ויזה לאיסלנד
איסלנד

איסלנד, ארץ האש והקרח שנמצאת בצפון כדור הארץ, היא אחת המדינות היפות והמרתקות בעולם, איפה שמתרחשות תופעות הטבע המופלאות ביותר. היא נהדרת לבילוי בקיץ ובחורף, עם תושבים חביבים שרק מחכים להתחמם עם תיירים. החל משנת מסוף שנת 2023 או תחילת 2024 כדי לבקר באיסלנד תידרשו להוציא אישור ETIAS.

הוצאת ETIAS לאיסלנד

אישור ETIAS צריך כל מי שהוא אינו מתגורר באחת ממדינות האיחוד האירופי. ישראל, כמובן, איננה חלק מהאיחוד. האישור מעניק את האפשרות לשהות באיסלנד לפרק זמן של 90 ימים, והוא תקף ל-180 יום מהתאריך בו הוצאנו אותו.

דרישות לצורך אישור ETIAS לאיסלנד

על מנת להוציא את אישור הכניסה לאיסלנד יש צורך בדרכון בתוקף לשלושה חודשים לפחות מעבר לתקופת השהייה במדינה, הצגת היסטוריה רפואית, ביקורים קודמים באזורי מלחמה (אם בכלל), רישום פלילי (אם ישנו), כל גירוש או דחייה של אזרחות והשכלה וניסיון בעבודה מקצועי.

מה היתרונות להנפיק אישור etias באמצעות מאסטר ויזה?

טיפול צמוד ומקיף מול נציג שירות אישי!

מילוי הטפסים באנגלית, באופן מדוייק

אנחנו נוודא כי הבקשה תאושר!

תשלום אגרה ללא כרטיס אשראי!

טיפול מהיר במקרה של סירוב בקשה!

איך מגישים בקשה ל-ETIAS?

הוצאת האישור נעשית באופן מקוון ע"י מילוי של טופס באתר ETIAS, בעלות של 7 יורו בסך הכול. ילדים מתחת לגיל 18 ומבוגרים מעל גיל 70 פטורים משלום. הליך מילוי הפרטים אורך כ-10 דקות לרוב, במסגרתו תידרשו לענות על שאלות ולמלא פרטים כמו שמות פרטיים ושמות משפחה, תאריכי לידה, אזרחות, כתובת מגורים, שם המדינה בה תבקרו (ואם תבקרו במספר מדינות המצריכות אישור ETIAS, אז יש לציין את שם המדינה הראשונה בה תבקרו).

באילו מדינות ניתן לבקר עם ETIAS איסלנדי?

עם ETIAS איסלנדי ניתן לבקר בכל המדינות החתומות על אמנת שנגן, והן:

המדינות שאינן נכללות במהלך החדש ואינן דורשות ויזה מישראלים על מנת להכנס אליהן הן:

תוקף דרכון בכניסה לאיסלנד

על מנת להכנס לאיסלנד עליכם להחזיק בדרכון אשר תקף ל- 6 חודשים לפחות מרגע הכניסה למדינה.

כמה זמן לוקח להוציא אישור ETIAS לאיסלנד?

ככלל, לאחר מילוי טופס הבקשה באתר וביצוע התשלום, האישור צפוי להתקבל תוך מספר דקות. המערכת תוודא את דיוק המידע שסופק ותאמת נתונים. אם המידע שהזנתם בטופס הבקשה נכון, והינכם עומדים בקריטריונים לזכאות מבלי לעורר חששות הקשורים ל-ETIAS, תהיו אמורים לקבל אישור תוך מספר דקות. עם זאת, קיימת אפשרות שלא יינתן אישור מיידי, ובמקרים כאלה הבקשה תעבור טיפול ידני. תקופת עיבוד ידנית זו נמשכת בדרך כלל כ-96 שעות (4 ימים), אך עשויה להימשך עד שבועיים לכל היותר.

האם כל הבקשות נענות בחיוב? האם יכולים לסרב לבקשת ETIAS לאיסלנד?

