רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

האם אפשר לזרז אישור ESTA

מדינת ישראל נכנסה באופן רישמי לתכנית הפטור מויזה הדבר מקל על ישראלים ופוטר אותם מבקשת ויזה. במקום זאת יש צורך להפיק אישור ESTA. אחת השאלות הנפוצות היא האם אפשר לזרז אישור ESTA, התשובה הקצרה היא לא, אין דרך להאיץ את בקשת ה-ESTA יחד עם זאת בכדי למנוע עיכוב מיותר, יש לדעת כיצד לבצע רישום מדוייק ונכון, הכולל הגשת מסמכים רלוונטיים שיגדילו את סיכויי האישור.

מהי מערכת ESTA

ESTA – Electronic System for Travel Authorization הוא אישור אלקטרוני המתקבל ממערכת מסועפת זו אשר מתקבל במייל והוא מאפשר כניסה לרחבי ארצות הברית. היתרון של אופציה זו היא בכך ששלטונות ההגירה במדינה זו מאפשרים לתיירים להיכנס לארצות הברית באמצעות אישור זה במסגרת תוכנית הפטור מוויזת תייר – VWP.

האם יש אפשרות להגיש בקשה דחופה ל-ESTA

המערכת לא מאפשר לכם להגיש בקשה דחופה, יחד עם זאת תוכלו להגיש חברת מאסטר ויזה סיוע בהגשת בקשה דחופה לקבלת פטור מויזה באמצעות המערכת המקוונת. מומחי החברה מעבירים בכל בקשה את כל המסמכים הנדרשים ועושים כל שניתן כדי שהאישור יגיע תוך פרק זמן קצר. יש מקרים שבהם מגיש הבקשה מקבל אישור מהיר ויש גם מקרים אחרים שהנושא מתעכב עקב סיבות שונות, כמו בדיקות שמבצעים אנשי מחלקת ביטחון הפנים האמריקאי ולכן זמן ההמתנה לרוב הוא עד 72 שעות.

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

מה יכול להבטיח טיפול מהיר בבקשה?

פקידי הרשויות האמריקאיות מקפידים מאד על תקינותם של המסמכים ולכן כדי לבצע הגשת בקשה ל-ESTA בזריזות יש לוודא שכל המסמכים המועברים הם בדיוק על פי הדרישות ויש לשלוח אותם אליהם באופן ברור וקריא ואין פגם טכני ברישום, כמו לדוגמה במספר הדרכון, או בפרטי תעודת הזהות הישראלית וכו'.
מעבר לכך העדיפות היא להיעזר בחברה אשר מתמחה בתחום זה כיוון שלאור הניסיון הרב של העובדים, הפעולות מתבצעות בדיוק רב תוך הבנה מעמיקה של הדרישות האמריקאיות. זו הסיבה שברוב המקרים אישורי ה-ESTA מתקבלים תוך פרק זמן קצר. זאת לעומת מצבים שבהם הישראלים מגישים את המסמכים באופן עצמאי ולאור חוסר הידע המקצועי שלהם, הפקידים האמריקאים מחזירים להם את המסמכים, כיוון שיש בהם דופי ולכן הם צריכים להתחיל את כל התהליך מההתחלה.

איך מתקבל אישור ESTA?

כאשר המסמכים הם תקינים, תשלח אליכם הודעה באמצעות הדואר האלקטרוני סטטוס בקשת אישור לשימוש בעת הנסיעה לארה"ב. אישור זה קיים במערך האישורים הבין-לאומי ורצוי להצמיד אותו לדרכון האישי. אם אינכם מקבלים את האישור בזמן, בדקו את תיבת הספאם בתיבת הדואר שלכם, כיוון שקיימת סבירות שמסמך זה כבר הגיע אך נמצא בתיבה זו במקום בתיבת הדואר הנכנס.
יש שלושה סוגים של סטטוסים לבקשה:

  • Authorization Approved  – בקשה אושרה.
  • Travel Not Authorized – בקשה לא אושרה.
  • Authorization Pending – בקשה בהמתנה.

אם כבר הגשתי בקשה דרך מערכת ESTA האם יש אפשרות לזרז אותה לאחר מכן?

