ויזה להונגריה
דגל הונגריה

הוצאת ויזה ETIAS להונגריה

הונגריה השוכנת במזרח אירופה, הפכה לחברת שנגן ב-2007 והיא מתויירת ע"י יותר מ-6 מיליון מבקרים מדי שנה.  היא אטרקטיבית בעיקר בזכות עיר הבירה בודפשט אשר אהובה במיוחד על תיירים מישראל ומהווה עבורם יעד נופש פופולארי  ביותר. מלבד בודפשט, אפשר לצאת ולטייל במחוזות יפים אחרים של המדינה, למשל בערים אגר ודברצן או במורדות נהר הדנובה.

איך מקבלים אישור etias להונגריה?

החל מנובמבר השנה (2023) מבקרים אשר אינם אזרחי מדינות האיחוד האירופי יחוייבו באישור ETIAS על מנת להכנס להונגריה. אישור זה הוא למעשה הרשאה אלקטרונית המאפשרת כניסה ומעבר בין מדינות אירופה הנמצאות באזור שנגן. בקשת האישור תיעשה באופן מקוון ע"י מילוי טופס במערכת אינטרנטית ותשלום אגרה בסך כ-7 יורו (ילדים מתחת לגיל 18 ומבוגרים מעל גיל 70 פטורים מתשלום אגרה). הליך הגשת הבקשה צפוי להיות קצר ומהיר ולהסתיים תוך דקות ספורות. במידה והכל תקין יתקבל אישור אשר יאפשר לך להכנס למדינות האיחוד למשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום.

להגשת בקשה להנפקת אישור כניסה etias להונגריה באמצעות מאסטר ויזה לחצו >

מה היתרונות להנפיק אישור etias באמצעות מאסטר ויזה?

טיפול צמוד ומקיף מול נציג שירות אישי!

מילוי הטפסים באנגלית, באופן מדוייק

אנחנו נוודא כי הבקשה תאושר!

תשלום אגרה ללא כרטיס אשראי!

טיפול מהיר במקרה של סירוב בקשה!

באילו מדינות ניתן לבקר עם ETIAS הונגרי?

עם ETIAS הונגרי ניתן לבקר בכל המדינות החתומות על אמנת שנגן, והן:

המדינות שאינן נכללות במהלך החדש ואינן דורשות ויזה מישראלים על מנת להכנס אליהן הן:

תוקף דרכון בכניסה להונגריה

על הדרכון להיות בתוקף של 3 חודשים מרגע ההגעה אל המדינה, אולם מומלץ להגיע עם דרכון בתוקף של שישה חודשים לפחות.

האם יש צורך ב-ETIAS כדי לבקר בהונגריה?

כן, מסוף השנה הזו לא תתאפשר כניסה למדינות אמנת שנגן ללא אישור ETIAS לאזרחיהן של 60 מדינות וביניהן ישראל . מבקרים שאינם אזרחי האיחוד האירופי יזדקקו לאישור ETIAS על מנת להכנס לכל אחת ממדינות אמנת שנגן, כולל הונגריה.

האם בכל פעם שאבקר בהונגריה אצטרך להגיש בקשה ל-ETIAS?

לא, האישור תקף למשך 3 שנים, כל עוד הדרכון בתוקף. אם תוקף הדרכון פג קודם לכן, אישור ETIAS יפוג ביחד איתו. האישור מקנה את האפשרות להכנס למדינה למשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום.

מה עושים במקרה ובקשת ETIAS נדחתה?

הקפדה על רישום מידע אמיתי ומדוייק תסייע למנוע מצב בו בקשת etias נדחית. ישנם מצבים בהם במערכת האטיאס יש מידע על אדם רישום פלילי או שמוגדר כמסוכן מסיבה מסויימת ואז תשלל זכותו לאטיאס. בכל מקרה המערכת תציין בפניכם את סיבת השלילה ואתם תהיו זכאים להגיש ערעור.

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

סקירה כללית על הונגריה

הונגריה היא מדינה במזרח אירופה, ללא מוצא לים. היא גובלת בצפון בסלובקיה, בצפון-מזרח באוקראינה, במזרח ברומניה,במערב באוסטריה, בדרום בסרביה ובקרואטיה ובדרום- מערב בסלובניה. שני הנהרות הגדולים של הונגריה הם הדנובה והטִיסָה והיא מתהדרת בכמה אגמי מים מתוקים כשהגדול שבהם הוא ימת בלטון. עיר הבירה היא בודפשט.

