צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

לכמה זמן ויזה לארה"ב תקפה?

מאות אלפי ישראלים בוחרים מדי שנה לבלות את חופשתם ברחבי ארצות הברית. לשם כך, עליהם לקבל מרשויות ההגירה האמריקאיות אשרת שהייה. בשורות הקרובות נבחן מקרוב את הנושא של תוקף ויזה לארה"ב. לכמה זמנים מקבלים את האשרה? מה עושים במידה ותוקפה פג? עד מתי ניתן לשהות בתחומי המדינה? ועוד.

תוקף ויזה לארה"ב הסטנדרטי

בהתאם לחוקי ההגירה האמריקאים בנוגע לבעלי דרכון ישראלי, ויזה לארצות הברית ניתנת לתקופה של 10 שנים מיום הוצאתה, (לא מיום הגשת הבקשה או תחילת תהליך ההנפקה). נציין שלבעלי דרכון אירופאי או דרכונים זרים אחרים, תיתכן תקופת אשרה שונה. בתקופה זו, אמנם תוכלו לשהות בארצות הברית כמה פעמים שתחפצו, אך במידה ותרצו לשהות למעלה מחצי שנה ברצף במדינה, תצטרכו להגיש בקשה להארכה תקופת השהייה. בקשה זו ניתן להגיש באמצעות השגרירות הישראלית בארצות הברית או באמצעות אתר רשות ההגירה האמריקאים.

תוקף ויזה לחיילים ומלש"בים

תוקף ויזה לארה"ב עשוי להשתנות במקרים שונים. הדבר אמור בעיקר לחיילים ומלש"בים (מועמדים לשירות הביטחון. דהיינו, צעירים אשר קיבלו זימון ראשון – צו גיוס), לקהל יעד זה תינתן לרוב ויזה לתקופה קצרה יותר. הדבר נתון לשיקול דעת אנשי המקצוע בשגרירות האמריקאית ולא ניתן לערעור.

 עד מתי ניתן להישאר בארצות הברית?

ארצות הברית מאפשרת לשהות במדינה עד ליום סיום אשרת הכניסה. חשוב לציין שכל חריגה, ולא של ימים ספורים בלבד, עלולה להקשות על כניסתכם לארה"ב בפעם הבאה שתנסו. יתרה מכך, חריגה של למעלה מחצי שנה אחרי תום תקופת האשרה, תמנע מכם את האפשרות להיכנס למדינה למשך שלוש שנים שלמות. אם תשהו בארה"ב שנה ומעלה מעל תוקף הויזה, תמצאו את עצמכם מנודים משטח המדינה למשך עשר שנים, לא פחות! גם עבירות שונות שביצעתם, כמו עבודה לא חוקית או נהיגה בשכרות עלולה לגרום לביטול האשרה שלכם או/ו מניעת כניסתכם לפרק זמן כלשהו. בשורה התחתונה, עם האמריקאים לא כדאי להתעסק. התנהגו באופן הולם ודאגו לצאת מארצות הברית לפני שהויזה שלכם פגה.

 מידע נוסף על ויזה לארצות הברית

בקשת ויזה לארצות הברית אפשרית לכל אזרח ישראלי מכל מוצא, גזע, גיל ומין. ניתן להגיש בקשה גם אם יש לכם רישום פלילי (אם לא מדובר בעבירה חמורה מדי, יתכן מאוד שבקשתכם תאושר), וגם אם סורבתם בעבר, אתם זכאים להגיש בשנית (אפשר לעשות זאת מיד, אך מומלץ להמתין כחצי שנה לפחות, ולהוכיח שינוי מהותי  המחזק את קשריכם לישראל). על מנת לקבל את הויזה המיוחלת יש למלא את טופסDS1-1601  באתר השגרירות, לחכות לריאיון בשגרירות (בתל אביב או בירושלים), להשיב בכנות ורצינות על כל מה שאתם נשאלים עליו ולקוות לטוב. תהליך הנפקת ויזה לארצות הברית כרוך בתשלום אגרה שלא תוחזר לכם בכל מקרה. בהצלחה!

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!