ויזה לפולין
דגל פולין

הוצאת ויזה ETIAS לפולין

פולין הצטרפה להסכם שנגן בשנת 2007. פולין היא יעד אירופאי פופולרי, וההיסטוריה שלה מורכבת במיוחד עבורנו כישראלים המכירים אותה בעיקר מהמשלחות. אך בשנים האחרונות גם עבורנו פולין הפכה ליעד אטרקטיבי לשופינג וטיולי טבע. בפולין שפע של פארקים לאומיים, אתרי מורשת בין- לאומיים ובחלקה הצפוני של המדינה ניתן לבקר באגמים רבים השוכנים בין יערות מרהיבים. וכמובן גם טיולים עירוניים ובראשם בבירתה, ורשה.

איך מקבלים אישור etias לפולין?

בסוף השנה (2023) תעלה לרשת האינטרנט מערכת שתאפשר להגיש בקשה לביקור במדינות אמנת שנגן וביניהן בפולין. כל אדם שרוצה לבקר במדינה ואינו אינו אזרח מדינות האיחוד האירופי יידרש להגיש את הבקשה. הליך הגשת הבקשה צפוי להיות קצר ומהיר ולהסתיים תוך דקות ספורות. הגשת הבקשה תיעשה באמצעות מילוי טופס מקוון דרך המערכת ותשלום אגרה בסך כ-7 יורו (ילדים מתחת לגיל 18 ומבוגרים מעל גיל 70 פטורים מתשלום אגרה). במידה והכל תקין יתקבל אישור אשר יאפשר לך להכנס למדינות האיחוד למשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום.

מה היתרונות להנפיק אישור etias באמצעות מאסטר ויזה?

טיפול צמוד ומקיף מול נציג שירות אישי!

מילוי הטפסים באנגלית, באופן מדוייק

אנחנו נוודא כי הבקשה תאושר!

תשלום אגרה ללא כרטיס אשראי!

טיפול מהיר במקרה של סירוב בקשה!

באילו מדינות ניתן לבקר עם ETIAS פולני?

עם ETIAS פולני ניתן לבקר בכל המדינות החתומות על אמנת שנגן, והן:

המדינות שאינן נכללות במהלך החדש ואינן דורשות ויזה מישראלים על מנת להכנס אליהן הן:

תוקף דרכון בכניסה לפולין

יש להצטייד בדרכון בתוקף של שלושה חודשים מרגע ההגעה אל המדינה, אולם מומלץ להגיע עם דרכון בתוקף של 6 חודשים לפחות.

האם יש צורך ב-ETIAS כדי לבקר בפולין?

כן, מסוף השנה הזו לא תתאפשר כניסה למדינות אמנת שנגן לאזרחיהן של 60 מדינות, ובינהן ישראל, אלא אם יש בידיו אישור ETIAS. מבקר שאינו אזרח האיחוד האירופי יזדקק לאישור ETIAS כדי להכנס לכל אחת ממדינות אמנת שנגן, כולל פולין.

האם בכל פעם שאבקר בפולין אצטרך להגיש בקשה ל-ETIAS?

לא, האישור תקף למשך 3 שנים, כל עוד הדרכון בתוקף. אם תוקף הדרכון פג קודם לכן, אישור ETIAS יפוג ביחד איתו. האישור מקנה את האפשרות להכנס למדינה למשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום.

האם יש מצב שבו בקשת ETIAS נדחת?

כן, זו אפשרות. ניתן לצמצם אפשרות זו על ידי  רישום מידע אמיתי ומדוייק. למרות ישנם קריטריונים בהם במערכת אטיאס תפסול בקשה וזאת במידה ויש מידע כמו שימוש בתעודה גנובה, אנשים המוגדרים כמסוכנים ביטחונית. בכל מקרה במידה ובקשתכם תידחה על ידי מערכת ETIAS תקבלו את הסיבה וכן אפשרות להגשת ערעור.

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

סקירה כללית על פולין

פולין שוכנת במרכז אירופה וגובלת בגרמניה במערבה, בבלארוס ובאוקראינה במזרחה, בסלובקיה ובצ'כיה בדרומה, ובליטא, ברוסיה ובים הבלטי בצפון. בירתה של פולין היא ורשה והיא העיר הגדולה ביותר בה.

תיירות בפולין

טיול עירוני בפולין יכלול כמובן את עיר הבירה ורשה המתהדרת בארכיטקטורה ייחודית שניתן לזהות בה מגוון סגנונות. תוכלו להנות ממסעדות טובות וקניות במחיר שווה לכל כיס, וכן ממגוון מוזיאונים. בעיר העתיקה שוכנת כיכר השוק בין בתי מגורים בגוונים עזים הגובלים ברחובות צרים מתפתלים. קרקוב היא עיר מלאת חיים, עשירה הן בתרבות והן בהיסטוריה. יש בה שפע של פארקים, מוזיאונים, כנסיות, אתרים היסטוריים יהודיים ומסעדות מסוגים רבים. גדנסק היא עיר נמל היסטורית השוכנת בקצה הים הבלטי. אי אפשר לפספס שם את הדרך המלכותית ובה מבנים אדריכלים מרהיבים, בהם שער הזהב, מזרקות נפטון ומבנים משוחזרים מהמאה ה-14.

שדה התעופה של ורשה "פרדריק שופן" הוא הנמל המרכזי ביותר בפולין. התחבורה הציבורית מציעה אוטובוסים, רכבות, מוניות ורכבים שכורים. תשתית הכבישים במדינה עברה שיפור ניכר וכיום ההתניידות נוחה יותר. הערים בפולין שונות מאד זו מזו במודל התחבורה שלהן אבל עקרונות מסוימים זהים בכל מקום. הכרטיסים בד"כ משמשים לנסיעה באוטובוס, חשמלית ורכבת תחתית וניתן לקנות אותם בקיוסקים הנקראים "Ruch" וכן לעיתים בחנויות מכולת ובערים מסוימות גם אצל הנהג. בד"כ ניתן לקנות כרטיס יומי או לכמה ימים. חברת התחבורה הציבורית המקומית של ורשה נקראת ZTM והיא כוללת חשמליות, שני קווי מטרו, וקווי אקספרס עם האות E. חברת התחבורה הציבורית העיקרית של קרקוב נקראת MPK, שם ניתן לקנות כרטיסים במכונות אוטומטיות או בכניסה לקווי המטרו. בד"כ כדי להגיע ליעדים מרוחקים ונידחים יותר, כדאי לבחור באוטובוס על מנת להתנייד בפולין .

שם השגריר: יעקב ליבנה
כתובת השגרירות: Krzywickiego St. 24, 02-078 Warsaw, Poland
טלפון: 0048-22-597-05-00
פקס: 0048-22-825-16-07
כתובת מייל: [email protected]
שעות קבלה: ב'-ו' 09:30-12:30

  • שפות מדוברת: פולנית
  • מטבע: זלוטי (PLN)
  • אזור זמן: GMT‎+1 
  • קוד חיוג: 48+

מאסטר ויזה לשירותכם

החל מנובמבר 2023 מאסטר ויזה תעניק שירות המאפשר ליווי צמוד להוצאת ויזה ETIAS לפולין ולכל מדינה בה יידרש אישור כזה. לכל מי שמעדיף להימנע מבירוקרטיה באנגלית ומילוי הטפסים.  אנחנו מטפלים בך לאורך כל התהליך, מהתחלה ועד סופו, אנו נבצע את הרישום בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, לא צריך אשראי בינלאומי לצורך תשלום אגרה. אם יש לכם שאלות אל תהססו ופנו אלינו!

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!