סיכוי לזכות בגרין קארד

מה הסיכויים לזכות בהגרלת הגרין קארד?

הגרלת ה"גרין קארד" האמריקאית כבר הפכה למסורת רבת שנים. מדי שנה, לא-פחות מ-50,000 ברי מזל מעשרות מדינות ברחבי העולם, זוכים להזדמנות לשנות את חייהם. בין האלפים הללו, נמצאים בממוצע כ- 300 ישראלים בכל שנה, שעולים בגורל, אומרים יפה שלום לאימא ורצים לכבוש את העולם. אז אם גם אתם בעד לגוון את החיים ולמצות הזדמנויות, בואו לשמוע על הסיכויים שלכם להטות את המזל לכיוון שלכם.

סיכויי הזכייה – יותר מציאותי ממה שחשבתם!

על פי ניתוח נתונים מהשנים האחרונות, הסיכוי לזכות ב"גרין קארד" עבור ישראלים הינו 1 ל-130. ישנם שנים בהן אחד לכל מאה משתתפים ישראלים בהגרלה, זוכה לצהול בסיומה. אז אם סיפרו לכם ש"הסיכוי לזכות ב'גרין קארד' שווה-ערך לסיכוי לזכות בלוטו", אז לא דייקו, בלשון המעטה. בשנה שעברה, לדוגמה, זכו 284 ישראלים מאושרים.

כיצד תגדילו את סיכויי הזכייה שלכם?

אז נכון, הגרלת הגרין קארד מבוססת על מזל בלבד. כך שלשחד תיירים אמריקאים או לעשות לייק בפייסבוק לדף השגרירות של ארה"ב לא יעזור לכם. אך בהחלט ניתן לתרום לסיכויים שלכם להיות חלק ממשפחת הזוכים המאושרים. איך תעשו זאת? ובכן, בשתי מילים – "מאסטר ויזה".

תכירו את החברה המנוסה שנולדה לשם מטרה אחת: לגרום לכם לחיים קלים הרבה יותר לפני הגרלת ה"גרין קארד", ואם זכיתם – אז גם אחריה. מדובר בחברה העוסקת בתחום הגרלות ה"גרין קארד" בהצלחה כבר שנים רבות. באמצעות החברה תוכלו להיות בין הראשונים שממלאים את טופס ההרשמה, ולא תפספסו את מועד ההרשמה; תהיו סמוכים ובטוחים שהטופס מולא כהלכה; שאתם עומדים בכללי התמונה הנדרשים ושהכול מתנהל כמו שצריך. חשוב לדעת: אי מילוי מדוקדק של הכללים הנדרשים יגרום לפסילת המועמדות שלכם, כשלעיתים תגלו על כך רק בגמר ההגרלה. עוד נדגיש כי בכל שנה זוכים 125,000 איש מהמדינות המשתתפות, אך רק 55 אלף הראשונים שמילאו ושלחו את הטפסים כמו שצריך, יזכו לממש את זכייתם. או כמו שאחינו האמריקאים אומרים – YOU SNOOZE, YOU LOOSE.

אצלנו ב – "מאסטר ויזה" ידאגו לכך שאתם תהיו בין הראשונים המגישים את הטפסים, כך שאם תזכו, תוכלו לממש את הזכייה הלכה למעשה (וגם תזכו להנחת רישום מוקדם). דעו כי מועד פתיחת ההרשמה להגרלות וההגרלות עצמן משתנה משנה לשנה (מה גם שישנם אתרי אינטרנט המעניקים מידע שגוי), כך שהסיכוי לפספס לא מבוטל.

מה עוד אפשר לצפות מהחבר'ה של "מאסטר ויזה"? ובכן, החברה תלווה אתכם במקרה של זכייה עד להגעתכם לארה"ב, ואף אחרי (לבירור שינויי סטאטוס, לבדיקת המשך תכניות מגורים ועוד). אם תזכו, החברה תחזיר לכם את הכספים ששילמתם עבור שירותיה באופן חלקי יחסי. ועוד הטבות ושירותים רבים. בשורה התחתונה, "מאסטר ויזה" תספק לכם שקט נפשי והימנעות מתסבוכת בירוקרטית מיותרת.

עם השנים, כמות המשתתפים בהגרלת הגרין קארד בהסתכלות עולמית פוחתת, משמע שהסיכויים שלכם לזכות רק גדלים, כמובן שזוגות נשואים רשאים להשתתף בהגרלה בנפרד ואף להכפיל עבורם את סיכויי הזכייה בהגרלה!  

ישראלים שזכו בגרין קארד באמצעות מאסטר ויזה!

מהרו!

הזמן שנותר להרשמה מוקדמת מוזלת >

שעות
דקות
שניות

רוצה לחיות בארה"ב כל החיים?