ויזה לאיטליה
איטליה

הוצאת ויזה ETIAS לאיטליה

איטליה, "ארץ המגף", היא המדינה החמישית הכי מתויירת בעולם, וזאת בזכות הקולינריה האיטלקית המדהימה, הנופים המרהיבים, היסטוריה ותרבות עשירות, אמנות ואופנה ותיירות נופש לאורך החופים במדינה. מיקומה של איטליה בים התיכון ובסמיכות לצפון אפריקה, הביאה אליה במהלך השנים מהגרים רבים. המדינה חיפשה פתרונות אשר יאפשרו לה לווסת את ההגירה ההמונית. איטליה הצטרפה לאמנת שנגן בשנת 1997 וכאשר יזם האיחוד האירופי את מערכת ETIAS לבקרת הגירה ותיירות באזור שנגן, איטליה תמכה ביוזמה.

קבלת ETIAS לאיטליה

במהלך שנת 2024 צפויה להיפתח מערכת מקוונת פשוטה לשימוש בה ניתן יהיה להגיש בקשה לאישור ETIAS לאיטליה ולשאר מדינות שנגן. כדי להגיש בקשה ל-ETIAS יש לבצע מספר שלבים וביניהם מילוי טופס הבקשה באתר ותשלום האגרה. המערכת תבדוק את נכונות המידע שמסרת, תבדוק את זכאותך ותבדוק את גורמי הסיכון שלך. אם הכל תקין ההליך יסתיים תוך מספר דקות ותקבל אישור.

כל מי שמחזיק באישור ETIAS יהיה רשאי להימצא במדינות האיחוד במשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום. אם הנוסע מעוניין להישאר באזור שנגן לזמן ארוך יותר, עליו להחזיק באישור אחר.

להגשת בקשה להנפקת אישור כניסה etias לאיטליה באמצעות מאסטר ויזה לחצו >

מה היתרונות להנפיק אישור etias באמצעות מאסטר ויזה?

טיפול צמוד ומקיף מול נציג שירות אישי!

מילוי הטפסים באנגלית, באופן מדוייק

אנחנו נוודא כי הבקשה תאושר!

תשלום אגרה ללא כרטיס אשראי!

טיפול מהיר במקרה של סירוב בקשה!

כמה עולה להוציא אישור ETIAS?

הגשת הבקשה לויזת ETIAS לאיטליה כרוכה באגרה סמלית של 7 € למועמדים מעל גיל 18, ותהיה בחינם למועמדים מתחת לגיל 18. יש לשלם את האגרה באופן מקוון באמצעות כרטיס אשראי תקף. אם התשלום נדחה או לא יצליח, בקשת ה-ETIAS שלך תושהה עד שתוכל לבצע את התשלום.
כדי להגביר את רמת הביטחון במדינה, החליטה ממשלת איטליה לאמץ את יוזמת האיחוד האירופי, לדרוש הנפקת ויזה לאיטליה ולהשתמש גם היא במערכות מתקדמות שייעודן להסדיר את העלייה התיירותית והלא תיירותית במדינות האיחוד האירופי ובאזור שנגן.

אשרת הכניסה תונפק באופן מקוון ע"י מילוי טופס etias. האישור מקנה לכם שהייה של עד 90 יום למטרות עסקים או פנאי והוא תקף לשלוש שנים, ובמהלכן תוכלו להגיע לאזור שנגן – בתנאי שהדרכון שלכם בתוקף.

באילו מדינות ניתן לבקר עם ETIAS איטלקי?

עם ETIAS איטלקי ניתן לבקר בכל המדינות החתומות על אמנת שנגן, והן:

המדינות שאינן נכללות במהלך החדש ואינן דורשות ויזה מישראלים על מנת להכנס אליהן הן:

משך זמן שהיה באזור שנגן

כל מי שמחזיק באישור ETIAS יהיה רשאי להימצא במדינות האיחוד במשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום. אם הנוסע מעוניין להישאר באזור שנגן לזמן ארוך יותר, עליו להחזיק באישור אחר.

תוקף דרכון בכניסה לאיטליה

כאשר אתם מגיעים לאיטליה עליכם להצטייד בדרכון בתוקף של שלושה חודשים לפחות מהתאריך בו אתם מתכננים לשוב ארצה.

כמה זמן לוקח להוציא אישור ETIAS לאיטליה?

