צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

הוצאת ויזה לארה"ב לתינוק

ישראלים שמחזיקים בדרכון ישראלי ורוצים להגיע לארצות הברית צריכים לקבל ויזה. הצורך בוויזה חל גם על תינוקות, רק שבמקרה שלהם מדובר על תהליך שונה מהתהליך שעוברים המבוגרים. אם אתם מעוניינים להוציא ויזה לארה"ב לתינוקות יהיה עליכם לדעת כיצד לבצע את התהליך.

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לתינוקות מתחיל כמו אצל מבוגרים – בהגשת בקשה לויזה, כך שיהיה עליכם, ההורים, למלא שאלון שניתן למצוא באתר השגרירות של ארה"ב. כמובן שהפעם לא תצטרכו למלא את הסעיפים שאינם רלוונטיים, למשל: תעסוקה, השכלה וכל הפרמטרים שהמועמדים הבוגרים צריכים למלא.

 

איך עובד התהליך?

לאחר שתסיימו למלא את פרטי התינוק, יש לשלם אגרת ויזה בסך 160$ דרך הדואר או באמצעות כרטיס אשראי באתר. הגשת בקשה עבור הוצאת ויזה לארה"ב לתינוק אינה מצריכה הגעה לראיון. לבסוף, יהיה עליכם לסמן את מטרת הנסיעה – בשלב זה, בקשו שירות משלוחים.

השלב הבא יהיה הדפסת האישור שמעיד על כך שבוצע תשלום על הויזה – יש לצרף את המסמכים הבאים:

  • הדרכון של התינוק
  • טופס הבקשה של התינוק
  • תמונה של התינוק בגודל 5X5 ס"מ
  • צילום הויזות שלכם

 

מה קורה אם אין לכם ויזה לארה"ב?

יהיה עליכם לצרף תלושי משכורת, תשלום של דרכונים (עליהם להיות תקפים לפחות לחצי שנה הקרובה) וצירוף מסמך המסביר את מטרת הנסיעה של התינוק, מי מתלווה אליו ואיך תתבצע הנסיעה.

 

מה צריך להופיע במכתב עבור הוצאת ויזה לארה"ב לתינוק?

שימו לב, על המכתב להיות כתוב באנגלית בלבד ואליו יש לצרף מסמכים שמוכיחים שיש לכם קשר לישראל, כמו למשל צו מילואים, טיפול רפואי שעתיד להתקיים בישראל, מסמך שמעיד על בעלות רכוש בארץ, אישור ממקום העבודה, אישור של חוזה דירה שממשיך להתקיים, תעודת נישואין ותעודות זהות של ילדים (אם קיימים) הנותרים בארץ.

אלו כל המסמכים שיש להביא לסניף UPS. במידה ולא תוכלו להגיע לסניף, קיימת אפשרות של הזמנת שליח תמורת תשלום.

 

איך מקבלים את הדרכון עם הויזה?

לאחר שליחת כלל המסמכים הנדרשים עבור ויזה לארה"ב לתינוק, ישנה תקופת המתנה של כשלושה שבועות עד למועד בו יגיע הדרכון החתום בדואר שליחים. במידה והגשתם בקשה להליך מזורז בהתאם לקריטריונים של שגרירות ארצות הברית, תוכלו לקבל את הדרכון בעת סיום הראיון הדחוף בשגרירות.

 

להקל על התהליך בעזרת חברה שמתמחה בהוצאת ויזות לתינוקות

כפי שניתן להבין – למרות שהוצאת ויזה לארה"ב לתינוקות אינה מצריכה מההורים להגיע אל שגרירות ארה"ב, עדיין מדובר על תהליך מורכב שעשוי להיות מסובך ומבלבל. כדי למנוע טעויות וכדי לבצע את כל השלבים בצורה נכונה ומדויקת, לחסוך זמן וכאבי ראש ולהגדיל את סיכויי ההצלחה -מומלץ לפנות אל חברה מקצועית שמתמחה וצברה ניסיון נרחב בתחום הוצאת ויזות לתינוקות. קבלת סיוע מחברה שמתמחה בנושא תהפוך את התהליך להרבה יותר פשוט ונוח.

 

מאמרים נוספים

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!