רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת עד 31/07

איזה שאלות שואלים בטופס ESTA

רישום כוזב או מענה לא מדוייק עלולים למנוע מכם להוציא אישור ESTA.
הכירו את השאלות והפרטים בטופס ESTA

טופס ESTA הוא טופס בקשה לאישור נסיעות אלקטרוני לארצות הברית. הוא נועד לאפשר לאזרחי מדינות הכלולות בתכנית הפטור מויזה לבקר בארה"ב למטרות תיירות או עסקים מבלי לעבור את התהליך המסורבל של הוצאת ויזה.

את טופס ה-ESTA ניתן למלא באופן מקוון באתר של רשות המכס והגנת הגבולות של ארצות הברית (CBP). מטרת הטופס היא לאפשר ל-CBP לבדוק את הרקע של המבקש לפני שהוא נכנס לארה"ב ובעזרתו מבטיחים שרק אנשים מתאימים יכנסו לארה"ב. הטופס קל יחסית למילוי, וברוב המקרים תקבלו תשובה מיד לאחר הגשת הטופס, או לכל המאוחר תוך 72 שעות.לפני שתתחיל את הטופס, כדאי להיות מוכנים ולמסור את כל המידע הדרוש.

השאלות שישאלו אתכם בעת מילוי טופס ESTA הן:

שאלות אישיות ופרטי דרכון – החלק הראשון של טופס הבקשה של ESTA מבקש מהפונה מידע בסיסי כגון שם, תאריך לידה וכו'. בחלק זה על המבקש גם להזין מידע על הדרכון שלו, כמו גם מידע על אזרחות אחרת שהוא מחזיק בה, או שהיתה לו בעבר. חשוב מאד לשים לב שהמידע שאתה מזין בבקשת ה-ESTA שלך תואם במדויק למידע המופיע בדרכון שלך. כאשר אתם מזינים את המידע יש לשים לב במיוחד למספר הדרכון שכן כל טעות עלולה לפסול את בקשת ה-ESTA. עוד טעות נפוצה שפונים עושים היא הזנת שם המשפחה שלהם בשדה השם הפרטי או להיפך.

אזרחות אחרת – בחלק זה, יש להזין מידע על אזרחויות נוספות בעבר ובהווה. אם יש לך אזרחות של מדינה אחרת, עליך לציין זאת בטופס. תתבקש גם לציין כיצד השגת את האזרחות (האם נולדת במדינת האזרחות או התאזרחת, דרך ההורים וכו') ולספק מידע על המסמכים שהונפקו. גם אם היתה לך בעבר אזרחות של מדינה אחרת, תתבקש לציין זאת. עם זאת, הטופס אינו מבקש מידע על האופן שבו התקבלה אזרחות זו.

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

חברות ב- GE (Global Entry) – ה-CBP מפעילה גם את תוכנית GE (כניסה עולמית). מטרת התוכנית היא הקלה בסיווג ביטחוני מהיר וכניסה לארה"ב עבור חברים. חברי ה-Global Entry נחשבים כמועמדים בסיכון נמוך היות שאושרו מראש על ידי ה-CBP. במידה ואתה חבר ב-GE, עליך להזין את PASSID / מספר חברות. הזנת המידע בטופס ESTA מבטיחה כי חברי GE יוכלו להיכנס ללא מאמץ לארה"ב בזכות שימוש באישורי החברות שלהם וע"י כך קבלת ESTA.

מידע על מדיה חברתית – על מנת לקבל החלטה אם פונה שעובר בדיקה נוספת כחלק מבקשת ה-ESTA שלו מהווה סיכון ביטחוני לארצות הברית, ה-CBP עשויים להשתמש במידע מהמדיה החברתית. בטופס תתבקש לרשום את שמות החשבונות של המדיה החברתית שהיו לכם במהלך 5 השנים האחרונות בטוויטר, פייסבוק, לינקדאין ואינסטגרם. אם לא היית פעיל באף אחת מהפלטפורמות הללו במהלך התקופה של 5 השנים הקודמות, תוכל לבחור באפשרות שמציינת שאין לך נוכחות במדיה חברתית. עליך לתת תשובות אמיתיות. ה-CBP יבדקו את המידע ואם נמצא שהזנת כאן מידע כוזב, בקשת ה-ESTA שלך עלולה להידחות.

מידע על תעסוקה – בחלק זה תתבקשו לספק מידע לגבי שם המעסיק שלך ופרטי הקשר שלו. מידע זה רלוונטי עבור פקידי ההגירה בגבול כדי לשלול כוונה להשאר בארה"ב באופן לא חוקי למטרות עבודה.

מידע על ההורים – בחלק זה תתבקש להזין את שם המשפחה והשם הפרטי של שני הוריך. אם מסיבה כלשהי מידע זה אינו ידוע, תוכל להשתמש בשמות המטפלים שלך בילדות, או לסמן כ'לא ידוע' אם לא היו לך הורים או מטפלים.