במידה וכבר הגשתם טופס ESTA באתר האינטרנט והינכם חושבים על דרכים לזרז אותה מהר יותר, חשוב שתדעו שלא אפשרי. לא ניתן לזרז בקשת ESTA לבקשה דחופה לאחר תשלום אגרת הבקשה.  

מתי מומלץ להגיש בקשה ל-ESTA?

עם כניסת מערכת ESTA לשימוש בישראל כל מי שמזמין כרטיס טיסה לארה"ב, כדאי שמיד לאחר מכן יגיש את הבקשה לקבלת ESTA. בדרך זו יש מספיק זמן לקבלת האישור ולא יהיה בלחץ של זמנים, כאשר מצד אחד יש כרטיס טיסה תקף ומצד שני עדיין אין אישור. ESTA מאושרת תקפה בדרך כלל לתקופה של שנתיים מתאריך האישור או עד לפקיעת תוקף הדרכון שלך, המוקדם מביניהם. כך שאין בעיה להגיש בקשה לאישור גם כמה חודשים מראש. 

האם אפשר לטוס לארה"ב כאשר הבקשה ל-ESTA עדיין בשלב המתנה?

אמנם בקשת ה-ESTA מעובדת לעתים קרובות במהירות ומספקת תוצאות מיידיות, אך קיימת אפשרות לעיכובים או לבדיקה נוספת במקרים מסוימים. אם בקשת ה-ESTA שלך עדיין תלויה ועומדת או ממתינה להחלטה, מומלץ להמתין לאישור לפני ביצוע סידורי נסיעה לארצות הברית מכיוון שעם הנחיתה בארצות הברית, רשות ההגירה לא יאפשרו כניסה למדינה זו למי שאין לו וויזת תייר או אישור ESTA.

חשוב לציין שלחברות תעופה ולספקי תיירות בד"כ יש גישה למידע על ESTA, והם בדרך כלל דורשים ESTA מאושר בתוקף עבור נוסעים תחת ה-VWP לפני שהם מאפשרים לעלות לטיסה לארה"ב. אם בקשת ה-ESTA שלך עדיין תלויה ועומדת, קיים סיכוי שתדחה את העלייה למטוס.

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

צריכים סיוע בהגשת אישור כניסה לארה"ב ESTA?

חדש ובלעדי במאסטר ויזה: לא אושרת לא שילמת!

97.12%

*למגישי הויזה בפעם הראשונה ו/או ללא עבר פלילי
בכפוף לתקנון.

מידע נוסף

esta לילדים

ESTA לילדים הוצאת אישור ESTA לילדים במסגרת תוכנית פטור מויזה במסגרת התוכנית לפטור מויזה, אחת הדרישות לפני טיסה לארצות הברית היא הנפקת אישור כניסה ESTA.

סירוב ESTA

חוקי esta לצורך נסיעת עסקים

הנחיות ESTA לצורך נסיעת עסקים תוכנית הפטור מויזה מאפשרת כניסה לארה"ב ביותר קלות וחוסכת את הבירוקרטיה וההמתנה בבקשה לויזה. נוסעים מעדיפים להסתפק באישור ESTA כיוון

סירוב ESTA

אישור ESTA לבעלי עבר פלילי

אישור ESTA לבעלי עבר פלילי במסגרת השאלון לאישור אסתא, נשאלים בין היתר שאלות באשר לרישום עבר פלילי. מבחינת מדיניות רשויות ההגירה של ארצות הברית לרוב

סירוב ESTA

כמה זמן לוקח להוציא אישור ESTA

כמה זמן לוקח להוציא אישור ESTA ESTA הוא אישור כניסה אלקטרוני לארצות הברית, הנדרש על מנת להיכנס למדינה מבלי להוציא ויזת תיירות וזאת במסגרת תכנית

אישור ESTA לארצות הברית

esta – travel not authorized

TRAVEL NOT AUTHORIZED תוצאות לטופס ESTA (Electronic System for Travel Authorization) ESTA הוא אישור כניסה אלקטרוני לארצות הברית המתקבל באמצעות מערכת מקוונת שפותחה ע"י ממשלת

פטור מויזה לישראלים

פטור מויזה לארה"ב לישראלים

האם צריך ויזה לארצות הברית? החל מ 19/10/2023 ארצות הברית הכריזה כי ישראל הצטרפה באופן רשמי לתכנית הפטור מויזה ומעתה אזרחים בעלי דרכון ביומטרי יוכלו

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!