צריכים לטוס דחוף? הוצאת ויזה מהירה לארה"ב

מאמרים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפורסמים שנעזרו במאסטר ויזה

צרו קשר עכשיו

או חייגו:
1700-72-74-76

לוקחים את הילדים לארה"ב: המדריך

כדי לבקר בארה"ב חייב כל אזרח ישראלי להוציא ויזה, וכאשר מתכננים נסיעה עם הילדים, יש לדאוג לוויזה מתאימה גם עבור הקטינים. כדאי לדעת כי ישנם מספר הבדלים בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב לילדים מתחת לגיל 14 ולילדים מעל גיל 14, ההבדל המרכזי הוא שאין צורך להביא לריאיון בשגרירות ארה"ב ילדים מתחת לגיל 14, אך יש למלא טופס בקשה בדיוק כמו בתהליך הגשת בקשה לוויזה לארה"ב עבור בוגרים, וכמובן יש לשלם אגרה בנפרד עבור הקטין ולצרף את כל המסמכים הנדרשים.

איזו ויזה להוציא עבור הילדים?

יש מגוון סוגי ויזות לארה"ב, לכן חשוב לבחור את הוויזה הנכונה והמתאימה ביותר למטרת הנסיעה לארה"ב. יש הבדל משמעותי בין הוצאת ויזה לתייר מסוג 2B, הוויזה הפופולריות ביותר בקרב אזרחי ישראל, לבין ויזה המיועדת למטרת עבודה או הגירה.

כאמור, כאשר מתכננים טיול משפחתי בארה"ב או במידה ומתכננים לשלוח את הילדים לחופשת קיץ בארה"ב, מעבר להכנות הנדרשות לטיול, כמו בחירת יעדים ואטרקציות, פתרונות לינה, השכרת רכב וכמובן טיסות, יש להגיש בקשה מסודרת ולמלא טופס 160-DS באנגלית, לשלם אגרה ולתאם ריאיון אישי לכל בני המשפחה בשגרירות ארה"ב. עם זאת, אין צורך לתאם ריאיון אישי לקטינים מתחת לגיל 14 אלא רק לילדים שחצו גיל זה.

במידה ולוקחים את הילדים לארה"ב בגלל רילוקיישן או עבודה יש להגיש בקשה מסודרת באתר המקוון של שגרירות ארה"ב בישראל, לשלם אגרה ולצרף את כל המסמכים הרלוונטיים, כולל מסמכים הקשורים לילדים. יש סוגים שונים של ויזות עבודה לכן חשוב לבחור היטב את סוג הוויזה, במיוחד אם מעוניינים להישאר זמן רב במדינה ושוקלים לעבור לסטטוס קבוע בארה"ב ולפעול להשגת גרין קארד.

לכן, מומלץ לפנות לייעוץ ולסיוע מחברה המתמחה בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב, צוות החברה יכול לסייע בהבנת היתרונות והחסרונות בכל סוג של ויזת עבודה ובהשלכות של הבחירה גם לגבי אישורי השהייה עבור הילדים. כך לדוגמה, כאשר אחד ההורים זוכה להזדמנות לעבוד בארה"ב בתנאי רילוקיישן, הזדמנות קורצת עבור ישראלים רבים, אין להגיש בקשה לוויזת תייר עבור הילדים ובן או בת הזוג, כיוון שיש ויזה מיוחדת לקרובי משפחה של עובדים זמניים וחוקיים.

ויזה לארה"ב לילדים של הורים גרושים

הורים גרושים המעוניינים לקחת את הילדים לארה"ב חייבים למלא את הטופס הנדרש ולצרף את כל המסמכים הרלוונטיים, בנוסף עליהם לצרף לבקשה מכתב הסכמה משני ההורים. זהו טופס מיוחד שיש למלא, ניתן להוריד אותו באתר של שגרירות ארה"ב בישראל.  

חשוב לזכור כי הוויזה לילדים חייבת להתאים לסוג הוויזה של ההורים ולמטרת הנסיעה. לכן, כאשר מתכננים טיול ורוצים לקחת את הילדים לחופשה בארה"ב יש להגיש בקשה לוויזת תייר, ובמקרים שההורה מגיש בקשה לוויזת עבודה, בדרך כלל הילדים יקבלו ויזה של קרוב משפחה מתלווה.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!