שירות לאזרחים אמריקאים

מאמרים מומלצים

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

דרכון אמריקאי

הנפקת דרכון אמריקאי

למרות מחסור בתורים לשגרירות ארה"ב, אנו מתחייבים לתאם עבורך פגישה בשגרירות עד 14 ימי עסקים (לא הוקדמת? לא שילמת!)

דרכון אמריקאי הוא אחד הדרכונים המבוקשים בעולם אם לא המבוקש שבהם. מי לא מעוניין להיות אזרח אמריקאי וליהנות מהזכויות שבכך. זו אחת המדינות הגדולות והמצליחות בעולם, כלכלה שופעת, ארץ ההזדמנויות הבלתי מוגבלות, גם בשעת משברים – היא צולחת את כולן בקנאה רבה. מאסטר ויזה מתמחה בהנפקת דרכון אמריקאי!

הנפקת או חידוש דרכון אמריקאי

כל מי שפונה להגשת הבקשה להנפקת דרכון אמריקאי נמצא בסטטוס התואם למצבו: קטין, מבוגר, תושב ישראל, תושב ארה"ב וכדומה, קיימים טפסים שונים בהתאם לכך לכל אחד ואחת.

תהליך הנפקת דרכון אמריקאי וחידוש דרכון יכולים להיעשות באופן עצמאי אך עבור מי שמתקשה בהשגת המסכמים הדרושים, בתיאום ראיון עם הקונסול וכדומה, וכן עבור כל מי שרוצה להבטיח את הגשת הבקשה לקבלת דרכון בצורה היעילה והמהירה ביותר עד לקבלת הדרכון ביד מומלץ לפנות לגורם מסייע כמו מאסטר ויזה שכן כל התהליך יקוצר ויהיה יעיל.

קריטריונים להוצאת דרכון אמריקאי

על פי החוק האמריקאי, אדם יכול להוציא דרכון אמריקאי אם הוא אזרח ארצות הברית. אזרחות אמריקאית יכולה להינתן באחד משני אופנים:

 • לידה: אדם שנולד בארצות הברית הוא אוטומטית אזרח אמריקאי, ללא קשר ללאום הוריו.
 • קבלת אזרחות דרך קשרי משפחה: במקרים מסוימים ניתן לקבל אזרחות אמריקאית דרך ההורה או דרך סבא / סבתא.
 • תהליך הגירה: אדם יכול להפוך לאזרח אמריקאי באמצעות תהליך הגירה, כגון קבלת גרין קארד.


כדי להוציא דרכון אמריקאי, על האדם לעמוד בדרישות הבאות:

 1. המועמד חייב להיות אזרח אמריקאי.
 2. המועמד צריך לספק הוכחה לזהותו, כגון תעודת לידה או תעודת אזרחות.
 3. המועמד חייב לספק תמונה פספורט עדכנית.
 4. המועמד נדרש לשלם אגרת דרכון.


ההליך להוצאת דרכון אמריקאי מתחיל בהגשת בקשה למשרד החוץ האמריקאי. הבקשה יכולה להיעשות באופן מקוון או בדואר. לאחר הגשת הבקשה, המבקש יזומן לראיון בשגרירות או בקונסוליה האמריקאית הקרובה למקום מגוריו. בראיון, האדם יידרש להציג את המסמכים הדרושים ולענות על שאלות על זהותו ואזרחותו.

אם המבקש עומד בדרישות, הוא יקבל דרכון אמריקאי חדש. הדרכון תקף לתקופה של 10 שנים לבגירים או 5 שנים לקטינים.

איך להוציא דרכון אמריקאי?

על מנת להוציא דרכון אמריקאי בפעם הראשונה או לחדשו, חובה כמובן להיות אזרחים אמריקאים ולהיפגש עם הקונסול בשגרירות ארה"ב בתל אביב או בירושלים מצוידים בכל המסמכים הדרושים, להלן רשימה חלקית של המסמכים:

טופס רשמי אמריקאי DS-11 לא חתום

יש רשימת טפסים ארוכה ושונה בסוגיה, אולם טופס מספר DS-11 הוא הנפוץ והשכיח ביותר לחידוש דרכון אמריקאי.

