ויזה לדנמרק
דגל דנמרק

אישור כניסה לדנמרק; מערכת ETIAS, אישור כניסה לאירופה ומידע חשוב לטסים והטסות.

דנמרק, ארץ סקנדינבית המתגאה בנופים מדהימים ובתרבות מפתיעה ותוססת, היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר באירופה. מעבר לכך שהיא מוקפת בפיורדים (אגמים מדהימים) ומבורכת באקלים אידיאלי יחסית לסקנדינביה, היא גם מדינה אשר מושכת אליה פודי'ס מכל העולם. אם אתם מגיעים אליה, באמצעות אישור ETIAS תוכלו לבקר בקלות גם בנורבגיה, שוודיה ואם תרצו גם פינלנד הקרירה.

להגשת בקשה להנפקת אישור כניסה etias לדנמרק באמצעות מאסטר ויזה לחצו >>

קבלת ETIAS לדנמרק – מהו אישור אטיאס ומדוע צריך אותו?

אם אתם מעוניינים לטייל בדנמרק ולהתרשם בעצמכם מהנופים שממגנטים אליהם רבבות תיירים מכל העולם בכל שנה, חשוב לדעת שהחל משנת 2024, ישראלים יוכלו להיכנס לדנמרק ולאירופה באמצעות מערכת Etias. עדיין לא מכירים את המערכת? לפני שנרחיב עליה ועל דנמרק, הנה כמה מהמאפיינים של מערכת Etias:

מה היתרונות להנפיק אישור etias באמצעות מאסטר ויזה?

טיפול צמוד ומקיף מול נציג שירות אישי!

מילוי הטפסים באנגלית, באופן מדוייק

אנחנו נוודא כי הבקשה תאושר!

תשלום אגרה ללא כרטיס אשראי!

טיפול מהיר במקרה של סירוב בקשה!

 • הנפקה אלקטרונית: מערכת ETIAS מנפיקה אישור כניסה ל-26 מדינות באירופה אשר חתומות על אמנת שנגן.
 • הסרת ביקורת גבולות: כאשר תנפיקו אישור כניסה לדנמרק באמצעות מערכת ETIAS, אתם תוכלו לטייל בין אותן 26 מדינות אירופאיות ללא הצורך במעבר בביקורת גבולות.
 • ביטחון וחיזוק גבולות: בתור תיירים, אתם תוכלו להנות מטיול בטוח. זאת, מכיוון שהמטרה של מערכת ETIAS, בין היתר, היא לסנן הגירה בלתי חוקית לתוך אירופה וכן להילחם בפשיעה.

באילו מדינות ניתן לבקר עם ETIAS דנמרקי?

עם etias דנמרקי ניתן לבקר בכל המדינות החתומות על אמנת שנגן, והן:

המדינות שאינן נכללות במהלך החדש ואינן דורשות ויזה מישראלים על מנת להכנס אליהן הן:

תוקף דרכון בכניסה לדנמרק

על מנת להכנס לדנמרק יש להיערך עם תוקף דרכון של שלושה חודשים מתאריך החזרה לארץ, אולם אנו ממליצים לכם לפחות 6 חודשים.

מי צריך אישור ETIAS לדנמרק ומה מקבלים באמצעותו?

מערכת ETIAS תיכנס לשימוש ככל הנראה בסוף שנת 2023 או בתחילת 2024, כאשר ישראל תהיה אחת מתוך 60 מדינות אשר תושביה יוכלו (ויצטרכו) להנפיק דרכה אישור כניסה לדנמרק ואירופה. בתוך כך, משך זמן השהייה בדנמרק שהאישור מקנה לכם עומד על 90 ימים.


הדרישות לצורך אישור esta לדנמרק ואירופה, בראש ובראשונה, כוללות דרכון בתוקף. כמו כן, יש לציין כי אנשים עם עבר פלילי לא יוכלו להנפיק ויזה לדנמרק באמצעות מערכת זו (כנראה למעט חריגים). המשיכו לקרוא כיצד להנפיק ויזה לדנמרק לישראלים באמצעות מערכת זו.

הנפקת אישור כניסה לדנמרק לישראלים – מהם השלבים?

מכיוון שהמטרה של מערכת ETIAS היא למנוע הגירה בלתי חוקית ולסנן פשיעה ככל הניתן בגבולות אירופה, השלבים להוצאת ויזה לדנמרק לישראלים הם לא מעטים. עם זאת, ישנן בימינו חברות צד ג' אשר מסייעות בכלל התהליך עד להנפקה, אשר שלביו יכללו את הבאים לפניכם:

 1. מסמכים: דרכון בתוקף לפחות ל-3 חודשים מעבר למשך השהות שלכם באירופה, כמו גם פרטים אישיים, פרטי קשר ואת פירוט מסלול הטיול שלכם.
 2.  הגשת בקשה ואגרה: יש להגיש את הבקשה בסיוע מאסטר ויזה או באופן עצמאי דרך מערכת ETIAS הרשמית (נעשה בצורה מקוונת). לאחר מילוי כלל הפרטים בטופס הבקשה, יש לשלם את האגרה אונליין.


