ויזה לספרד

דגל ספרד

ספרד נמצאת בדרום מערב אירופה ושטחה נפרש על פני מרבית שטחו של חצי האי האיברי. ספרד היא בין יעדי התיירות המבוקשים בעולם ולא בכדי, לצד הערים הגדולות ברצלונה ומדריד יש לספרד עוד המון מה להציע: נופים מגוונים ומרהיבים, חופים מדהימים, אדריכלות מרשימה, ערים היסטוריות, יקבים ויינות משובחים ואוכל נפלא. מעבר לכך אי אפשר להתעלם מתרבות המפותחת של ריקוד, שירה, קולנוע, ציור וספורט.

איך מקבלים אישור etias לספרד?

בקרוב מאד תושק מערכת מקוונת שתאפשר להגיש בקשה לביקור בספרד ובמדינות אמנת שנגן. כל מי שאינו אזרח מדינות האיחוד האירופי יידרש להגיש את הבקשה במידה והוא רוצה להכנס לאחת ממדינות האיחוד. המערכת המקוונת פשוטה לשימוש והבקשה נעשית באמצעות מילוי טופס בקשה ותשלום אגרה בסך כ-7 יורו (ילדים מתחת לגיל 18 ומבוגרים מעל גיל 70 פטורים מתשלום אגרה). ההליך צפוי להיות קצר במיוחד ולהסתיים תוך מספר דקות, במידה והכל תקין, בסופו יתקבל אישור אשר יאפשר לך להכנס למדינות האיחוד למשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום.

להגשת בקשה להנפקת אישור כניסה etias לספרד באמצעות מאסטר ויזה לחצו >>

מה היתרונות להנפיק אישור etias באמצעות מאסטר ויזה?

טיפול צמוד ומקיף מול נציג שירות אישי!

מילוי הטפסים באנגלית, באופן מדוייק

אנחנו נוודא כי הבקשה תאושר!

תשלום אגרה ללא כרטיס אשראי!

טיפול מהיר במקרה של סירוב בקשה!

באילו מדינות ניתן לבקר עם אישור ETIAS ספרדי?

עם אישור ETIAS ספרדי ניתן לבקר בכל המדינות החתומות על אמנת שנגן, והן:

המדינות שאינן נכללות במהלך החדש ואינן דורשות ויזה מישראלים על מנת להכנס אליהן הן:

משך זמן שהיה באזור שנגן

כל מי שמחזיק באישור ETIAS יהיה רשאי להימצא במדינות האיחוד במשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום. אם הנוסע מעוניין להישאר באזור שנגן לזמן ארוך יותר, עליו להחזיק באישור אחר.

תוקף דרכון בכניסה לספרד

 לפחות שלושה חודשים מרגע הנחיתה בספרד.

כמה זמן לוקח להוציא אישור ETIAS לספרד?

הליך הבקשה באמצעות המערכת המקוונת הוא קצר ומהיר, והוא דורש מילוי טופס באתר ותשלום אגרה בלבד. במידה והכל תקין תוך מספר דקות מרגע מילוי הטפסים מקבלים את האישור .

עם זאת, ייתכן שלא תאושר מיידית והבקשה תעובד באופן ידני. הדבר ייקח כ-96 שעות (4 ימים), או לכל היותר שבועיים. ככלל מומלץ לא להשאיר לדקה ה 90 את מילוי הטופס. כי מספיקה טעות אחת והבקשה יכולה להידחות. 

האם כל הבקשות נענות בחיוב? האם יכולים לסרב לבקשת ETIAS לספרד?

מילוי הטופס איננו מבטיח כי תקבלו את ה-ETIAS. יש להקפיד למלא את הטופס במדוייק ולדעת שהינכם עומדים בקריטריונים. לאחר הזנת המידע הוא יעובד במאגר המידע של האיחוד האירופי. במידה והסיבות שבגללן נדחה הן שגויות, תהיו רשאים לקבל סיוע וכל מידע נחוץ בכדי להגיש את הבקשה בשנית.

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

סקירה כללית על ספרד

חלק גדול מאדמתה של ספרד נושק במזרחה ובדרומה לים התיכון. בצפונה היא גובלת בצרפת ובנסיכות אנדורה ובמערבה היא גובלת בפורטוגל ובאוקיינוס האטלנטי.

התניידות בתחבורה הציבורית הבינעירונית בספרד מתאפשרת ע"י נסיעה בחברות הרכבות השונות כגון Eurostar, AVE, RENFE או בחברות הרכבות האזוריות. בתוך הערים עצמן התחבורה הציבורית משתנה ממקום למקום, אך כמעט כל האפשרויות קיימות החל מאוטובוסים, רכבות מטרו, חשמליות, ואפילו רכבל. התחבורה הציבורית זמינה, זולה ונוחה ובתוך העיר היא אופציה מצויינת על מנת להתנייד.

​Calle de Velázquez,150,Madrid
טלפונים מדור קונסולרי:
91-7829-522
​91-7829-516​
91-7829-533
91-7829-515
שעות מענה טלפוני: 12:30-14:00
שעות קבלת קהל: ימים ב' – ו' 10:00 – 13:00

Email:
[email protected]אשרות בלבד
[email protected]
[email protected]
[email protected]

  • שפה מדוברת: ספרדית
  • מטבע: אירו (€) EUR
  • אזור זמן: GMT‎+1 
  • קוד חיוג: 34+

מאסטר ויזה לשירותכם

החל מנובמבר 2023 מאסטר ויזה תעניק שירות המאפשר ליווי צמוד להוצאת ויזה ETIAS לספרד ולכל מדינה בה יידרש אישור כזה. לכל מי שמעדיף להימנע מבירוקרטיה באנגלית ומילוי הטפסים.  אנחנו מטפלים בך לאורך כל התהליך, מהתחלה ועד סופו, אנו נבצע את הרישום בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, לא צריך אשראי בינלאומי לצורך תשלום אגרה. אם יש לכם שאלות אל תהססו ופנו אלינו!

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!