ויזה לבלגיה
בלגיה

בלגיה היא מדינה במערב אירופה, והיא ידועה בעיקר בגלל המטבח הנפלא שלה והשוקולד הבלגי המפורסם בכל העולם. בבלגיה תפגשו ערים היסטוריות וציוריות לצד אזורים מיוערים רבים המעניקים חוויה כפרית. החל משנת 2024 כדי לבקר בבלגיה תידרשו להוציא אישור ETIAS.

הוצאת ויזה ETIAS לבלגיה

כדי להיכנס לבלגיה צריך להוציא אישור ETIAS. האישור רלוונטי למי שאינו מתגורר באחת ממדינות האיחוד, וזה כולל את ישראל. באמצעות אישור ETIAS ניתן לשהות בבלגיה לפרק זמן של 90 ימים לכל היותר, וזאת בתוך פרק זמן של 180 ימים מיום הוצאת האישור.

דרישות לצורך אישור ETIAS לבלגיה

על מנת להנפיק אישור כניסה לבלגיה תצטרכו להציג דרכון בתוקף לשלושה חודשים מעבר לתקופת השהייה שלכם, היסטוריה רפואית קצרה, ביקורים קודמים במדינות בהן ישנה מלחמה, רישום פלילי אם ישנו, מקרים בהם ביקשתם לקבל אזרחות ונדחיתם וכן השכלה וניסיון בעבודה, כלומר המקצוע שלכם.

מה היתרונות להנפיק אישור etias באמצעות מאסטר ויזה?

טיפול צמוד ומקיף מול נציג שירות אישי!

מילוי הטפסים באנגלית, באופן מדוייק

אנחנו נוודא כי הבקשה תאושר!

תשלום אגרה ללא כרטיס אשראי!

טיפול מהיר במקרה של סירוב בקשה!

איך מגישים בקשה ל-ETIAS?

הוצאת אישור הכניסה נעשית באופן מקוון באתר ETIAS, בעלות של 7 יורו (ילדים מתחת לגיל 18 ומבוגרים מעל גיל 70 פטורים משלום). הליך מילוי הפרטים אורך מספר דקות בלבד ויצריך מכם לענות על מספר שאלות בנוגע ליעד אליו אתם נוסעים. התשלום יבוצע באופן מקוון באמצעות כרטיס אשראי תקף. לאחר התשלום יהיה עליכם להזין פרטים אודותיכם דרך מילוי טופס etias קצר. 

באילו מדינות ניתן לבקר עם ETIAS בלגי?

עם ETIAS בלגי ניתן לבקר בכל המדינות החתומות על אמנת שנגן, והן:

המדינות שאינן נכללות במהלך החדש ואינן דורשות ויזה מישראלים על מנת להכנס אליהן הן:

כמה זמן לוקח להוציא אישור ETIAS לבלגיה?

הפקת אישור etias לא אמורה לקחת זמן רב וזאת במידה ומילאתם פרטים מדוייקים ולא נמצא כי שיש בעיה לעמוד בקריטריונים. מרגע מילוי טופס הבקשה באתר ותשלום האגרה האישור צפוי להתקבל תוך מספר דקות. המערכת תבדוק את נכונות המידע שמסרת, תבדוק את זכאותך ותבדוק את גורמי הסיכון שלך.אם מה שמילאת בטופס הבקשה נכון, ואתה זכאי ואינו מסוכן ל-ETIAS, אז תאושר תוך דקות ספורות. עם זאת, ייתכן שלא תאושר מיידית והבקשה תעובד באופן ידני. הדבר ייקח כ-96 שעות (4 ימים), או לכל היותר שבועיים.

האם כל הבקשות נענות בחיוב? האם יכולים לסרב לבקשת ETIAS לבלגיה?

