אזרחות אמריקאית לילדים באמצעות חוק הסבא

מדי שנה זוכים מאות ילדים ישראלים לאזרחות אמריקאית מלאה בזכות "חוק הסבא". מהו אותו חוק מפורסם? האם גם אתם עומדים בקריטריונים שלו? מה עליכם לעשות בנידון? ואיך חברת "מאסטר ויזה" קשורה לכל העניין? כל התשובות אודות אזרחות אמריקאית לילדים באמצעות חוק הסבא – מיד.

"חוק הסבא" – מידע כללי

"חוק הסבא" האמריקאי הינו חוק הקובע כי במידה וסבו או סבתו של צעיר עד גיל 18 התגורר בארצות הברית למשך 5 שנים לפחות, הנכד זכאי (בכפוף לנסיבות, תנאים ואישורים) לקבל אזרחות אמריקאית. נשמע פשוט, לא? אז זהו, שבירוקרטיה אמריקאית, במיוחד כזאת הקשורה למתן אשרות ואזרחויות, אף פעם לא פשוטה. אזרחות אמריקאית לילדים באמצעות חוק הסבא דורשת מילוי פרטים מדויק, המצאת מסמכים רבים, תשלום לא זול (כ-1,335 דולר) וראיון אישי.

מה מאסטר ויזה עושה עבורך?

נוודא את זכאותך להוצאת אזרחות אמריקאית לילדייך

נסייע באיסוף המסמכים הדרושים להוצאת האזרחות

נתאם עבורך ריאיון בשגרירות או ברשויות ההגירה

נסייע בהדרכת תרגום מוסמך ע"פ דרישות החוק

נסייע בהנפקת מספר ביטוח לאומי SSN

נסייע בהנפקת דרכון אמריקאי ראשון

מבצע הרשמה למשפחות עד 31/07 2,400 ש"ח בלבד! כל ילד נוסף 700 ש"ח

ימים
דקות
שניות
-3500
2400
  • כל ילד נוסף 700 ש"ח בלבד
מבצע

מה צריך כדי לעמוד ב"חוק הסבא"?

כדי להיות מועמדים לקבל אזרחות אמריקאית לילדים באמצעות "חוק הסבא" צריך, לפני הכול, הוכחות ומסמכים. כל דבר יכול לתרום: מגיליון ציונים באוניברסיטה אמר יקאית, דרך תלושי שכר של חברה מקומית, מסמכי ביטוח לאומי שונים, מסמכים אמריקאים כמו תעודת לידה, אזרחות, גרין כארד, דרכון ועוד. מתקשים לאתר מסמכים מסוימים? נכון להיום יש חברות בעלות מומחיות באיתור מסמכים וכן חברות שמספקות שירותים משולבים בתחום הוצאת אזרחות אמריקאית לילדים והורים ואיתור מסמכים שונים, כמו למשל חברת 'מאסטר ויזה'. לאחר שיש ברשותכם את כל אותם מסמכים והוכחות, יש להמציא 2 תמונות פספורט עדכניות בגודל 5 ס"מ על 5 ס"מ. הקפידו על עמידה בכללי התמונה הנדרשים על ידי הרשויות האמריקאיות. תוסיפו לכך צ'ק על סך 1,335 דולר ומילוי מדוקדק של שני טפסים אינטרנטיים (נקראים G1145 ו-N600K) ואתם מסודרים.

ניתן להגיש בקשה לפטור מהאגרה בסך 1,335$ שאל את הנציג!

תהליך אזרחות אמריקאית סבא

תהליך קבלת אזרחות אמריקאית לילדים וזאת בהתבסס על חוק הסבא נמשך מספר חודשים וכולל כמה שלבים.

איסוף מסמכים – מסמכים המעידים על כך שהסב שהה בארצות הברית חמש שנים, כמו למשל מסמכי עבודה, מספר ביטוח לאומי אמריקאי, גיליונות ציונים, תעודות לידה, תעודות נישואין, גירושין ועוד. ( באם מדובר על מסמכים בעברית, תמיד יש לדאוג לתרגום המסמכים לשפה האנגלית). בנוסף, יש לספח תמונות בגודל 5 על 5 וצ'ק על סך 1170$ (הסכום מתעדכן).

