צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ויזת סטודנט לארה"ב

השתחררתם מהצבא ואתם מחליטים לחסוך כמה שיותר כסף במינימום זמן? החיים הסטודנטיאליים מכניסים אתכם לגרעונות כלכליים שלא מאפשרים לכם לחיות בכבוד? עבודה בארצות הברית יכולה להיות הפתרון האידיאלי עבורכם.

עבודה בארה"ב עתידה להוות פתרון למגוון נרחב של אזרחי מדינת ישראל, בין אם אלו הם סטודנטים המעדיפים ללמוד במהלך הסמסטר ולצאת לעבוד במהלך החופשה השנתית, לבין אם אלו הם משפחות המחפשות לבצע מעבר ולאתר עבודה בארצות הברית לפרנסתם. בארצות הברית ישנן משרות ועבודות מגוונות אשר חלקן מיועדות לבעלי מקצוע בעלי אישורי עבודה ואילו עבודות אחרות מיועדות גם למי שלא מחזיק במקצוע או בהשכלה ספציפית.

לעבוד ללא אישורי עבודה
מרבית מהעבודות המיועדות לישראלים בתחילת דרכם, הן עבודות במכירות, בין אם אלו הם מכירת תמונות שמן מבית לבית, מכירת מוצרים בקניונים ועוד. מעסיקים רבים אינם דורשים ניירות עבודה והם מעסיקים את הישראלים בתמורה לאחוזים מסך המכירות אותם הם מבצעים במהלך השבוע. ישראלים רבים מצליחים לצבור כסף רב, אך הסיכון אותו הם לוקחים הוא גדול ולעיתים לא משתלם. קחו בחשבון כי עבודה בארצות הברית ללא אישורים ייעודיים המאפשרים לכם לעבוד כדת וכדין בתוך ארצות הברית, מסוכנת לכם ואתם עתידים להיתפס, לגורש חזרה לישראל. במקרים מסויימים תאסר לכם הכניסה לארה"ב, לעיתים לכל החיים, על כן עליכם לבצע סיכון מחושב ולקבל את ההחלטה האם זה מתאים לכם או לא.

עבודות עם אישורי עבודה
בארצות הברית בכלל ובניו יורק בפרט, ישנן משרות רבות ומגוונות, בין אם זה בתחום ההיי-טק, בתחום השיווק המכירות ועוד. מרבית מהעבודות המכובדות דורשות אישורי עבודה המאפשרים לכם ליהנות מעבודה מכובדת ומהזכויות כעובדים מן המניין. עבודות בארצות הברית עם אישורי עבודה דורשות מכם מאמץ גדול יותר מרכישת כרטיסי טיסה בלבד (בין היתר הוצאת ויזה לארה"ב כנדרש באמצעות שגרירות ארצות הברית בתל אביב). לעיתים המעסיק האופציונאלי יאלץ להגיש מסמכים המאשרים את העסקתכם ולעיתים יהיה עליו להצהיר כי הוא לוקח אחריות מלאה אודותיכם למשך כל תקופת העסקתכם.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!