רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת לכבוד חג הפסח עד 29/04

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*

הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​

קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

מהו הראיון בשגרירות ארה"ב

ארה"ב היא יעד מועדף על ישראלים, המבקשים לעבוד, לבקר או לטייל בתחומיה. בכדי להיכנס לתחומיה של ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות זקוק הנוסע הישראלי לויזה, בכדי להשיג ויזה עוברים ראיון אישי בשגרירות ארה"ב .

מטרת הראיון

שגרירות ארה"ב מעוניינת לרכז את כלל הטפסים, לבחון את הבקשה לויזה ולשאול את המועמד מס' שאלות לא מעמיקות ובאמצעות ראיון אישי זה לוודא שהמניעים האמיתיים שלו לביקור בארה"ב תואמים את סוג הויזה שאותה ביקש. כלומר, באם ביקשת ויזת תייר לארה"ב (B1/B2) אז ירצו לוודא שאין בכוונתך להגר למדינה או לעבוד שם באופן לא חוקי.באם ביקשת ויזת סטודנט (J/F), יבדקו שאכן נרשמת למוסד לימודים בארה"ב, שקיבלו אותך לשנה הראשונה, שיש לך כיצד לממן את הלימודים וכן הלאה.

בגלל סיבות אלו מומלץ להביא עמך לראיון בשגרירות האמריקאית את כל המסמכים הרלוונטיים לסוג הבקשה שלך, בין אם זה אישור מהמעביד על כך שיצאת לחופשה ובכוונתך לחזור חזרה, או אישורים על תשלומי משכנתא ובין אם זה אישור על קבלה ללימודים באוניברסיטה ובכוונתך לחזור ארצה וכן האלה. לעיתים שפת הראיון תהיה באנגלית אך אין זה אומר ששיחה באנגלית תהיה ידידותית יותר.

יהיו מוכנים להשיב לשאלות בנושאים הבאים

  • מטרת הנסיעה שלכם לארה"ב.
  • הוכחה כי יש בידיכם משאבים כלכליים במידה מספקת לכיסוי כל ההוצאות שלכם בארה"ב או לחילופין הוכחה לכיסוי הוצאות הללו על ידי גורם שלישי (הורים, קרובי משפחה).
  • ייתכן ופונים במעמד שכיר ירצו לצרף שלושה תלושי משכורת, לרבות התלוש האחרון על מנת להוכיח כי יש בידיהם די כספים לכיסוי ההוצאות בארצות הברית. בנוסף, על הפונים להגיש מכתב מטעם המעסיק הנוכחי שלהם המציג את משך הזמן שבו העובד מועסק על ידי החברה, אופי תחומי האחריות שלהם, פרק הזמן המוקצב לנסיעת עסקים ופנאי, ופרטים אודות התעסוקה העתידית של הפונים בחברה.
  • הוכחה לכוונתכם לעזוב את ארה"ב בתום השהייה. כחלק מהבקשה שלכם לויזה, תוכלו להציג הוכחות לכך שפיתחתם קשרים חזקים לישראל: יחסים חברתיים ומשפחתיים, תעסוקה או לימודים מתמשכים ונכסים.
  • סטטוס צבאי, לרבות תאריכי שירות, תאריכי שחרור, תעודת פטור ו/או אישור חופשה.
  • ייתכן ופונים עצמאיים ירצו לצרף עותק ממסמך התאגדות החברה, עותק מרישיון העסק, עותקים מקבלות מכירה ורשומות שכר. בנוסף, יתכן והפונים ירצו לצרף מכתב מודפס וחתום מטעם רואה החשבון של העסק בו מופיע תיאור של סוג העסק, שנות הפעילות והרווח החודשי נטו.
    סטטוס סטודנטים, במידה והדבר רלוונטי, הכולל תשלום של דמי הרישום.
  • הראיון נערך בשגרירות ארה"ב: רחוב הירקון 71, תל אביב 63903 ונמשך כ-5 דקות אך עקב התורים הארוכים התהליך כולו עשוי להתארך כ-3 שעות

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות!

רוצה להוציא ויזה לארה"ב?

מאמרים נוספים

איך לעבור בהצלחה ראיון בשגרירות ארה"ב

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!