ויזה להולנד

דגל הולנד

הוצאת ויזה ETIAS להולנד

הולנד היא יעד נפלא לחופשה מהנה באירופה. היא מתאימה לא רק לחופשה רומנטית או טיול עירוני, אלא גם יעד נהדר לטיולי משפחות וילדים. תוכלו לטייל בין התעלות, בכפרים ושווקי הגבינות, בין שדות הצבעוניים וטחנות הרוח ובנוסף לכך ישנם פארקי שעשועים ואטרקציות נוספות במרחקי נסיעה סבירים יחסית. הולנד היא אחת מחמשת המדינות שייסדו את האיחוד האירופי אשר וחתומה על הסכם שנגן מ-1985.

איך מקבלים אישור etias להולנד?

בסוף השנה הנוכחית (2023) צפויה לעלות לרשת האינטרנט מערכת שתאפשר להגיש בקשה לביקור בהולנד ובמדינות אמנת שנגן. כל אדם שרוצה לבקר במדינה ואינו אינו אזרח מדינות האיחוד האירופי יידרש להגיש את הבקשה. הליך הגשת הבקשה צפוי להיות קצר ומהיר ולהסתיים תוך דקות ספורות. הגשת הבקשה תיעשה באמצעות מילוי טופס מקוון דרך המערכת ותשלום אגרה בסך כ-7 יורו (ילדים מתחת לגיל 18 ומבוגרים מעל גיל 70 פטורים מתשלום אגרה). במידה והכל תקין יתקבל אישור אשר יאפשר לך להכנס למדינות האיחוד למשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום.

להגשת בקשה להנפקת אישור כניסה etias להולנד באמצעות מאסטר ויזה לחצו >>

מה היתרונות להנפיק אישור etias באמצעות מאסטר ויזה?

טיפול צמוד ומקיף מול נציג שירות אישי!

מילוי הטפסים באנגלית, באופן מדוייק

אנחנו נוודא כי הבקשה תאושר!

תשלום אגרה ללא כרטיס אשראי!

טיפול מהיר במקרה של סירוב בקשה!

האם יש צורך ב-ETIAS כדי לבקר בהולנד?

כן, מסוף השנה הנוכחית הכניסה למדינות אמנת שנגן תהיה חסומה בפני אזרחיה של 60 מדינות, כולל ישראל. מבקר שאינו אזרח האיחוד האירופי יזדקק לאישור ETIAS כדי להכנס לכל אחת ממדינות אלו, כולל הולנד.

האם בכל פעם שאקיים ביקור בהולנד אצטרך להגיש בקשה ל-ETIAS?

לא, האישור תקף למשך 3 שנים, במידה והדרכון עדיין בתוקף. במידה ותוקף הדרכון פג קודם לכן, אישור ETIAS יפוג ביחד איתו. האישור מקנה את האפשרות להכנס למדינה למשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום.

באילו מדינות ניתן לבקר עם ETIAS הולנדי?

עם ETIAS אוסטרי ניתן לבקר בכל המדינות החתומות על אמנת שנגן, והן:

המדינות שאינן נכללות במהלך החדש ואינן דורשות ויזה מישראלים על מנת להכנס אליהן הן:

תוקף דרכון בכניסה להולנד

 עליכם להחזיק דרכון התקף לפחות כ-3 חודשים לפחות מרגע ההגעה להולנד, כפי שמקובל ברוב ארצות אירופה.

האם אפשר להוציא אישור etias בשדה התעופה?

אמנם מדובר בהליך קצר ויחסית קל, אולם אין אבטחה כי תקבלו אישור. לכן מומלץ להיערך לפני הנסיעה ולהגיע לשדה כאשר בידכם אישור.

האם יכולים לסרב לבקשת ETIAS?

דחייה על ידי מערכת מערכת ה-ETIAS אפשרית ויכולה לקרות ממספר סיבות, כמו רישום לא מדוייק של פרטים, עבר פלילי, או רישום כוזב. בעת הדחיה תקבלו סיבה מדוע לא אושרה הבקשה ותהיו רשאים להגיש ערעור.