כעקרון מרגע מילוי טופס הבקשה באתר ותשלום האגרה האישור צפוי להתקבל תוך מספר דקות. המערכת תבדוק את נכונות המידע שמסרת, תבדוק את זכאותך ותבדוק את גורמי הסיכון שלך.אם מה שמילאת בטופס הבקשה נכון, ואתה זכאי ואינו מסוכן ל-ETIAS, אז תאושר תוך דקות ספורות. עם זאת, ייתכן שלא תאושר מיידית והבקשה תעובד באופן ידני. הדבר ייקח כ-96 שעות (4 ימים), או לכל היותר שבועיים.

האם כל הבקשות נענות בחיוב? האם יכולים לסרב לבקשת ETIAS לאיטליה?

אמנם ההליך קצר ומהיר אך הוא אינו מבטיח כי תקבל את ה-ETIAS. המידע שהזנת בטפסים יימסר למאגרי המידע האחרים של האיחוד האירופי, שם תתקבל החלטה אם ינתן לך ETIAS או שבקשתך תדחה. במידה ותסורב, במסמך המודיע על הסירוב יפורטו גם הסיבות לו. באפשרותך להגיש ערעור שיתבצע באותו ממשק מקוון בו הוגש הטופס המקורי. במידה והסיבות שבגללן נדחה הן שגויות, תהיה רשאי לקבל סיוע וכל מידע נחוץ בכדי להגיש את הבקשה בשנית.

האם ניתן ללמוד באיטליה עם ETIAS?

אישור ETIAS מאפשר להימצא במדינות האיחוד במשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום. אם יש ברצונך להישאר באזור שנגן לזמן ארוך יותר, עליך להחזיק באישור אחר.

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

סקירה כללית על איטליה

איטליה שוכנת במערב אירופה וגובלת בצפונה בצרפת, שוויץ, אוסטריה וסלובניה כאשר הרי האלפים תוחמים את גבולה הצפוני. בירת איטליה היא רומא.

אמצעי התחבורה באיטליה נחלקים לאמצעי תחבורה עירוניים, כגון אוטובוסים, רכבות ואופניים, ואמצעי תחבורה ארציים, הכוללים אוטוסטרדות, רכבות, נמלי תעופה, נמלי ים ועוד. רכבות הן אמצעי התחבורה המקובל והנהוג ביותר במדינה. הרכבת באיטליה מופעלת ע"י חברה מרכזית אחת ועוד מספר חברות קטנות ואזוריות. במקומות רבים באיטליה הכניסה לרכבים פרטיים אסורה ולכן בערים רבות קל ונוח יותר להתנייד ברגל או באופניים. תיירים לרוב מעדיפים להתנייד בין הערים ברכב שכור ובתוך העיר עצמה ברגל, באופניים או באמצעי התחבורה הפנימיים. גם טיסות פנים הן אמצעי מקובל ונפוץ להתניידות, ואיטליה מתהדרת בלא פחות מ-69 נמלי תעופה המפוזרים ברחבי הארץ.

 • כתובת השגרירות – Via Michele Mercati 14, 00197,Roma
 • דרכי הגעה: רכבת חשמלית מס' 3/19 תחנת עצירה – Aldrovandi
 • שעות מענה טלפוני לקבלת שירות קונסולרי: בין השעות 08:30-10:00 ובין השעות: 13:30-15:00
 • שעות קבלת קהל לשירות קונסולרי – יש לקבוע תור מראש (דרך המערכת לזימון התורים​): ימי שני​ עד שישי בין השעות 09:30 – 12:30
 • טלפון ליצירת קשר: 636198586(0)39+
 • פקס: 636198584(0)39+
 • כתובת מייל: [email protected]
 • אתר
 • שפה מדוברת: איטלקית
 • מטבע: אירו (€) EUR
 • אזור זמן: GMT‎+2 
 • קוד חיוג: 39+

מאסטר ויזה לשירותכם

החל משנת 2024 מאסטר ויזה תעניק שירות המאפשר ליווי צמוד להוצאת ויזה ETIAS לכל מדינה בה יידרש אישור כזה. לכל מי שמעדיף להימנע מבירוקרטיה באנגלית ומילוי הטפסים.  אנחנו מטפלים בך לאורך כל התהליך, מהתחלה ועד סופו, אנו נבצע את הרישום בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, לא צריך אשראי בינלאומי לצורך תשלום אגרה. אם יש לכם שאלות אל תהססו ופנו אלינו!

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!