הוצאת אזרחות אמריקאית לילדים עם מאסטר ויזה

אם גם אתם מעוניינים להיות 'קרובי משפחה' של הדוד סם וליהנות מכל ההזדמנויות המוצעות לכם בתפוח הגדול ובמקומות אטרקטיביים נוספים בארצות הברית, הגיע הזמן לברר האם גם אתם זכאים לאזרחות אמריקאית ומה היתרונות של אזרחות זו. הבה נתחיל!

אזרחות אמריקאית– מי צריך את זה?

אזרחות אמריקאית היא הזדמנות פז להשקעות נבונות בארצות הברית, תחומי תעסוקה המבטיחים פרנסה נאה, בניית קריירה מהירה, מוסדות חינוך בעלי שם עולמי, אפשרות הצבעה והשפעה על החלטות הקונגרס והיטמעות בלתי נפרדת בעם האמריקאי בעל ההיסטוריה הארוכה והמרשימה שבוחר מדי תקופה את אחד הנשיאים בעלי כוח ההשפעה הגדול ביותר בעולם, נשיא ארה"ב. אם אתם מעוניינים בכל אלו, כל שאתם צריכים לעשות הוא לברר האם גם אתם זכאים לאזרחות אמריקאית וכיצד ניתן לזכות באזרחות זאת. איך עושים זאת?

מה מאסטר ויזה עושה עבורך?

נוודא את זכאותך להוצאת אזרחות אמריקאית לילדייך

נסייע באיסוף המסמכים הדרושים להוצאת האזרחות

נתאם עבורך ריאיון בשגרירות או ברשויות ההגירה

נסייע בהדרכת תרגום מוסמך ע"פ דרישות החוק

נסייע בהנפקת מספר ביטוח לאומי SSN

סייע בהנפקת דרכון אמריקאי ראשון

מבצע הרשמה למשפחות עד 30/06 2,400 ש"ח בלבד! כל ילד נוסף 700 ש"ח

ימים
דקות
שניות
-3500
2400
  • כל ילד נוסף 700 ש"ח בלבד
מבצע

אזרחות אמריקאית – הזכויות שלכם!

בשנת 1791, יצאה לאוויר העולם מגילת הזכויות של המדינה, אשר הפכה את זכויות האזרח לחקוקה באבן המציאות האמריקנית המקומית. אם וכאשר תהפכו להיות אזרחים מן המניין במעצמה האמריקאית, תוכלו ליהנות משפע זכויות אלו. בין הזכויות הבולטות נמצאות הזכויות הבאות: חופש הדיבור, חופש הדת, החופש לשאת נשק, זכות ההתאספות וההתאגדות, חופש העתיקה וההתנגדות, הזכות להצביע בבחירות לנשיאות לפי קו המצפון האישי, החופש לזכות למשפט צדק ללא הטיה מגדרית, גזעית, דתית או אחרת, איסור הרשויות על חיפוש והחרמה ועוד.

מי זכאי לאזרחות אמריקאית?

אזרח אמריקאי הוא אותו אדם שנולד בגבולות ארצות הברית או נולד להורים אמריקאים. מי שאינו צאצא של אזרח אמריקאי יוכל להשיג אזרחות אמריקאית באמצעות תהליך התאזרחות. מועמדים מתאימים (ההורים) לתהליך זה חייבים להיות בני 18 ומעלה, תושבים קבועים וחוקיים של ארצות הברית ובעלי סטאטוס תושב קבע חוקי במשך 5 שנים. באם התחתנתם ואתם חיים עם אזרח אמריקאי לפני הגשת המועמדות, תצטרכו להיות בעלי סטאטוס קבע חוקי במשך 3 שנים. בנוסף, תצטרכו להוכיח שאין לכם עבר פלילי, להצליח במבחן אודות ההיסטוריה והממשל של ארה"ב ולהיות בעלי ידע בשפה האנגלית. ארצות הברית מכירה בקיומה של אזרחות כפולה ולכן תוכלו להישאר גם עם האזרחות הישראלית שלכם.