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

סקירה כללית על יוון

הולנד שוכנת בצפון מערב אירופה וגובלת במזרחה בגרמניה, בדרומה בבלגיה ובמערבה וצפונה בים הצפוני . עיר הבירה של הולנד היא אמסטרדם.
איך אפשר לדבר על הולנד בלי לדבר תיירות ועל עיר הבירה אמסטרדם? טיול עירוני יכול לספק לכם שפע של נקודות לבקר בהן, להנות מהארכיטקטורה המדהימה מהמאה ה-17 ולטייל בין התעלות על הגשרים הקטנים החוצים אותן. לחובבי המוזיאונים יש לא מעט אפשרויות – מוזיאון ואן גוך, מוזיאון השעווה – מאדם טוסו, מוזיאון ההיסטוריה הימית של הולנד , בית אנה פרנק ועוד. שווה גם לבקר ברובע הקניות היוקרתי וברובע החלונות האדומים. גם רוטרדם היא יעד עירוני אטרקטיבי עם ארכיטקטורה מודרנית. גשר ארסמוס ובתי הקוביות של רוטרדם, הופכים את העיר הזו לייחודית. עבור חובבי האוכל השוק המקורה הענק הוא תענוג. המבקרים יכולים לנסוע באוטובוס המים של העיר או לשכור אופניים כדי לחוות את המראות הנהדרים של העיר.

כמובן שלכל מבקר בהולנד כדאי לראות את טחנות הרוח של הולנד שהן אחד מסמליה. בכפר קינדרדייק יש מקבץ גדול של טחנות רוח עתיקות, שנשתמרו במצבן המקורי מלפני כשלוש מאות שנה. אפשר לסייר שם רגלית או באופניים ואף לצאת לשייט בתעלה. נקודה אחרונה שאי אפשר שלא להזכיר היא שדות הפרחים של הולנד. Bollenstreek (חבל הפקעות), הוא רק אחד המקומות בהם אפשר לבקר כדי להנות מהפריחה של הצבעוניים באביב.

בהולנד עצמה יש שני שדות תעופה, אחד באמסטרדם – שדה התעופה סכיפהול (AMS) ואחד בעיר איינדהובן שבדרום הולנד (EIN), כשעתיים נסיעה מאמסטרדם וחצי שעה נסיעה מאפטלינג.

התחבורה הציבורית בהולנד יעילה ונוחה ואפשר להסתמך עליה כשמתכננים טיול.
רכבות – מעולות להתניידות בין ערים שונות בהולנד או בתוך העיר כשרוצים להגיע מקצה לקצה. גם ההגעה משדה התעופה באמסטרדם למרכז העיר ובחזרה היא נוחה ברכבת.
מטרו – המטרו המסומן באות M משרת בעיקר את פרברי העיר.
אופניים – בתוך הערים הרכיבה באופניים היא מאד נפוצה, שכן תנאי השטח מאפשרים זאת. באמסטרדם קיימת רשת של שבילים לרוכבי אופניים, המאפשרת להנות מיופיה של העיר ולחוות קצת משגרת החיים של התושבים. כדאי לשים לב ששבילי אופניים מסומנים באדום, ולכן בתור הולכי רגל אסור לכם ללכת עליהם. הדבר מאד מוקפד בהולנד, ותגובת המקומיים אינה ידידותית כאשר הם רואים תיירים שהולכים על שבילי האופניים.

כתובת: EMBASSY OF ISRAEL JOHAN DE WITTLAAN 5, 2517JR THE HAGUE NETHERLANDS
טלפון: 00-31-70-3760500
שעות קבלה: ב'-ו' 09:00-13:00
מייל: [email protected]

  • שפה מדוברת: הולנדית
  • מטבע: אירו (€) EUR
  • אזור זמן: GMT‎+1 
  • קוד חיוג: 31+

מאסטר ויזה לשירותכם

החל מנובמבר 2023 מאסטר ויזה תעניק שירות המאפשר ליווי צמוד להוצאת ויזה ETIAS להולנד ולכל מדינה בה יידרש אישור כזה. לכל מי שמעדיף להימנע מבירוקרטיה באנגלית ומילוי הטפסים.  אנחנו מטפלים בך לאורך כל התהליך, מהתחלה ועד סופו, אנו נבצע את הרישום בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, לא צריך אשראי בינלאומי לצורך תשלום אגרה. אם יש לכם שאלות אל תהססו ופנו אלינו!

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!