צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

עבודה בארה"ב ללא אזרחות

אין ספק שאמריקה מפתה מאוד, ולרבים מאיתנו יש את הרצון להגשים את החלום האמריקאי ולמצוא את עצמינו בבית גדול עם בריכה בחצר האחורית, ועבודה מסודרת ונוחה בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. לצערינו, לא כל כך פשוט להגיע לעבוד בארה"ב ללא אזרחות חוקית – אבל גם לא בלתי אפשרי;  אספנו עבורכם את כל הדרכים להגיע לארה"ב ולעבוד באופן חוקי, וגם איך להוציא אזרחות אמריקאית לילדים!

איך להשיג ויזת עבודה לארה"ב?

 גם אם אין לכם אזרחות אמריקאית, אל דאגה, לא הכל אבוד. ארה"ב מספקת אשרות עבודה בתנאים מסוימים לאנשים שעונים על קריטריונים כאלו ואחרים. ישנם כמה סוגים של ויזת עבודה לארה"ב:

  • ויזת עובד מיומן – ויזה כזו מתאימה לאנשי מקצוע בתחומים מסוימים, כמו רפואה, הייטק והנדסה. ויזה זו מאפשרת עבודה בארה"ב באופן זמני ללא מטרות הגירה. כדי להוציא ויזה מסוג זה, תצטרכו למצוא מעסיק שמעוניין להעסיק אתכם, ועליו לבקש בשמכם בקשה לסטטוס עובד זמני.
  • ויזת חילופי תרבויות – ויזת חילופי תרבויות היא ויזה מיוחדת שמאפשרת עבודה חוקית בארצות הברית, בתחומים כמו הדרכה במחנות קיץ, עבודה בפארקי שעשועים או טיפול בילדים ("אופר"). ויזת חילופי תרבויות מאפשרת עבודה חוקית לזמן מוגבל ומתאימה בעיקר לצעירים עד גיל עשרים ושמונה.
  • ויזת ספורטאים או אמנים – אם אתם בעסקי הספורט או השעשועים (דוגמנות, משחק, מוזיקה וכדומה), תוכלו להוציא ויזה ייחודית לתחומים אלו. ויזה זו מעניקה לכם אישור חד פעמי לעבודה בארה"ב לתקופה מוגבלת. כדי להוציא ויזה כזו, עליכם להראות את מטרת הנסיעה וכן להראות כי יש גורם שממן את שהותכם.
  • ויזה לעובד המשנה את מקום עבודתו במסגרת החברה – ויזה כזו מיועדת בעיקר לאנשים שעושים "רילוקיישן" לארצות הברית. במקרים כאלו, החברה שולחת אתכם לארה"ב כדי שתעבדו בסניף האמריקאי, בדרך כלל באופן זמני, זאת כי יש לכם כישורים שיתרמו לחברה כמו יכולות ניהול, ניסיון מקצועי וכדומה.

עבודה לא חוקית בארה"ב – למה לא לעשות את זה?

 אם אין ברשותכם אזרחות או ויזת עבודה, מאוד לא מומלץ להגיע לעבוד בארה"ב בצורה לא חוקית. במידה ותתפסו, תגורשו באופן מיידי מארה"ב ותזכו לחותמת שחורה ולא נחמדה בדרכון שלכם, כזו שתמנע מכם כניסה לארה"ב לשנים ממושכות. בנוסף, "תזכו" לקנס גבוה ואף במקרים מסוימים למעצר ומאסר. אל תכניסו את עצמכם לבעיה הזו, ודאגו לויזה חוקית באחת הדרכים הנ"ל. 

איך להוציא אזרחות אמריקאית לילדים?

במידה ואתם עובדים בארה"ב ובשעה טובה נוסף ילד למשפחה, ילדיכם יקבל אזרחות באופן אוטומטי. תוכלו להוציא אזרחות אמריקאית לילדים גם אם נולדו מחוץ לארה"ב, במידה ולכם יש אזרחות אמריקאית או שהסבא/סבתא התגוררו במשך חמש שנים בארה"ב. זהו תהליך ביורוקרטי קצת מסורבל אבל משתלם, במהלכו תצטרכו לאסוף מסמכים נדרשים, להופיע לראיון עם הילד ולענות על מספר שאלות – והאזרחות בידם.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!