צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

ישראלים רבים מעוניינים לבקר בארה"ב כדי לטייל בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, לצרכי עבודה ולביקורים של משפחה וחברים. כדי לבקר בארה"ב ישראלים נדרשים לקבל ויזה מתאימה, יש מספר סוגי ויזות לכן חשוב למלא את הטפסים המתאימים כדי להימנע מסיבוכים ומעיכובים מיותרים, או מסירוב הבקשה.

לבטח גם אתם שמעתם סיפורים רבים אודות ישראלים שנתקלו במדיניות קשוחה כלפיהם בשגרירות ארה"ב בארץ, למרות שבתקשורת אנו עדים ליחסים חמים בין שתי המדינות. הקונסול הכללי של ארה"ב טען בריאיון שנערך עמו לפני מספר שנים כי הנהלים הקשוחים בשגרירות ארה"ב נובעים מבעיית המהגרים הלא חוקיים לשטחי ארה"ב, ובהם גם צעירים רבים מישראל העובדים בעגלות ובעבודות נוספות ללא היתר שהייה ועבודה, וכנגד החוק.

בעיה מוכרת בקרב צעירים

כדי לקבל ויזת תייר או ויזת עסקים ((B1/B2 יש למלא טופס 160DS  בצורה מדויקת, לענות על כל השאלות ולשלם את האגרה. לאחר הגשת המסמכים עליכם לקבוע תור לראיון בשגרירות. במהלך הראיון עליכם להשיב על שאלות שונות בכנות ובעיקר להוכיח קשר חזק למדינת ישראל על מנת להפיג את החשש של עובדי השגרירות כי בכוונתכם להגר לארה"ב שלא כחוק.

כדאי לדעת כי צעירים רבים אחרי צבא מתלוננים על המדיניות הקשוחה של עובדי השגרירות, ורבים מהם לא מצליחים לקבל ויזה אמריקאית. כאמור, הסיבה המרכזית לתופעה זו נעוצה בעברייני ההגירה שעובדים ללא היתר ולעתים גם שוהים שלא כחוק בארה"ב, תוך התעלמות מוחלטת מחוקי המדינה. לכן, ללא הוכחה של קשר חזק לישראל מתקשים הצעירים לקבל ויזה לארצות הברית, גם אם הם ביקרו בעבר במדינה מספר פעמים ויש בבעלותם רכב בישראל או הוכחה לעבודה חוקית הממתינה להם בארץ.

חברות אמיצה בין ישראל לארה"ב

כאמור, ישראלי המעוניין לבקר בארה"ב חייב להצטייד בוויזה מתאימה. יש ויזת תייר/עסקים הנחשבת לפופולרית ביותר וכל עוד מצליחים להוכיח בראיון בשגרירות כי לא מתכוונים לעבוד בארה"ב או להגר אליה ללא היתר, ניתן לקבל את האישור הנכסף. חשוב לדעת כי קבלת הוויזה בשגרירות אינה מבטיחה את כניסתכם למדינה, מאחר ובשדה התעופה בו תנחתו בארה"ב תעברו תשאול על ידי קצין הגירה ובסמכותו להחליט האם להעניק לכם אישור כניסה למדינה ולכמה זמן.

חשוב לדעת כי ויזה לארה"ב ((B1/B2 מקבלים לתקופה של 10 שנים, יש לחדש את הוויזה בזמן, עדיף כשנה לפני מועד פקיעתה, לאחרונה נקבעו קריטריונים חדשים המאפשרים במקרים מסוימים לחדש את הוויזה ללא צורך בראיון בשגרירות.

סטודנטים חייבים להוציא ויזה מתאימה לסטודנט, את הוויזה ניתן להוציא רק לאחר רישום למוסד לימודים מוכר בארה"ב, הוויזה מאפשרת לסטודנט לשהות כחוק לכל אורך תקופת לימודיו. מי שמעוניין לעבוד בארה"ב חייב להוציא ויזת עבודה, הדרך הטובה ביותר היא להשיג אישור ממעסיק בארה"ב המעוניין להעסיק אתכם.

ראוי לציין כי ישנה אפשרות להשתתף בהגרלות גרין קארד המתקיימות מדי שנה, הגרין קארד מאפשר לכם לחיות ולעבוד כחוק בארה"ב, רצוי להגיש את הבקשה בעזרת חברה מנוסה.

לסיכום, כדי להוציא ויזה לארה"ב עליכם למלא את הטפסים הנדרשים ולקבוע ראיון בשגרירות, חשוב להגיע מוכנים לראיון ולענות בכנות כדי לשפר את הסיכוי לקבלת ויזה אמריקאית המאפשרת לכם לטייל במדינה, לבקר חברים, להשתתף בכנסים ובתערוכות וכדומה.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!