צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

מה אסור לשכוח לפני שטסים לארה"ב?

האם רכשתם כרטיס טיסה לארה"ב ואתם כבר אורזים את המזוודה? ובכן, רגע לפני שאתם מסיימים עם האריזות, מודיעים על חופשה בעבודה ומגיעים לקניות בדיוטי פרי, כדאי לכם לבדוק שהדרכון שלכם בתוקף, וכי יש לכם ויזה לארה"ב, ביטוח נסיעות בתוקף וכדאי לקחת גם ספר טוב לקראת הטיסה הארוכה.

הכנות לקראת הטיסה לארה"ב

ישראלים רבים טסים לארה"ב מדי שנה כדי לטייל במדינה העצומה בגודלה, לבלות עם חברים, לבקר משפחה, להשתתף באירועים שונים, לקיים פגישות עסקיות חשובות, להשתתף בתערוכות, ללמוד ועוד. עוד לפני שמזמינים כרטיס טיסה לניו יורק או לכל יעד אחר בארה"ב חשוב לוודא כי הדרכון בתוקף, מומלץ לא לצאת מהארץ עם דרכון בעל תוקף נמוך מ-6 חודשים אחרת מסתכנים בבעיות מיותרות בביקורת הדרכונים. יש מדינות שאינן מתירות לתיירים לבקר במדינה עם דרכון ללא תוקף של 6 חודשים לפחות.

כמו כן, כדאי לעיין בדרכון ולבדוק האם יש בו קרעים, האם חסרים דפים וחשוב לוודא כי יש עמודים ריקים מחותמות, בעיקר אם מתכננים טיול ארוך. אם מצאתם קרעים בדרכון כדאי להוציא אחד חדש כדי להימנע מעיכובים, חקירות ובעיות כניסה לארה"ב. בנוסף, אם ביקרתם במדינות כמו קובה או מדינות שאין להן יחסים עם ארה"ב, כדאי להתכונן לתשאול ארוך בביקורת הגבולות בארה"ב ולשאלות רבות גם בראיון בשגרירות.

ויזה לארה"ב

כדי לטייל ולבקר בארה"ב יש להוציא ויזת תייר או עסקים. אם אתם טסים כדי ללמוד בארה"ב עליכם להוציא ויזת סטודנטים, במידה ואתם עומדים להתחיל לעבוד בניו יורק או בכל מקום אחר בארה"ב, יש לדאוג לוויזת עבודה מתאימה.

הוצאת ויזה לארה"ב מחייבת אתכם למלא טפסים ולשלוח אותם לשגרירות, לשלם אגרה ולתאם מועד לראיון בשגרירות בארה"ב. יש למלא את הטופס באנגלית, חשוב לוודא כי עונים על כל השאלות, מומלץ לענות בכנות אחרת מסתכנים בקבלת סירוב לוויזה. את הוויזה מקבלים לתקופה של עד 10 שנים, בעבר היה ניתן לקבל ויזה לכל החיים אך החוקים השתנו.

אם קיבלתם בעבר ויזה והיא עדיין בתוקף אינכם צריכים להוציא ויזה חדשה, אם תוקף הוויזה נמוך משנה מומלץ לבצע חידוש ויזה לארה"ב, במקרים מסוימים אין צורך להגיע לראיון בשגרירות.

ביטוח נסיעות לחו"ל

חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לפני היציאה מהארץ, מומלץ לא להסתמך על הביטוח הבסיסי והחינמי דרך חברות האשראי אלא לרכוש ביטוח מתאים ורחב מאחת מחברות הביטוח.

במידה ואתם מתכננים לנהוג בארה"ב כדאי להוציא רישיון נהיגה בינלאומי, למרות שניתן להשתמש גם ברישיון הישראלי. כמו כן, כדאי לשמור עותק של רישיון הנהיגה, דרכון, ויזה, ביטוח ומסמכים חשובים נוספים לכל צרה.

אל תשכחו לרכוש דולרים בדואר, בצ'יינג או בבנק, עדיף להימנע מרכישת דולר אמריקאי בשדה התעופה מאחר והעמלה גבוהה יותר. אם טסים לתקופה קצרה כדאי לרכוש חבילת חו"ל מחברת התקשורת.

לסיכום, חשוב להיערך בזמן לקראת הטיסה לארה"ב ולוודא כי הדרכון שלם ובתוקף, יש לכם ויזה לארה"ב ואל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!