מידע על הנסיעה – האם הנסיעה שלך לארה"ב היא לצורך מעבר למדינה אחרת? אם כן, תצטרך לספק את המידע בסעיף הבא.

נקודת קשר בארה"ב  – בחלק זה תתבקש להזין מידע על איש הקשר שלך בארה"ב, מלון או ארגון הרלוונטי לשהייה. תתבקשו לספק מספר טלפון וכתובת.

כתובת בארה"ב – המידע עשוי להיות זהה למידע בשאלה הקודמת. עם זאת, מבקרים עסקיים בדרך כלל מכניסים את השם של איש הקשר המקצועי שלהם בסעיף נקודת הקשר בארה"ב, ואת מקום הלינה שלהם בחלק הזה.

מידע ליצירת קשר לשעת חירום בארה"ב ומחוצה לה – מידע זה ישמש במקרה חירום רפואי שבו אין קרובי משפחה. אם אין לך למי לפנות במקרה חירום, תוכל להזין 'לא ידוע' בשדה זה.

שאלות זכאות ל-ESTA – אלו הן תשע שאלות שהתשובה אליהן היא 'כן' או 'לא'. השאלות בודקות נושאים שונים במטרה לקבוע האם הפונה מהווה סיכון בשל עבר פלילי, בריאותו האישית, פעילויות הקשורות לטרור, היסטוריית סמים, היסטוריית ויזה לארה"ב והגירה, הרצון לעבוד בארה"ב, וגם היסטוריית הנסיעות שלו למספר מדינות במזרח התיכון ובאפריקה. תשובה ב'כן' לכל אחת משאלות הזכאות הללו תוביל ככל הנראה לדחיית הבקשה. לכן יש להקפיד על מילוי חלק זה של הטופס.

הצהרת אזהרה – הערת האזהרה מופיעה בתחילת הטופס, מתחת לכותרת "הצהרת אזהרה". ההערה קובעת כי מי שממלא מידע כוזב או מטעה בטופס ESTA עלול להיות חשוף לאישום פלילי, מאסר, קנס בסך של עד 250,000 דולר, והגבלות על קבלת אשרת נסיעות בעתיד.

ויתור על זכויות – ויתור על הזכויות מופיע בסוף הטופס, מתחת לכותרת "ויתור על זכויות". ויתור זה קובע כי הפונה מסכים כי המידע שהוא מספק בטופס עשוי להיות זמין לרשויות אכיפת החוק של ארצות הברית, וכי ה-CBP רשאי לסרב להכניס אותו לארצות הברית או להורות על שלילת הפטור מויזה שלו אם הוא מספק מידע כוזב או מטעה.

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

צריכים סיוע בהגשת אישור כניסה לארה"ב ESTA?

חדש ובלעדי במאסטר ויזה: לא אושרת לא שילמת!

97.12%

*למגישי הויזה בפעם הראשונה ו/או ללא עבר פלילי
בכפוף לתקנון.

מידע נוסף

אזרחות אמריקאית - חוק הסבא

שאלות נפוצות: ESTA

שאלות נפוצות בנושא ESTA על מנת להכנס לארה"ב ללא ויזה במסגרת תכנית הפטור מויזה, תצטרכו לקבל אישור ESTA. בכדי לקבל את האישור יש למלא טופס

סירוב ESTA

חוקי esta לצורך נסיעת עסקים

הנחיות ESTA לצורך נסיעת עסקים תוכנית הפטור מויזה מאפשרת כניסה לארה"ב ביותר קלות וחוסכת את הבירוקרטיה וההמתנה בבקשה לויזה. נוסעים מעדיפים להסתפק באישור ESTA כיוון

סירוב ESTA

אישור ESTA לבעלי עבר פלילי

אישור ESTA לבעלי עבר פלילי במסגרת השאלון לאישור אסתא, נשאלים בין היתר שאלות באשר לרישום עבר פלילי. מבחינת מדיניות רשויות ההגירה של ארצות הברית לרוב

סירוב ESTA

כמה זמן לוקח להוציא אישור ESTA

כמה זמן לוקח להוציא אישור ESTA ESTA הוא אישור כניסה אלקטרוני לארצות הברית, הנדרש על מנת להיכנס למדינה מבלי להוציא ויזת תיירות וזאת במסגרת תכנית

אישור ESTA לארצות הברית

esta – travel not authorized

TRAVEL NOT AUTHORIZED תוצאות לטופס ESTA (Electronic System for Travel Authorization) ESTA הוא אישור כניסה אלקטרוני לארצות הברית המתקבל באמצעות מערכת מקוונת שפותחה ע"י ממשלת

פטור מויזה לישראלים

פטור מויזה לארה"ב לישראלים

האם צריך ויזה לארצות הברית? החל מ 19/10/2023 ארצות הברית הכריזה כי ישראל הצטרפה באופן רשמי לתכנית הפטור מויזה ומעתה אזרחים בעלי דרכון ביומטרי יוכלו

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!