ויזה לאוסטריה דגל אוסטריה

הוצאת ויזה ETIAS לאוסטריה

אוסטריה היא מדינה מתויירת במיוחד, הנופים המושלגים והאגמים הכחולים הם שמביאים אליה מיליוני מבקרים מידי שנה. עד היום ישראלים יכלו להיכנס לאוסטריה ללא ויזה לביקור קצר אך מנובמבר 2023 הדברים משתנים ותזדקקו לאישור ETIAS (מערכת מידע ואישור נסיעות אירופית) על מנת לבקר במדינה, כמו בכל מדינות אזור שנגן.

איך מקבלים אישור etias לאוסטריה?

בנובמבר 2023 תפתח מערכת מקוונת פשוטה לשימוש בה ניתן יהיה להגיש בקשה לאישור ETIAS לאוסטריה ולשאר מדינות שנגן. על מנת לקבל אישור יש לבצע מספר שלבים כדי להגיש בקשה ל-ETIAS וביניהם מילוי טופס הבקשה באתר ותשלום האגרה. המערכת תבדוק את נכונות המידע שמסרת, תבדוק את זכאותך ותבדוק את גורמי הסיכון שלך. אם הכל תקין ההליך יסתיים תוך מספר דקות ותקבל אישור.
עם זאת, ייתכן שלא תאושר מיידית והבקשה תעובד באופן ידני. העיבוד הידני צפוי להימשך כ-96 שעות (4 ימים), או לכל היותר שבועיים. כל נוסע, אפילו תינוקות, יצטרך להציג אישור נסיעה עם הגעתו למדינות שנגן על מנת שתותר כניסתו.

להגשת בקשה להנפקת אישור כניסה etias לאוסטריה באמצעות מאסטר ויזה לחצו >

מה היתרונות להנפיק אישור etias באמצעות מאסטר ויזה?

טיפול צמוד ומקיף מול נציג שירות אישי!

מילוי הטפסים באנגלית, באופן מדוייק

אנחנו נוודא כי הבקשה תאושר!

תשלום אגרה ללא כרטיס אשראי!

טיפול מהיר במקרה של סירוב בקשה!

כמה עולה להוציא אישור ETIAS?

הגשת הבקשה לויזת ETIAS לאוסטריה כרוכה באגרה סמלית של 7 € למועמדים מעל גיל 18, ותהיה בחינם למועמדים מתחת לגיל 18. יש לשלם את האגרה באופן מקוון באמצעות כרטיס אשראי תקף. אם התשלום נדחה או לא יצליח, בקשת ה-ETIAS שלך תושהה עד שתוכל לבצע את התשלום.
כדי להגביר את רמת הביטחון במדינה, החליטה ממשלת אוסטריה לאמץ את יוזמת האיחוד האירופי, לדרוש הנפקת ויזה לאוסטריה ולהשתמש גם היא במערכות מתקדמות שייעודן להסדיר את העלייה התיירותית והלא תיירותית במדינות האיחוד האירופי ובאזור שנגן.

אשרת הכניסה תונפק באינטרנט ע"י מילוי טופס etias קצר. האישור מאפשר שהייה של עד 90 יום למטרות עסקים או פנאי והוא תקף לשלוש שנים, ובמהלכן תוכלו להגיע לאזור שנגן – בתנאי שהדרכון שלכם בתוקף.

משך זמן שהיה באזור שנגן

כל מי שמחזיק באישור ETIAS יהיה רשאי להימצא במדינות האיחוד במשך 90 יום לכל היותר בתוך תקופה של 180 יום. אם הנוסע מעוניין להישאר באזור שנגן לזמן ארוך יותר, עליו להחזיק באישור אחר.

באילו מדינות ניתן לבקר עם ETIAS אוסטרי?

