שירות לאזרחים אמריקאים

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

הנפקת דרכון אמריקאי

שחזור תעודת לידה אמריקאית מקורית

אזרחים אמריקאים, גרים בישראל וזקוקים לשחזור תעודת הלידה האמריקאית שלכם? חשוב לדעת: תעודת לידה מקורית אמריקאית היא מסמך חובה בו עליכם להחזיק על מנת להוציא SSN – Social Security Number וכן לשמור על האזרחות אמריקאית שלכם!

מאסטר ויזה אמונה על תהליך שחזור תעודת לידה מקורית לאזרחי ארצות הברית מזה שנים רבות! ישנם פרטים רבים אותם אינכם מכירים ולא תמיד קל להבין מה רוצים ממכם בשגרירות, בקונסוליה, בביטוח לאומי האמריקאי או בכל גוף בירוקרטי אחר שידרוש מכם את הצגת תעודת הלידה מקורית שלכם.

בתעודת הלידה האמריקאית חייבים להיות פרטים מרכזיים, שמכם המלא כמובן (כאשר לפעמים השם משתנה או נוסף מאוחר יותר), תאריך לידתכם, שמות הוריכם שם בית החולים, המחוז ופרטים נוספים.

קיימות 3 סוגי תעודת אזרחות אמריקאית

תעודת לידה אמריקאית למי שנולד בארצות הברית

תעודה זו מונפקת לאדם אשר נולד על אדמת ארה"ב ובאופן אוטומטי (ללא קשר להוריו) הוא אזרח אמריקאי ללא מחלוקת!

תעודת דיווח ילודה למי שנולד בישראל להורה אמריקאי

תעודה זו מונפקת לאדם אשר נולד בישראל (או בכל מדינה אחרת שהיא לא ארה"ב) ומתוקף לפחות הורה אחד אמריקאי הוא קיבל את האזרחות האמריקאית שלו כאן בישראל, זו למעשה תעודת דיווח ילודה.

תעודת התאזרחות אמריקאית למי שהתאזרח

תעודה זו מונפקת בעיקר לילדים המקבלים אזרחות מתוקף חוק הסבא או מתוקף נישואין לאזרח אמריקאי אחר לאחר שעברו תהליך של גרין קארד ומחייה בארה"ב!

המומחים של מאסטר ויזה יודעים לשחזר ולהנפיק את כל אחת מהתעודות הנ"ל, בתוך פחות מחודש ימים. אנו ממליצים לשמור ולא לאבד תעודת אלו שכן לא פשוט לשחזר אותן. 

הערות חשובות

  • הורים שנולדו בארה"ב נדרשים לצרף את תעודת הלידה המקורית שקיבלו במקום לידתם. במקרה שתעודת לידה זו חסרה להם, יש צורך לשחזר את המסמך.
    אמריקאים אשר נולדו בישראל והוריהם רשמו אותם כאמריקאים בישראל לפני גיל 18 יקבלו תעודה הנקראת Certificate of Birth Abroad :תעודה הנדרשת לקבלת אזרחות אמריקאית לילדים.
    הורים שנולדו בישראל נדרשים לצרף את תעודת הלידה שקיבלו במשרד הפנים הישראלי.
  • חשוב לדעת: יש לבקש תעודת לידה דו לשונית כיוון שברירת מחדל שלהם היא הנפקת תעודת לידה בעברית בלבד, אך יש אפשרות להנפיק את התעודה גם עם תרגום לאנגלית וחשוב לעמוד על כך!
  • אזרחים אמריקאים אשר מעוניינים לבצע פעילויות הקשורות להיות אזרחים אמריקאים כגון הנפקה או חידוש של דרכון אמריקאי, הוצאת מספר SSN או על מנת לדווח על ילודה בישראל. לצורך ביצוע פעולות אלו יש להציג תעודת לידה אמריקאית מקורית. 

עד היום סייעה מאסטר ויזה לאזרחים אמריקאים רבים – וגם אתם יכולים להיעזר בה כדי להבטיח כניסה קלה וחלקה לארה"ב. צרו קשר עוד היום בטלפון 1700-72-74-76 או על ידי מילוי הפרטים בטופס יצירת קשר.

אנו נעזור לך בכל הקשור לתעודת הלידה האמריקאית

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!