אזרחות אמריקאית לילדים באמצעות חוק הסבא

מדי שנה זוכים מאות ילדים ישראלים לאזרחות אמריקאית מלאה בזכות "חוק הסבא". מהו אותו חוק מפורסם? האם גם אתם עומדים בקריטריונים שלו? מה עליכם לעשות בנידון? ואיך חברת "מאסטר ויזה" קשורה לכל העניין? כל התשובות אודות אזרחות אמריקאית לילדים באמצעות חוק הסבא – מיד.

"חוק הסבא" – מידע כללי

"חוק הסבא" האמריקאי הינו חוק הקובע כי במידה וסבו או סבתו של צעיר עד גיל 18 התגורר בארצות הברית למשך 5 שנים לפחות, הנכד זכאי (בכפוף לנסיבות, תנאים ואישורים) לקבל אזרחות אמריקאית. נשמע פשוט, לא? אז זהו, שבירוקרטיה אמריקאית, במיוחד כזאת הקשורה למתן אשרות ואזרחויות, אף פעם לא פשוטה. אזרחות אמריקאית לילדים באמצעות חוק הסבא דורשת מילוי פרטים מדויק, המצאת מסמכים רבים, תשלום לא זול (כ-1,170 דולר) וראיון אישי.

מה מאסטר ויזה עושה עבורך?

נוודא את זכאותך להוצאת אזרחות אמריקאית לילדייך

נסייע באיסוף המסמכים הדרושים להוצאת האזרחות

נתאם עבורך ריאיון בשגרירות או ברשויות ההגירה

נסייע בהדרכת תרגום מוסמך ע"פ דרישות החוק

נסייע בהנפקת מספר ביטוח לאומי SSN

סייע בהנפקת דרכון אמריקאי ראשון

מבצע הרשמה למשפחות! 1,400 ש"ח בלבד! כל ילד נוסף 700 ש"ח

מספר מקומות מוגבל, הזמן שנותר לסיום המבצע >

שעות
דקות
שניות
-3500
1400
  • כל ילד נוסף 700 ש"ח בלבד
מבצע

מה צריך כדי לעמוד ב"חוק הסבא"?

כדי להיות מועמדים לקבל אזרחות אמריקאית לילדים באמצעות "חוק הסבא" צריך, לפני הכול, הוכחות ומסמכים. כל דבר יכול לתרום: מגיליון ציונים באוניברסיטה אמר יקאית, דרך תלושי שכר של חברה מקומית, מסמכי ביטוח לאומי שונים, מסמכים אמריקאים כמו תעודת לידה, אזרחות, גרין כארד, דרכון ועוד. מתקשים לאתר מסמכים מסוימים? נכון להיום יש חברות בעלות מומחיות באיתור מסמכים וכן חברות שמספקות שירותים משולבים בתחום הוצאת אזרחות אמריקאית לילדים והורים ואיתור מסמכים שונים, כמו למשל חברת 'מאסטר ויזה'. לאחר שיש ברשותכם את כל אותם מסמכים והוכחות, יש להמציא 2 תמונות פספורט עדכניות בגודל 5 ס"מ על 5 ס"מ. הקפידו על עמידה בכללי התמונה הנדרשים על ידי הרשויות האמריקאיות. תוסיפו לכך צ'ק על סך 1,170 דולר ומילוי מדוקדק של שני טפסים אינטרנטיים (נקראים G1145 ו-N600K) ואתם מסודרים.

ניתן להגיש בקשה לפטור מהאגרה בסך 1,170$ שאל את הנציג!

"חוק הסבא" – התהליך

תהליך קבלת אזרחות אמריקאית לילדים וזאת בהתבסס על חוק הסבא נמשך מספר חודשים וכולל כמה שלבים. ראשית, אישור (קבלה) שהצ'ק ששלחתם התקבל. שנית, קבלת אישור מהמשרד המטפל לגבי צורך במסמכים נוספים. שלישית, קביעת מועד לראיון אישי, לרוב כמה חודשים קדימה (ניתן לבקש לשנות את המועד בהתאם לצורך). רביעית, ראיון אישי קצר בסיומו תדעו אם ילדכם הינו אזרח אמריקאי כדת וכדין.

אנחנו עושים בשבילך הכול ונוודא כי הילד שלך יקבל אזרחות אמריקאית, דרכון אמריקאי ומספר SSN!

בלי עיכובים ובלי טעויות

חברת מאסטר ויזה הינה חברה ותיקה ומנוסה בתחום הרשויות האמריקאיות – הגרלות גרין קארד, קבלת אישורים וכמובן – "חוק הסבא". כפי שנוכחתם לדעת, תהליך קבלת אזרחות אמריקאית לילדים באמצעות חוק הסבא אינו פשוט כלל וכלל. ישנן סיבות רבות לפסילת המועמדות שלכם או לדרישה לתיקונים ותוספות. "מאסטר ויזה" תחסוך לכם את הכאב ראש ותעשה עבורכם הכול במקצועיות ובמהירות. כאשר כמעט שליש מהטפסים / תמונות / מסמכים המוגשים באופן עצמאי נדרשים לתיקון, אין ספק ששימוש בשירותיה של חברה מקצועית שמעסיקה מומחים בתחום חוק הסבא יהיה צעד חכם בדרך לאזרחות המיוחלת.

היות ובקשתכם להוצאת אזרחות אמריקאית לנכד על בסיס חוק הסבא נשלחת לארה"ב לבחינה, יש לשלוח את המסמכים בצורה מדויקת. החסרת מסמכים, שליחת מסמכים לא נכונים או מילוי הטפסים באופן לקוי עשוי לעכב את התהליך עבורכם ואף להוביל לפסילתו. עם מאסטר ויזה תקבלו את השירות המקצועי ביותר! נוכל לאשר כי הינכם שולחים את המסמכים הדרושים, מילוי הטפסים יעשה בצורה קפדנית ותקבלו ליווי לאורך כל הדרך!

אנחנו מזמינים אותך לפגישת הסבר ללא עלות וללא התחייבות במשרדנו בתל אביב!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

רוצה אזרחות אמריקאית לילדך?

רוצה אזרחות אמריקאית לילדים שלך?

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!