנפקתו דחופה. לריאיון בשגרירות יש להגיע עם מסמכים תומכים המוכיחים כי בקשתכם לדרכון אכן דחופה ואין באפשרותכם להמתין לביצוע ההליך באופן רגיל. אם הגעתם לשגרירות ללא הצגת המסמכים המעידים כי בקשתכם דחופה לא תוכלו לקבל את המענה ההולם עבורכם. 

במקרים מסוימים יידרש ריאיון עם הקונסול שבסיומו יש לחתום בפניו על כך שכל הפרטים שנרשמו אמיתיים. תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה ולשחרר אתכם מהבירוקרטיה אחת ולתמיד. ניתן לחדש דרכון אמריקאי תוך 48 שעות!
מאסטר ויזה עומדת לרשותכם עם בכל שאלה בנושא חידוש דרכון אמריקאי דחוף!

אנו נחסוך לך זמן ונדאג לדרכון האמריקאי במהירות

נגישות

רוצה לחדש דרכון אמריקאי?

השאר פרטים כעת >>

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!