רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 30/06

כמה זמן לוקח להוציא אישור ESTA

ESTA הוא אישור כניסה אלקטרוני לארצות הברית, הנדרש על מנת להיכנס למדינה מבלי להוציא ויזת תיירות וזאת במסגרת תכנית הפטור מויזה. התוכנית של הפטור מויזה תתאפשר לאזרחיהן של מדינות שמקיימות תנאים מסוימים, כגון אחוזי הגירה נמוכים ואחוזי סירובים נמוך לקבלת ויזה. החל מעתה, גם מדינת ישראל נכנסה לתכנית הפטור מויזה ואזרחים ישראלים המחזיקים בדרכון ביומטרי זכאים להנפקת אישור ESTA. על מנת לקבל את אישור ESTA, יש להגיש את הבקשה בצורה מדויקת ולעמוד בדרישות הנדרשות.

מתי צריך להגיש מראש בקשה להוצאת ESTA?

תוצאות הבקשה ל- ESTA מתקבלות לרוב תוך 72 שעות או עד שלושה ימים. לכן, מומלץ להגיש בקשה לא פחות משלושה ימים מראש. עם זאת, במקרים מסוימים זה עשוי להמשך זמן ארוך יותר בשל גורמים כמו תחזוקת המערכת או השבתה זמנית של השרת. בכל אופן מומלץ להגיש בקשה סמוך להחלטתך לטוס לארה"ב.

כמה זמן לוקח להוציא אישור ESTA?

מילוי טופס הבקשה ל-ESTA עשוי להמשך כ-20 דקות ואף פחות מכך. הטופס קצר מאוד ובו המועמד מתבקש למסור את פרטי הדרכון שלו, פרטים אישיים ולענות על מספר שאלות זכאות. כאמור זמן הטיפול המקסימלי בבקשת ESTA הוא 72 שעות, ולרוב התשובות מתקבלות עוד הרבה קודם. לאחר שסיימתם למלא את טופס את הבקשה ושילמתם את האגרה תקבלו תגובה, לרוב תוך מספר דקות, אבל זה עשוי לקחת כמה ימים לכל היותר.
הבקשה עשויה להידחות במידה והמבקש ענה בחיוב לאחת מהשאלות שנשאלו בסעיף הזכאות. כאשר זה קורה, זה לא אומר שאתם מנועים מכניסה לארה"ב אלא שתצטרכו להגיש בקשה לויזה במידה ותרצו לבקר במדינה.

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

מה עושים אם קיבלתם דחייה על אישור אסתא שלכם?

כאשר תגישו בקשת ESTA אתם עתידים לקבל אחד מהסטטוסים הבאים:

  1. “Authorization approved” – הבקשה אושרה
  2.  “Authorization pending” – הבקשה בהמתנה
  3. Travel not authorized” – סירוב בקשה

אם קיבלתם סירוב לבקשת ה-ESTA, יש לבדוק שוב אם ענית על כל השאלות נכון והכנסת את כל המספרים והאותיות בצורה נכונה. אם אתם משוכנעים שהדחייה נובעת מהזנה שגויה בטופס, הגישו בקשה נוספת ל-ESTA והקפידו על הזנת המידע בצורה נכונה. יהיה עליכם לשלם את האגרה בשנית כדי להגיש בקשה נוספת ל-ESTA.

אם בקשת ה-ESTA שלך נדחתה שלא מסיבות טכניות או של הזנת מידע שגוי ואתם רוצים להיכנס לארה"ב תצטרכו להגיש בקשה לויזה. ישנן מספר סוגי ויזה: ויזת B עבור נסיעות תיירות, ויזת E אשר מאפשרת שהות למטרות עסקיות וויזת L עבור מי שעובר לעבוד בחברות בארה"ב. בדרך כלל לוקח חודש-חודשיים מרגע הגשת בקשה לויזה ועד לקבלתה.

כמה זמן לוקח חידוש ESTA?

אין אפשרות להאריך פטור מויזה לארה"ב ולכן כאשר הוא יפוג תצטרכו להגיש בקשה לאחד חדש במקום זאת. למעשה עליך לחזור על התהליך באופן זהה לפעם הראשונה שבה הגשת בקשה ל-ESTA והמענה גם הוא ייקח אותו פרק זמן. שימו לב לכך שכאשר פג תוקפו של הדרכון גם ה-ESTA המצורף לו יפוג ולכן תצטרך להגיש בקשה חדשה ל-ESTA שתקושר לדרכון החדש שלך.

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

צריכים סיוע בהגשת אישור כניסה לארה"ב ESTA?

חדש ובלעדי במאסטר ויזה: לא אושרת לא שילמת!

97.12%

*למגישי הויזה בפעם הראשונה ו/או ללא עבר פלילי
בכפוף לתקנון.

מידע נוסף

esta לילדים

ESTA לילדים הוצאת אישור ESTA לילדים במסגרת תוכנית פטור מויזה במסגרת התוכנית לפטור מויזה, אחת הדרישות לפני טיסה לארצות הברית היא הנפקת אישור כניסה ESTA.

קרא עוד »

חידוש esta

חידוש אישור ESTA ל-ESTA אין מערכת ייעודית דרכה מחדשים או מאריכים את תוקף האישור. אישור ESTA תקף לשנתיים או עד שפג תוקפו של הדרכון, המוקדם

קרא עוד »
סירוב ESTA

חוקי esta לצורך נסיעת עסקים

הנחיות ESTA לצורך נסיעת עסקים תוכנית הפטור מויזה מאפשרת כניסה לארה"ב ביותר קלות וחוסכת את הבירוקרטיה וההמתנה בבקשה לויזה. נוסעים מעדיפים להסתפק באישור ESTA כיוון

קרא עוד »
ביטול ויזה לישראלים

ביטול ויזה לישראלים

ביטול ויזה לישראלים תאריך עדכון: 28/09/2023 באופן רשמי ביום 27/09/2023 הכריזה ארצות הברית על כניסתה של מדינת ישראל לתוכנית פטור מויזה משמעות הדבר שמעתה מחזיקי

קרא עוד »

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!