למרות שהתהליך קצר ומהיר, אין בטחון לקבלת ה-ETIAS. הפרטים שתספק ישותפו עם מאגרי המידע הנוספים של האיחוד האירופי, שם תתקבל החלטה לגבי אישור או דחייה של בקשת ה-ETIAS שלך. במקרה של סירוב, המסמך המודיע על הסירוב יפרט את הסיבות העומדות בבסיסו. יש לך אפשרות להגיש ערעור דרך אותה פלטפורמה מקוונת ששימשה להגשת הטופס הראשוני. אם עילות הדחייה שגויות, המערער עשוי לקבל תמיכה ומידע רלוונטי להגשת הבקשה מחדש.

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

סקירה כללית על איסלנד

איסלנד היא מדינת אי בצפון האוקיינוס האטלנטי. שכנותיה (שכנות רחוקות) הן גרינלנד, נורבגיה וסקוטלנד. צפיפות האוכלוסייה באיסלנד היא קטנה במיוחד. בעוד שטח המדינה הוא גדול – 103,000 קמ"ר, אוכלוסיית איסלנד מונה 350,000 איש בלבד. עיר הבירה של איסלנד היא רייקיאוויק. רבים מגיעים לאיסלנד בעקבות תופעות הטבע שלה. מצד אחד קרח בכל מקום, ומצד שני מעיינות של מים חמים אשר נובעים מן האדמה, ממש בדרכים.

  • תחבורה ציבורית באיסלנד – התחבורה הציבורית באיסלנד היא לא אידיאלית כשמדובר בביקור במדינה גדולה שאינה מיושבת באופן מלא, בפרט כשמגיעים על מנת לראות טבע. עם זאת, מתחנת האוטובוסים המרכזית של ריקיאוויר יוצאים קווים כמעט לכל מקום באיסלנד.
  • השכרת רכב באיסלנד – השכרת רכב היא הצורה האידיאלית להתנייד באיסלנד והיא גם הפופולרית, לפחות בחלקים שונים של הטיול. את הרכב השכור וכלו להזמין מראש ולאסוף בשדה, או לשכור בשדה התעופה / עיר הבירה. את איסלנד מקיף כביש מספר 1, כביש טבעתי, שמאפשר נסיעה נוחה וחלקה תוך הנאה רבה מהנופים ותופעות הטבע.

 

  • הזוהר הצפוני – הזוהר הצפוני הוא אטרקציה מרכזית באיסלנד, ומתרחש בין החודשים ספטמבר לאמצע אפריל. במסגרת התופעה ישנם הבזקי אור מיוחדים וצבעוניים בשמיים. מומלץ לחפש סיור טוב ולהגיע לנקודת תצפית טובה.
  • רייקיאוויק – עיר הבירה של איסלנד תגרום לכם להפשיר. – בתי קפה, מסעדות, חיי לילה, מוזיאונים, חנויות, תרבות ובעצם כל מה שיכולה להציע לנו עיר אירופאית קלאסית.
  • תורסמרק – שמורת טבע בדרום איסלנד, הנקראת על שמו של אל הרעם במיתולוגיה המקומית. שמורת הטבע יושבת בתוך עמק יפיפה המוקף בהרים, קרחונים, נהרות, יערות, פלגי מים, פריחה ועוד.
  • אגם מיוואטן – אזור וולקני ייחודי באיסלנד, בו תמצאו מעיינות חמים, הרי געש פעילים, מכתשים וולקניים ושדות לבה. באגם חיים דגי סלמון, וזהו אחד האזורים מהם מייצאים סלמון למדינות שונות בעולם.

שגרירות ישראל באוסטריה שוכנת באוסלו ברחוב  PARKVEIEN 35 0244 OSLO

טלפון: 00-47-21-01-9500

שעות קבלה: ב'-ה' 10:00-13:00

אתר

  • שפה מדוברת: איסלנדית
  • מטבע: קרונה איסלנדית
  • אזור זמן: GMT 
  • קוד חיוג: 354+

מאסטר ויזה לשירותכם

החל מנובמבר 2023 מאסטר ויזה תעניק שירות המאפשר ליווי צמוד להוצאת ויזה ETIAS לאיסלנד ולכל מדינה בה יידרש אישור כזה. לכל מי שמעדיף להימנע מבירוקרטיה באנגלית ומילוי הטפסים.  אנחנו מטפלים בך לאורך כל התהליך, מהתחלה ועד סופו, אנו נבצע את הרישום בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, לא צריך אשראי בינלאומי לצורך תשלום אגרה. אם יש לכם שאלות אל תהססו ופנו אלינו!

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!