חשוב להדגיש, ציינו לעיל את 2 השלבים העיקריים של התהליך. עם זאת, כלל התהליך כולל גם שלבי ביניים שונים, מילוי פרטים וטפסים ועוד. לכן, חשוב לקבל סיוע חיצוני מחברה פרטית כדי לא להידחות על ידי המערכת. אם הכל מתבצע כהלכה, האישור אמור להיות מונפק תוך מספר דקות.

מה עושים במקרה והתקבל סירוב לבקשת ETIAS?

כפי שכבר כתבנו קודם לכן, חשוב להכיר כי ההליך הקצר אינו תמיד מסתיים באישור ETIAS. חשוב מאוד להזין נתונים נכונים ומדוקיים כיוון שלאחר מכן המידע שהוזן משוגר למאגרי המידע האחרים של האיחוד האירופי, שם תתקבל החלטה אם ינתן לך ETIAS או יידחה. במידה ותקבלו סירוב לבקשתכם, תקבלו גם את הסיבות לסירוב. ישנה אפשרות להגיש בקשת ערעור על החלטת הסירוב. המערער רשאי לקבל סיוע וכל מידע נחוץ בכדי להגיש את הבקשה בשנית.

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

סקירה כללית על דנמרק

בדנמרק תוכלו למצוא ערים מקסימות כמו קופנהגן, שהיא נחשבת מערבית לגמרי, אבל תוכלו גם לצאת לטיולים הכוללים מעבר בין עיירות בניחוח "של פעם" כמו ארהוס. בסופו של דבר, דנמרק מציעה מנעד באמת רחב של אטרקציות למבקרים בה. מצד אחד, אתם יכולים לבלות את היום שלכם בהתפעלות מטירות וארמונות בני מאות שנים. מצד שני, אתם יכולים לטייל בנחת לאורך הנמל באחד מכפרי הדייגים הציוריים של דנמרק.

מבחינת תחבורה והיכולת להתנייד בדנמרק, קחו בחשבון שהיא מאוד מפותחת וזה די מיותר לשכור רכב בקופנהגן. יש לכם רכבת, מטרו ותשתית נפלאה של אוטובוסים חשמליים ורגילים. כמו כן, ברחבי קופנהגן יש מסלולים ונתיבים ייעודיים עבור אופניים וקורקינטים (שניתן לשכור בכל פינה).

אם אתם מגיעים לקופנהגן, אנחנו ממליצים לשקול את האטרקציות הבאות:

 • נוהאבן (Nyhavn): אם אתם רוצים להרגיש שאתם בתוך גלויה, זה הנמל להגיע אליו. זהו נמל ציורי במיוחד הכולל מוקדי בילוי, מסעדות טובות, גלריות אומנות ועוד. מה שנקרא הסנטר של הסנטר.
 • מבשלת קרלסברג: רוצים להכיר מקרוב את המבשלה המקורית של הבירה המפורסמת? אחלה אטרקציה לפקוד, במיוחד אם אתם לא מטיילים עם קטינים.
 • הגלריה הלאומית: כאן תמצאו לא פחות מאשר 700 שנים של היסטוריית תרבויות המערב, פשוט מרשים בטירוף. אם אתם כאן, תשתדלו לקפוץ לביקור גם בטירת רוזנברג אשר נמצאת די בצמוד.
 • השירות הקונסולרי נמצא בקופנהגן בכתובת: Lundevangsvej 4, Hellerup 2900
 • טלפון: 88185500 45+
 • פקס: 88185555 45+
 • פעילות: ב-ה 08:30-16:30 / יום שישי 09:00-14:00
 • דוא"ל: [email protected]

אתר

 • שפות מדוברת: דנית
 • מטבע: כתר דני או קרונה דנית
 • אזור זמן: GMT‎+2 
 • קוד חיוג: 45+

מאסטר ויזה לשירותכם

החל מנובמבר 2023 מאסטר ויזה תעניק שירות המאפשר ליווי צמוד להוצאת ויזה ETIAS לדנמרק ולכל מדינה בה יידרש אישור כזה. לכל מי שמעדיף להימנע מבירוקרטיה באנגלית ומילוי הטפסים.  אנחנו מטפלים בך לאורך כל התהליך, מהתחלה ועד סופו, אנו נבצע את הרישום בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, לא צריך אשראי בינלאומי לצורך תשלום אגרה. אם יש לכם שאלות אל תהססו ופנו אלינו!

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!