רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת עד 31/07

הנחיות ESTA לצורך נסיעת עסקים

תוכנית הפטור מויזה מאפשרת כניסה לארה"ב ביותר קלות וחוסכת את הבירוקרטיה וההמתנה בבקשה לויזה. נוסעים מעדיפים להסתפק באישור ESTA כיוון שהדבר דורש מהם פחות תכנון, הוצאות ומאמץ מאשר הוצאת ויזה לארה"ב. עם זאת האישור אינו מתאים לכל מטרה וישנן פעילויות לא מעטות, בהן פעילויות עסקיות אשר אינן מותרות למי שמחזיק באישור ESTA בלבד. חשוב להכיר ולדעת מה אפשר לעשות במסגרת האישור ומה לא, כיוון שעיסוק בפעילות אסורה עלולה לשלול ממך כניסה עתידית והגירה לארה"ב.

החל מעתה, מדינת ישראל נכנסה באופן רשמי לתכנית הפטור מויזה. וכעת אזרחים ישראלים המחזיקים בדרכון ביומטרי זכאים להנפקת אישור ה-ESTA.

האם אישור ESTA מתאים לצורך נסיעת עסקים?

תכנית הפטור מויזה (VWP) מתירה פעילויות מסוימות הקשורות לעסקים אך אלה מוגבלות ביותר ויש להתכונן לאפשרות של תשאול וחקירה בהגעה לארה"ב באשר למטרות הנסיעה. אישור ESTA אינו מבטיח כניסה לארה"ב ובמידה ופקידי ההגירה חושדים שתוכניותכם חורגות מתחומי הפעילויות המותרים לנסיעות ללא ויזה, ייתכן שתסורבו להיכנס לארה"ב, ללא אפשרות ערעור. הסירוב יתועד ברשומות שלכם ועלול להוביל בהמשך לבעיות להיכנס או להגר לארה"ב. לכן, אם יש בכוונתכם לנסוע לצורכי עסקים, וודאו מראש שהפעילות המתוכננת מותרת במסגרת תכנית פטור מויזה לישראלים, ובמקרה שלא דאגו לכך שתהיה לכם ויזה מתאימה.

מהן הפעילויות העסקיות המותרות במסגרת אישור ESTA?

מי שמחזיק באישור ESTA תקף רשאי להשתתף בפעילויות הבאות ללא ויזה לארה"ב:

  • תיירות
  • ביקור קרובי משפחה
  • השתתפות בפגישות עסקיות
  • ייעוץ עסקי עם שותפים
  • השתתפות כנציג בכנס עסקי או תערוכת סחר
  • משא ומתן על חוזים
  • השתתפות בתכניות הכשרה קצרות
 

מומלץ לשאת עימכם ניירת מתאימה כשאתם יוצאים לדרך המאשרת את הפעילויות המתוכננות שלכם, כגון מכתב רשמי מהמעסיק המפרט את סיבת הנסיעה ומסלול הטיול. זאת היות שייתכן שבכניסה לארה"ב תישאלו על הסיבות לנסיעה.

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

מתי לא ניתן לנסוע לטיסת עסקים עם אישור ESTA?

מבקרים אשר נכנסים לארה"ב ללא ויזה אינם רשאים לבצע עבודה פרודוקטיבית, גם אם המעסיק נמצא במקום אחר. משמעות הדבר היא שאישור ESTA אינו מספיק על מנת להיות רשאי לעבוד או ללמוד במהלך שהותכם בארה"ב. כמו כן אין לערוך סמינרים של מנהיגות או הכשרות לניהול או כל אירועי הכשרה אחרים. עבור כל אחת מהפעילויות הללו יש להגיש בקשה לויזה הרלוונטית לארה"ב.

האם בתום 90 יום כדאי לעזוב את ארה"ב לפרק זמן קצר ולחזור שוב?

לא מומלץ לעזוב את ארה"ב כל 90 יום באופן זמני ולחזור. הדבר עלול לעורר שאלות בגבול לגבי כוונותיכם ותוכניותכם בזמן שהייתכם בארה"ב. גם יציאה למדינה שכנה לפרק זמן קצר לא תסייע לכם כיוון שזמן זה ייחשב בתוך תקופת שהייתכם בארה"ב עם אישור ESTA.

האם צריך ESTA עבור כל ביקור בארה"ב?

לא, האישור תקף לשנתיים במידה והדרכון עדיין בתוקף. אם הנוסע עדכן את הדרכון, שינה את שמו, מינו, או השתנתה אזרחותו הוא יצטרך להפיק אישור חדש. כך גם במידה והשתנו נסיבותיו של הנוסע והתשובה לאחת או יותר משאלות הזכאות הדורשות תגובת "כן" או "לא" השתנתה, יש לעדכן את האישור ולהוציא אישור חדש. כמובן שיש להוציא אישור חדש במידה שתוקף אישור ה-ESTA פג. הגשת בקשה חדשה לאישור ESTA כרוכה בתשלום מחודש של עמלה.

מה קורה במצב של סירוב אישור ESTA?

בקשות ESTA נדחות כאשר המבקש אינו עומד בדרישות הזכאות של הטכנית לפטור מוויזה, אך אין זה אומר שלא תוכל להיכנס לארה"ב. אם בקשתכם לאישור ESTA נדחתה עליכם לגשת לשגרירות או לקונסוליה של ארה"ב ולהוציא ויזה מתאימה. ברוב המקרים, זו תהיה ויזת B למבקרים. 

אם אתה סבור שהסירוב לא מוצדק, תוכל לערער על ההחלטה. כדי לערער על ההחלטה, עליך למלא טופס הערעור באתר האינטרנט של רשות ההגירה והאזרחות של ארצות הברית (USCIS).

 

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!

צריכים סיוע בהגשת אישור כניסה לארה"ב ESTA?

חדש ובלעדי במאסטר ויזה: לא אושרת לא שילמת!

97.12%

*למגישי הויזה בפעם הראשונה ו/או ללא עבר פלילי
בכפוף לתקנון.

מידע נוסף

סירוב ESTA

אישור ESTA לבעלי עבר פלילי

אישור ESTA לבעלי עבר פלילי במסגרת השאלון לאישור אסתא, נשאלים בין היתר שאלות באשר לרישום עבר פלילי. מבחינת מדיניות רשויות ההגירה של ארצות הברית לרוב

סירוב ESTA

כמה זמן לוקח להוציא אישור ESTA

כמה זמן לוקח להוציא אישור ESTA ESTA הוא אישור כניסה אלקטרוני לארצות הברית, הנדרש על מנת להיכנס למדינה מבלי להוציא ויזת תיירות וזאת במסגרת תכנית

אישור ESTA לארצות הברית

esta – travel not authorized

TRAVEL NOT AUTHORIZED תוצאות לטופס ESTA (Electronic System for Travel Authorization) ESTA הוא אישור כניסה אלקטרוני לארצות הברית המתקבל באמצעות מערכת מקוונת שפותחה ע"י ממשלת

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!