למרות שההליך קצר ומהיר, אין הבטחה לקבלת ה-ETIAS. הפרטים שתספקו יוצלבו עם מאגרי מידע אחרים באיחוד האירופי, ותתקבל החלטה לגבי אישור או דחיית בקשת ה-ETIAS שלך. במקרה של דחייה, מסמך ההודעה יפרט את הסיבות העומדות מאחוריו. כדי לערער על ההחלטה, תוכל להגיש ערעור באמצעות אותה פלטפורמה מקוונת ששימשה להגשת הטופס הראשוני. אם עילות הסירוב אינן נכונות, המערער עשוי לקבל תמיכה ומידע חיוני כדי להגיש בקשה חוזרת ל-ETIAS.

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

סקירה כללית על בלגיה

בלגיה היא מדינה במערב אירופה, ויש בה שני קהילות עיקריות – דוברי הולנדית ודוברי צרפתית. המדינה גובלת בהולנד בצפון, בגרמניה במזרח, בצרפת בדום ואילו במערב חופי הים הצפוני. בלגיה היא לא מדינה גדולה, ושטחה מעט יותר גדול משטחה של מדינת ישראל. עיר הבירה התוססת של בלגיה היא בריסל.

 • תחבורה ציבורית בבלגיה – בלגיה היא מדינה מערבית מתקדמת ולכן היא מרושתת בתחבורה ציבורית המבוססת על רכבות ואוטובוסים מסביב לשעון
 • השכרת רכב בבלגיה – למרות שהתחבורה הציבורית בבלגיה טובה, הדרך הטובה ביותר לנסוע ברחבי המדינה היא ברכב צמוד, אם רוצים למצות את הזמן, ליהנות ולהתנהל בנוחות. משרדי השכרת רכב תוכלו למצוא בשדות התעופה הגדולים ובמרכז עיר הבירה בריסל. הכבישים במדינה טובים והנהיגה נוחה ובטוחה.
 • מוניות – דרך נפוצה להתנייד בבלגיה, בתוך הערים ובכלל, היא באמצעות מוניות. שימו לב שאתם עולים על מונית עם לוגו ומספר טלפון על הרכב, ואל תסתפקו במונית עם כובע מהבהב.
 • בריסל – עיר הבירה של בלגיה היא עיר אירופאית תוססת – מוזיאונים, מבנים מיוחדים, חיי לילה ושדרות של חנויות.
 • ווליבי – פארק שעשועים מדרום לבריסל, עם מגוון עצום של מתקנים לילדים וצעירים. בסמוך לפארק השעשועים נמצא אקווה וליבי, שהוא פארק מים באווירה טרופית.
 • חבל הארדנים – אזור טבע מרהיב עטור גבעות ויערות, טירות עתיקות, מערות ונהרות ובין לבין משובצות עיירות ציוריות. בין האתרים המומלצים בחבל הארדנים הם מצודת נאמור, הכפר האן סור לס והעיר ליאז'.
 • ברוז' – ברוז' היא כנראה העיר הבלגית היפה ביותר, שמזכירה במעט את ונציה. העיר שזורה בתעלות מים רומנטיות וכדי לנוע בחלקים ממנה צריך לעלות על שיט.

שגרירות ישראל בבלגיה שוכנת בבריסל ברחוב, EMBASSY AVENUE DE L'OBSERVATOIRE 40 1180 UCCLE BRUSSELS

אתר

טלפון: 00-32-2-3735500

שעות קבלה
ב'-ו' 09:30-12:30

 • שפה מדוברת: צרפתית, גרמנית, הולדנית
 • מטבע: אירו (€) EUR
 • אזור זמן: GMT‎+2 
 • קוד חיוג: 32+

מאסטר ויזה לשירותכם

החל מנובמבר 2023 מאסטר ויזה תעניק שירות המאפשר ליווי צמוד להוצאת ויזה ETIAS לבלגיה ולכל מדינה בה יידרש אישור כזה. לכל מי שמעדיף להימנע מבירוקרטיה באנגלית ומילוי הטפסים.  אנחנו מטפלים בך לאורך כל התהליך, מהתחלה ועד סופו, אנו נבצע את הרישום בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, לא צריך אשראי בינלאומי לצורך תשלום אגרה. אם יש לכם שאלות אל תהססו ופנו אלינו!

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!