מילוי טפסים אזרחות אמריקאית לילדים – יש למלא טפסים K600N וטופס 1145. מילוי הטפסים יעשה בשפה האנגלית. נכון להיום יש חברות שעיקר המומחיות שלהן הוא באיסוף מסמכים, מילוי טפסים וכל תהליך הסדרת אזרחות אמריקאית סבא ואזרחות אמריקאית בכלל.

שליחת המסמכים ובדיקתם – שליחת כל החומר לארצות הברית. לאחר כשבועיים יגיע אישור וקבלה בעבור הצ'ק ששילמתם. לאחר מספר חודשים תקבלו הודעה מהמשרד המטפל במסמכים אלו והאם נדרשים מסמכים נוספים.

קביעת ראיון – ההורה האמריקאי והילד צריכים להופיע בארצות הברית לצורך הראיון האישי (אין צורך להביא את סבא). לאחר הראיון הילד יקבל תעודה מיוחדת המעניקה לו אזרחות אמריקאית. טרם הנסיעה יש לדאוג להנפקת דרכון וויזה לילד ולכם. בהצלחה!

אנחנו עושים בשבילך הכול ונוודא כי הילד שלך יקבל אזרחות אמריקאית, דרכון אמריקאי ומספר SSN!

בלי עיכובים ובלי טעויות

חברת מאסטר ויזה הינה חברה ותיקה ומנוסה בתחום הרשויות האמריקאיות – הגרלות גרין קארד, קבלת אישורים וכמובן – "חוק הסבא". כפי שנוכחתם לדעת, תהליך קבלת אזרחות אמריקאית לילדים באמצעות חוק הסבא אינו פשוט כלל וכלל. ישנן סיבות רבות לפסילת המועמדות שלכם או לדרישה לתיקונים ותוספות. "מאסטר ויזה" תחסוך לכם את הכאב ראש ותעשה עבורכם הכול במקצועיות ובמהירות. כאשר כמעט שליש מהטפסים / תמונות / מסמכים המוגשים באופן עצמאי נדרשים לתיקון, אין ספק ששימוש בשירותיה של חברה מקצועית שמעסיקה מומחים בתחום חוק הסבא יהיה צעד חכם בדרך לאזרחות המיוחלת.

היות ובקשתכם להוצאת אזרחות אמריקאית לנכד על בסיס חוק הסבא נשלחת לארה"ב לבחינה, יש לשלוח את המסמכים בצורה מדויקת. החסרת מסמכים, שליחת מסמכים לא נכונים או מילוי הטפסים באופן לקוי עשוי לעכב את התהליך עבורכם ואף להוביל לפסילתו. עם מאסטר ויזה תקבלו את השירות המקצועי ביותר! נוכל לאשר כי הינכם שולחים את המסמכים הדרושים, מילוי הטפסים יעשה בצורה קפדנית ותקבלו ליווי לאורך כל הדרך!

אנחנו מזמינים אותך לפגישת הסבר ללא עלות וללא התחייבות במשרדנו בתל אביב!

אז מהו ההבדל בין חוק סבא לבין אזרחות מלידה?

הדבר הראשון הוא המיקום. לגבי אזרחות מלידה ניתן להגיש בקשה לקונסוליה בישראל, בעוד שימוש בחוק הסבא מחייב הגעה לארצות הברית. הדבר השני הוא הגיל. הגשת בקשה על סמך חוק הסבא אפשרית רק לצעירים עד גיל 18, בעוד אם מדובר על אזרחות אמריקאית מלידה, זמן הגשת הבקשה אינו תלוי או מוגבל בגיל.

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

רוצה אזרחות אמריקאית לילדך?

רוצה אזרחות אמריקאית לילדים שלך?

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!