שירות לאזרחים אמריקאים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

הנפקת דרכון אמריקאי

דרכון אמריקאי הוא אחד הדרכונים המבוקשים בעולם אם לא המבוקש שבהם. מי לא מעוניין להיות אזרח אמריקאי וליהנות מהזכויות שבכך. זו אחת המדינות הגדולות והמצליחות בעולם, כלכלה שופעת, ארץ ההזדמנויות הבלתי מוגבלות, גם בשעת משברים – היא צולחת את כולן בקנאה רבה. מאסטר ויזה מתמחה בהנפקת דרכון אמריקאי!

הנפקת דרכון אמריקאי

כל מי שפונה להגשת הבקשה להנפקת דרכון אמריקאי נמצא בסטטוס התואם למצבו: קטין, מבוגר, תושב ישראל, תושב ארה"ב וכדומה, קיימים טפסים שונים בהתאם לכך לכל אחד ואחת.

תהליך הנפקת דרכון אמריקאי וחידוש דרכון יכולים להיעשות באופן עצמאי אך עבור מי שמתקשה בהשגת המסכמים הדרושים, בתיאום ראיון עם הקונסול וכדומה, וכן עבור כל מי שרוצה להבטיח את הגשת הבקשה לקבלת דרכון בצורה היעילה והמהירה ביותר עד לקבלת הדרכון ביד מומלץ לפנות לגורם מסייע כמו מאסטר ויזה שכן כל התהליך יקוצר ויהיה יעיל.

מהם תנאי הזכאות לקבלת דרכון אמריקאי?

על מנת להוציא דרכון אמריקאי בפעם הראשונה או לחדשו, חובה כמובן להיות אזרחים אמריקאים ולהיפגש עם הקונסול בשגרירות ארה"ב בתל אביב או בירושלים מצוידים בכל המסמכים הדרושים, להלן רשימה חלקית של המסמכים:

טופס רשמי אמריקאי DS-11 לא חתום

יש רשימת טפסים ארוכה ושונה בסוגיה, אולם טופס מספר DS-11 הוא הנפוץ והשכיח ביותר לחידוש דרכון אמריקאי.

אגרה בהתאם לבקשה ולגיל שלכם

תשלום וגובה האגרה משתנה בהתאם לגיל שלך, לסטאטוס הבקשה והאם זה חידוש דרכון או הנפקת דרכון ראשון, באופן כללי האגרה נעה בין 130$ לבין 165$ תלוי בבקשה.

תעודה מזהה נוספת, לא אמריקאית

כחלק ממאמצים לסיכול גנבות זהות ולמנוע פגיעה באזרחים, שגרירות ארה"ב בישראל תמיד מבקשת להתייצב עם תעודת זהות נוספת (דרכון ישראלי או רישיון).

תמונות בסגנון אמריקאי

גודל 5 ס"מ על 5 ס"מ, רקע לבן ללא משפקים וללא חיוך.

מסמכים נוספים נדרשים

בכל תהליך חידוש או הנפקה של דרכון יש צורך להמציא מסמכים רבים התומכים בבקשתך. יש לעקוב אחר ההוראות של נציג מאסטר ויזה ולהביא את המסמכים הרלווטנים לפגישה בשגרירות.

מהם מסמכי חובה בהנפקת דרכון ראשון?

ילדים אשר נולדו להורה או הורים אמריקאים מחוץ לגבולות ארה"ב, זכאים להגיש בקשה לאזרחות אמריקאית.  אם הילד בן 18 ומטה הוריו האמריקאים רשאים להגיש בקשה לתעודת לידה מחו"ל. ההמלצה של שגרירות ארה"ב היא להגיש בקשה גם לדרכון וגם למספר ביטוח לאומי אמריקאי במקביל. להלן רשימת המסמכים הבסיסית שבלעדיה לא ניתן לחדש דרכון אמריקאי:

  • תעודת לידה אמריקאית של ארה"ב
  • תעודת אזרחות אמריקאית 
  • תעודת התאזרחות אמריקאית 
  • תעודת לידה קונסולרית אמריקאית מישראל

כידוע, שגרירות ארה"ב לא עושה הנחות, גם לא לאזרחים אמריקאים. אם בהגעתכם לריאיון לצורך הנפקת דרכון אמריקאי ובקשתכם לא מולאה כנדרש או הגעתם ללא המסמכים התומכים הרלוונטיים לבקשתכם, בקשתכם לא תאושר ולא יונפק עבורכם הדרכון עד הצגת המסמכים המבוקשים בשגרירות ארה"ב, הליך זה עשוי להתארך ולהפוך למסורבל ואף לא נעים.
אנו במאסטר ויזה מומחים בהנפקת דרכונים אמריקאים ומעודכנים בכלל ההנחיות והמסמכים הייעודיים לשגרירות, אנו נלווה אתכם בהליך ונדאג כי תהיו ערוכים ומוכנים לריאיון בשגרירות!

רוצה ייעוץ והדרכה בנוגע להנפקת הדרכון?

רוצה לחדש דרכון אמריקאי?

השאר פרטים כעת >>

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!