תיירות בהונגריה

נהר הדנובה מחלק את בודפשט לשני איזורים: בודה, ממערב לנהר, אזור הררי, ירוק ושקט יחסית הכולל מספר שכונות יוקרה, ופשט, ממזרח לנהר, שהוא אזור מישורי ומהווה את המרכז המסחרי והפוליטי של העיר. הנהר נחצה ע"י מספר גשרים יפים, ובמרכזו נמצא האי מרגיט המומלץ מאד לביקור באמצעות שיט. בודפשט שופעת במרחצאות חמים עשירים במינרלים, בהם מומלץ לבקר. אתרים פופולאריים לביקור הם גבעת הטירה, השוק המקורה, המוזיאון היהודי, הגלריה הלאומית של הונגריה וכן בתי אופרה.

אמנם נהר הדנובה עובר בבודפשט אך הוא למעשה חוצה את המדינה מצפון לדרום ומומלץ מאד לצאת מהעיר כדי לראות את החלקים שלו העוברים דרך עיירות וכפרים וחושפים נופים מדהימים ואתרים היסטוריים מעניינים ביותר. מעבר לבודפשט יש מקומות נוספים בהונגריה בהם כדאי לבקר כגון אגם בלטון שהוא האגם הגדול בהונגריה, סביבו מגוון מסלולי הליכה בכפרים יפים, אתרי נופש וערים עתיקות.


העיר השנייה בגודלה בהונגריה היא דברצן, אחרי בודפשט, ונמצאת במרחק שעתיים נסיעה ממנה. העיר שופעת בפארקים גדולים, מעיינות טבעיים וחלקים עתיקים מרהיבים. העיר אגר היא השלישית בגודלה במדינה. היא שוכנת בצפון הונגריה ומוכרת בזכות ארמונות עתיקים מתקופת הבארוק והיקבים הנפלאים שבאזור. לא רק אגר אלא כל צפון הונגריה נחשב לאזור משופע בייקבים וביין משובח, וטיול בין הכרמים והיקבים הוא מומלץ.

פארק לאומי אגטלק – פארק שהוכרז כאתר מורשת עולמית ומשתרע אל מעבר לגבול הונגריה-סלובקיה. בפארק יש מערות קרסטיות, אשר ניתן לבקר בחלקן בסיורים מודרכים העוברים בין הנטיפים והזקיפים.

שדה התעופה הבינלאומי פרנץ ליסט הוא הגדול במדינה והוא נמצא במרחק של כ-16 ק"מ מזרחית לבודפשט. למרבה הצער, הנמל עדיין לא מחובר ברכבת לבודפשט, אך ישנם שני קווי אוטובוס המחברים ביניהם. בבודפשט תוכלו להתנייד במטרו, אוטובוס וחשמליות אשר לכולן ניתן לרכוש כרטיס אחד – כרטיס בודפשט שיאפשר לכם להשתמש באופן חופשי בכל שירותי התחבורה הציבורית במהלך תוקף הכרטיס – 24 שעות או 7 ימים.
רכבות הן דרך זולה ונוחה להתנייד בהונגריה. בבודפשט ישנן מספר תחנות רכבת מרכזיות אשר באמצעותן ניתן להגיע לחלקים מרכזיים אחרים במדינה.  

כתובת: EMBASSY FULLANK UTCA 8 1026 BUDAPEST II BUDAPEST
טלפון: 00-36-1-3926200
פקס: 00-36-1-2000783
שעות קבלה: ב'-ו' 09:00-12:00
כתובת מייל: [email protected]

  • שפות מדוברת: הונגרית
  • מטבע: פורינט (HUF)
  • אזור זמן: GMT‎+1 
  • קוד חיוג: 36+

מאסטר ויזה לשירותכם

החל מנובמבר 2023 מאסטר ויזה תעניק שירות המאפשר ליווי צמוד להוצאת ויזה ETIAS להונגריה ולכל מדינה בה יידרש אישור כזה. לכל מי שמעדיף להימנע מבירוקרטיה באנגלית ומילוי הטפסים.  אנחנו מטפלים בך לאורך כל התהליך, מהתחלה ועד סופו, אנו נבצע את הרישום בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, לא צריך אשראי בינלאומי לצורך תשלום אגרה. אם יש לכם שאלות אל תהססו ופנו אלינו!

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!