ככלל, אם הילד נולד בתוך הנישואין, להורה אחד אמריקאי, אותו הורה חייב להוכיח תקופת שהייה מצטברת בארה"ב של 5 שנים (ששנתיים מתוכם היו מעל גיל 14) טרם לידתו של הילד. במקרה בו שני ההורים של הילדים מחזיקים באזרחות אמריקאית ניתן להוכיח שהייה בארה"ב גם אפילו לתקופה קצרה יותר. אך אם הילד נולד לפני 14.11.1986 יש להוכיח תקופה מצטברת של 10 שנים בארה"ב.

אם הילד נולד מחוץ לנישואין, החוק משתנה. צרו עמנו קשר ונשמח לעזור!

אז מי המועמדים האידיאלים לאזרחות אמריקאית?

  • ילדים בכל גיל, צאצאים להורים אמריקאים או סבים וסבתות אמריקאים.
  • אנשים שיש להם גרין קארד יותר מחמש שנים והם בני 18 ומעלה.
  • אנשים שנשואים לאזרח או אזרחית אמריקאים ומתגוררים איתם לפחות שלוש שנים.
  • אנשים ששירתו בצבא ארה"ב לפחות שנה או משרתים בצבא ארה"ב שירות פעיל.

גרין קארד – תושבות קבע בארצות הברית

באם אין לכם אפשרות להתחיל תהליך ההתאזרחות, מאסטר ויזה תשמח לעזור לכם במסלול הוצאת גרין קארד (קבלת מעמד תושב קבע בארה"ב). המומחים שלנו יעזרו לכם לבדוק מהם הסיכויים שלכם לקבלת גרין קארד, יעזרו לכם בכל הקשור אל הגשת כל המסמכים לקונסוליה האמריקאית ובמקרה של זכייה ידאגו לכך שתקבלו  זיכוי כספי וטיפול אישי בכל הקשור אל הגרין קארד, כולל עבודה בארה"ב. לאחר קבלת מעמד תושבות קבע נעזור לכם בכל הקשור אל חידוש או הארכה של מעמד זה.

אנחנו מזמינים אותך לפגישת הסבר ללא עלות וללא התחייבות במשרדנו ברמת גן!

ומה לגבי מאסטר ויזה והאזרחות האמריקאית שלכם?

גם כאן אנחנו לרשותכם מ – א' עד ת'. מאסטר ויזה, היא חברה מקצועית וותיקה המתנהלת אל מול הרשויות האמריקאיות בהצלחה רבה ומעסיקה מומחים בתחום האזרחות האמריקאית. נציגי החברה יסייעו לכם בתהליך בקשת אזרחות אמריקאית, מילוי הטפסים הנדרשים ואיתור מסמכים שהתבקשתם לספק במסגרת הבקשה והכול במחיר שפוי ובשירות אישי.

הממשל האמריקאי יכול להרתיע מעט בידיעה כי ממתינה לכם בירוקרטיה מרובה, מילוי טפסים ארוכים ולעיתים מסורבלים. אנחנו כאן לצורך פישוט התהליך עבורכם, אנחנו נדריך אתכם לקראת כל המפגשים מול השגרירות ואת כלל המסמכים אשר תתבקשו להציג. 

אם גם אתם מעוניינים ב:

  • ליווי אישי – משלב חיפוש המסמכים ועד קבלת האזרחות האמריקאית.
  • חיסכון – בבירוקרטיה המסורבלת של תהליך הגשת בקשה לאזרחות אמריקאית.
  • מומחיות – נספק לכם ייעוץ וליווי מקצועיים מאת מומחים בתחום אזרחות אמריקנית.
  • מסלולים שונים – נתאים לכם את המסלול האידיאלי: מסלול אזרחות חוק סבא, מסלול אזרחות להורים או מסלול הוצאת אזרחות אמריקאית לילדים.
  • שירותים נוספים במסלול האמריקאי – נעמוד לרשותכם גם בכל הקשור להנפקת דרכון אמריקאי, חידוש דרכון אמריקאי, הוצאת מספר SSN ושירות שיחזור תעודת לידה מקורית לאזרחים אמריקאים.

 

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

רוצה אזרחות אמריקאית לילדך?

רוצה אזרחות אמריקאית לילדים שלך?

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!