אגרה בהתאם לבקשה ולגיל שלכם

תשלום וגובה האגרה משתנה בהתאם לגיל שלך, לסטאטוס הבקשה והאם זה חידוש דרכון או הנפקת דרכון ראשון, באופן כללי האגרה נעה בין 130$ לבין 165$ תלוי בבקשה.

תעודה מזהה נוספת, לא אמריקאית

כחלק ממאמצים לסיכול גנבות זהות ולמנוע פגיעה באזרחים, שגרירות ארה"ב בישראל תמיד מבקשת להתייצב עם תעודת זהות נוספת (דרכון ישראלי או רישיון).

תמונות בסגנון אמריקאי

גודל 5 ס"מ על 5 ס"מ, רקע לבן ללא משפקים וללא חיוך.

מסמכים נוספים נדרשים

בכל תהליך חידוש או הנפקה של דרכון יש צורך להמציא מסמכים רבים התומכים בבקשתך. יש לעקוב אחר ההוראות של נציג מאסטר ויזה ולהביא את המסמכים הרלווטנים לפגישה בשגרירות.

מהם מסמכי חובה בהנפקת דרכון אמריקאי ראשון?

ילדים אשר נולדו להורה או הורים אמריקאים מחוץ לגבולות ארה"ב, זכאים להגיש בקשה לאזרחות אמריקאית.  אם הילד בן 18 ומטה הוריו האמריקאים רשאים להגיש בקשה לתעודת לידה מחו"ל. ההמלצה של שגרירות ארה"ב היא להגיש בקשה גם לדרכון וגם למספר ביטוח לאומי אמריקאי במקביל. להלן רשימת המסמכים הבסיסית , על המועמד להציג לפחות מסמך אחד:

 • תעודת לידה אמריקאית של ארה"ב
 • תעודת אזרחות אמריקאית 
 • תעודת התאזרחות אמריקאית 
 • תעודת לידה קונסולרית אמריקאית מישראל

כידוע, שגרירות ארה"ב לא עושה הנחות, גם לא לאזרחים אמריקאים. אם בהגעתכם לריאיון לצורך הנפקת דרכון אמריקאי ובקשתכם לא מולאה כנדרש או הגעתם ללא המסמכים התומכים הרלוונטיים לבקשתכם, בקשתכם לא תאושר ולא יונפק עבורכם הדרכון עד הצגת המסמכים המבוקשים בשגרירות ארה"ב, הליך זה עשוי להתארך ולהפוך למסורבל ואף לא נעים.
אנו במאסטר ויזה מומחים בהנפקת דרכונים אמריקאים ומעודכנים בכלל ההנחיות והמסמכים הייעודיים לשגרירות, אנו נלווה אתכם בהליך ונדאג כי תהיו ערוכים ומוכנים לריאיון בשגרירות!

חשוב לדעת:

נכון להיום, עדין אין תורים זמינים סדירים להנפקת דרכון אמריקאי, שגרירות ארה"ב לא הצליחה לצמצם פערים בעקבות מלחמת חרבות ברזל. מעת לעת שגרירות ארה"ב מפרסמת תורים חדשים, בעקבות הביקוש הגדול לתורים ישנו קושי אדיר בתפיסת התור.

מאסטר ויזה מעסיקה צוות שלם אשר מחפש עבורך תור 24/7 בכל שעות היממה וסורק את מערכות השגרירות באופן שיטתי ועקבי, ברגע שאנחנו רואים תור פנוי – נכניס אותך באופן מיידי. לכן אנחנו יכולים להתחייב לראיון בשגרירות בטווחי זמנים שונים במידה ולא נצליח לקדם עבורך את הריאיון, נזכה אותך ב100% מדמי השירות אשר שילמת לנו!

לפירוט על המסלולים ועלויות לחץ על כפתור "ההרשמה"

רוצה הנפקת דרכון אמריקאי?

רוצה לחדש דרכון אמריקאי?

השאר פרטים כעת >>

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!