עם ETIAS אוסטרי ניתן לבקר בכל המדינות החתומות על אמנת שנגן, והן:

המדינות שאינן נכללות במהלך החדש ואינן דורשות ויזה מישראלים על מנת להכנס אליהן הן:

תוקף דרכון בכניסה לאוסטריה

על מנת להכנס לאוסטריה עליכם להחזיק בדרכון אשר תקף ל- 6 חודשים לפחות מרגע הכניסה למדינה.

כמה זמן לוקח להוציא אישור ETIAS לאוסטריה?

כעקרון מרגע מילוי טופס הבקשה באתר ותשלום האגרה האישור צפוי להתקבל תוך מספר דקות. המערכת תבדוק את נכונות המידע שמסרת, תבדוק את זכאותך ותבדוק את גורמי הסיכון שלך.אם מה שמילאת בטופס הבקשה נכון, ואתה זכאי ואינו מסוכן ל-ETIAS, אז תאושר תוך דקות ספורות. עם זאת, ייתכן שלא תאושר מיידית והבקשה תעובד באופן ידני. הדבר ייקח כ-96 שעות (4 ימים), או לכל היותר שבועיים.

האם כל הבקשות נענות בחיוב? האם יכולים לסרב לבקשת ETIAS לאוסטריה?

למרות ההליך הקצר והמהיר אין הבטחה שתקבל את ה-ETIAS. המידע שמסרת יימסר למאגרי המידע האחרים של האיחוד האירופי, שם תתקבל החלטה אם ינתן לך ETIAS או יידחה. במידה ותקבל סירוב, במסמך המודיע על הסירוב יפורטו גם הסיבות לו. תוכל להגיש ערעור שיתבצע באותו ממשק מקוון בו הוגש הטופס המקורי. במידה והסיבות שבגללן נדחה הן שגויות, המערער רשאי לקבל סיוע וכל מידע נחוץ בכדי להגיש את הבקשה בשנית.

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

סקירה כללית על אוסטריה

אוסטריה היא פדרציה הנמצאת במרכז אירופה ומורכבת מ-9 מדינות. אוסטריה גובלת בגרמניה ובצ'כיה בצפון בליכטנשטיין ובשווייץ במערב, באיטליה ובסלובניה בדרום ובהונגריה ובסלובקיה במזרח. בירת אוסטריה היא וינה.

מרבית המבקרים המגיעים מישראל נוחתים בנמל התעופה הבינלאומי של וינה "שווכאט" (Schwechat). בתוך המדינה השימוש ברכבות הוא נפוץ ביותר שכן תשתית הרכבות מפותחת ויעילה מאד. לרוב לא תזדקקו לשימוש באוטובוס, אך במידה ותרצו להגיע ליעד פחות מרכזי או בעבור נסיעה קצרה קווי האוטובוסים של Postbus הם פתרון ראוי.

שגרירות ישראל באוסטריה שוכנת בוינה בסמטת אנטון פרנק 20, ברובע ה-18.

Anton Frank Gasse 20 A-1180 Wien  אתר

  • שפה מדוברת: גרמנית
  • מטבע: אירו (€) EUR
  • אזור זמן: GMT‎+2 
  • קוד חיוג: 43+

מאסטר ויזה לשירותכם

החל משנת 2024 מאסטר ויזה תעניק שירות המאפשר ליווי צמוד להוצאת ויזה ETIAS לכל מדינה בה יידרש אישור כזה. לכל מי שמעדיף להימנע מבירוקרטיה באנגלית ומילוי הטפסים.  אנחנו מטפלים בך לאורך כל התהליך, מהתחלה ועד סופו, אנו נבצע את הרישום בצורה המדויקת ביותר ללא טעויות, לא צריך אשראי בינלאומי לצורך תשלום אגרה. אם יש לכם שאלות אל תהססו ופנו אלינו!

הישארו מעודכנים וקבלו התראה כשויזת ETIAS תצא לדרך!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

כל המידע שנקבל ממך יהיה מוגן בחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע לפי הנחיות משרד המשפטים!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!