רוצה לחיות בארה"ב? הרשמה מוקדמת מוזלת עד 29/05

היתרונות להנפקת אישור כניסה לארה"ב ESTA באמצעות מאסטר ויזה?
אם בקשתך תסורב תקבל זיכוי - לא אושרת לא שילמת!*
הגשת הבקשה בעברית בצורה נגישה!​
קבלת אישור כניסה לארה"ב עד 24 שעות!
ערעור מול הרשויות האמריקאיות במקרה סירוב!
הדרכה מלאה והסבר אודות האישור החדש!
ניסיון עשיר של אלפי בקשות כניסה לארה"ב!
מאמרים מומלצים
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה
צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

הוצאת ויזה לתינוקות

ישראלים שמחזיקים בדרכון ישראלי ורוצים להגיע לארצות הברית צריכים לקבל ויזה. הצורך בוויזה חל גם על תינוקות, רק שבמקרה שלהם מדובר על תהליך שונה מהתהליך שעוברים המבוגרים. אם אתם מעוניינים להוציא ויזה לארה"ב לתינוקות יהיה עליכם לדעת כיצד לבצע את התהליך.

 תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לתינוקות מתחיל כמו אצל מבוגרים – בהגשת בקשה לוויזה, כך שיהיה עליכם, ההורים, למלא שאלון שניתן למצוא באתר השגרירות של ארה"ב. כמובן שהפעם לא תצטרכו למלא את הסעיפים שאינם רלוונטיים, למשל: תעסוקה, השכלה וכל הפרמטרים שהמועמדים הבוגרים צריכים למלא.

איך עושים את זה? איך מוציאים ויזה לארה"ב לתינוקות?

אחרי שתסיימו למלא את הפרטים של התינוק תצטרכו לשלם 185$ על הוויזה (אגרת ויזה). את התשלום ניתן לבצע דרך הדואר או באמצעות כרטיס אשראי באתר. הגשת בקשת לוויזה לתינוק לא מצריכה הגעה לראיון. לאחר מכן תצטרכו לסמן את המטרה של הנסיעה – בשלב זה בקשו שירות משלוחים.

בשלב הבא יהיה עליכם להדפיס את האישור שמעיד על כך ששילמתם על הוויזה ולצרף את הדרכון של התינוק, את טופס הבקשה של התינוק, תמונה שלו בגודל 5X5 ס"מ ותצלום של הוויזות שלכם. אם אין לכם ויזה לארה"ב יהיה עליכם לצרף תלושי משכורת, תצלום של דרכונים (על הדרכונים להיות תקפים לפחות לחצי שנה הקרובה) ומכתב שמסביר מה מטרת הנסיעה של התינוק, מי מתלווה אליו ואיך תתבצע הנסיעה. כמו כן, יש לצרף מכתב שמאשר את הוצאת הוויזה לתינוק (על המכתב להיות כתוב באנגלית) ומסמכים שמוכיחים שיש לכם קשר לישראל כמו: צו מילואים, טיפול רפואי שעתיד להתקיים בישראל, מסמך שמעיד על בעלות על רכוש בארץ, אישור ממקום עבודה, אישור של חוזה דירה שממשיך להתקיים, תעודת נישואין ותעודות זהות של ילדים (אם קיימים) שנשארים בארץ. את כל המסמכים הללו יש להביא לסניף USP. אם לא תוכלו להגיע לסניף יש אפשרות להזמין שליח תמורת תשלום.

להקל על התהליך בעזרת חברה שמתמחה בהוצאת ויזות לתינוקות

כפי שניתן להבין – למרות שהוצאת ויזה לארה"ב לתינוקות אינה מצריכה מההורים להגיע אל שגרירות ארה"ב, עדיין מדובר על תהליך מורכב שעשוי להיות מסובך ומבלבל. כדי למנוע טעויות וכדי לבצע את כל השלבים בצורה נכונה ומדויקת, לחסוך זמן וכאבי ראש ולהגדיל את סיכויי ההצלחה -מומלץ לפנות אל חברה מקצועית שמתמחה וצברה ניסיון נרחב בתחום הוצאת ויזות לתינוקות. קבלת סיוע מחברה שמתמחה בנושא תהפוך את התהליך להרבה יותר פשוט ונוח.

באותו נושא

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב ארה"ב רחבת הידיים מושכת אנשים מכל קצוות העולם ורבים מעוניינים להגר אליה ולפתוח בחיים חדשים. למרות שארה"ב כן מעוניינת לתת לאנשים

קרא עוד »

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!